Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- Bohuzial kvoli praci som nemal cas skorej reagovat, mal som toho vela. Poviem len tolko, aegiska je teraz mega lacna, dnes bola dokonca o 25% lacnejsia, to je uz fakt jak zadarmo.

    Staci ked novacik podrazi vegu za par supov, hodi na lod mask a ide si pozbierat boxiky. Ak ma double tak ma na aegisku ucko za 2-3 dni, bez doublu trochu dlhsie. Ak hra aktivne tak to ma s doublom uz na druhy den....

    Ako dnes sa da pomerne jednoducho dostat k urcitym veciam, staci len efektivne vyuzit cas a rozmyslat pri hre.

    ΞΙÐΛМΙ$® O problemoch sa vie, ja tiez stale nemam zakladnu aegisku a sperku ale moc to nehrotim, v podste su nanic ak ma hrac elite a veteran.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. vector188

    vector188 User

    [​IMG]85983604 já jsem jenom další komu zmizel golik,vega, aegis a spearhead v základu,samo že taky zatím bez náhrady
     
  3. pecko

    pecko User

    a co ten sugeron a prevod z goliata vsak bol to dizajn na neho
     
  4. brzda102

    brzda102 User

    cawte, dnes mi dosla na darku sprava ohladne prieskumu za super odmeny ale to tu uz raz bola a vtedy podaktorim corkli ucet bo tam treba najskor zadat meno a heslo a neviem kde to napisat tak vam to pisem sem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    pecko Surgeon ma odlisne sloty, cize prevod ne ej mozny, rovnako je to aj s pusat.

    brzda102 DO nikdy nekontaktuje hraca cez herny mail a nepozaduje od teba ziadne udaje o uctu. Ak ti nieco take doslo, potom to hned maz a hlavne na nic neklikaj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. brzda102

    brzda102 User

    ja viem preto som to sem pisal, chcel som len upozornit aby ked pride podobna sprava niekomu aby na to neklikal, pred vianocami kolovala podobna sprava a poniektori aj prisli o ucty
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Lighting Expo16 je trocha veľký na mape nezdá sa vám? Myslím že väčší ako citadelka :D
     
  8. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    [​IMG]96882923 server GE6
    Stale mi chyba zakladna aegis. Bude mi vratena alebo si ju mam vydrazit ci kupit?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    Do kedy ma byt tato akcia aj s ulohami a boxikmi? Kedze podla tohto:
    Ship Expo – časté dotazy
    Pro druhé mezigalaktické Ship Expo, které poběží od středy 25.5.2016 do neděle 5.6.2016, 23:59 to uz malo koncit vcera :) Ja som rad,ze to stale je,ale chcem vediet,ci sa mi oplati este kupit dvojnasobok,ze kedy presnejsie to skonci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Akcia konci az 23.6.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mas to aj nejakym ofikom podlozene alebo odkial cerpas tieto informacie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Akcia mala svoje omeškanie cca 2 dni tak asi preto ju ešte nechali.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ti údaje byli změneni. Původně tam bylo do 7.6.2016, 23:59h.
    - na tohle si velice dobře pamatuji.
    Pak to upravili na současní stav, tzn. do 5.6.2016, 23:59h.

    Zajímavé to je dnes, po splnění misie na 2x battleray nebo 25x kristallon.
    Mi už odteď vypisuje, že tenhle event již není. Tohle robí od 16:00h na: cz1 a GE6.
    Alespoň to tak registruji. - Asi to souvisí s tím, že som tento úkol právě zapnul tesně po půlnoci.
    Dokud sem ho neurobil. Potom mi event vypadnul. To bych vysvětlovalo vše.

    *pursuer* Skončilo to, tým že som sundal 2x Battleray do poslednej misie.
    Z hlavnej stránky tento event, momentálne vypadol. Práve toho, som si po 16:00h všimol.

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń práveže 5.6.2016 byla neděle, pozri si kalendář.

    =Marvin= A proč pak mise akce zůstali?
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
  14. *pursuer*

    *pursuer* User

    Viem,ze predosla akcia sa predlzovala a aj nas informovali o predlzeni,ale tato tiez nezacala tusim jak mala bo tam boli nejake problemy.Ale BP uz predsa mohlo poslat info pre hracov,nech vieme,ci sa predlzi a ked hej,tak dokedy.Predsa len nekupim dvojnasobok a zajtra to skonci :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Stejně tam ma od středy 25.5.2016 do neděle 5.6.2016
    Nevím o tom že by 5.6.2016 byla neděle :) :)
     
  16. Sentiero

    Sentiero User

    νļāđċē=Ŝāмēļēоń v tom případě bych doporučovala omezit alkohol...jo kdyby sis jen nepamatoval, že včera byla neděle 5.6., ale ty o tom vůbec nevíš :D
     
  17. brzda102

    brzda102 User

    neviete náhodou dokedy budú tie dizajny v obchode? tie nove za 150K uri
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    brzda102 budou až do konce akce ShipExpo.

    Nic upraveno nebylo. Datum které jsme dostali, bylo 5.6.2016
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No já jsem taky někde v ofiku zaznamenal termín do 7.6. jak říká -baghira2- , pak už jsem to nesledoval ?!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ale bolo to na tomto fore,ci nejakom anglickom,ci inom?Lebo ja som hladal a nasiel som ten isty datum do 5.6,ze mala akcia koncit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).