Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Hele já si taky Venoma koupil za Uridium, to se stává že nic navíc nedostaneš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. 400 000 000 je v podstate nič,.. Ja by som to vôbec neriešil, keby sa začne každý starší hráč hádať kolko prehrali v aukciach keď sa kredity nevracali tak 400mega je nič v porovnaní..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ja to ani tak nehrotim, jen to byl priklad :) Kdybych to mel pocitat tak to vyjde do statisic uridia pocinajic 50k urka za hangary ktere pak stali kredity a teduz vubec nic, apod. Jen mi prijde skoda ze to proste smaznou a neresi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. †яOssΞ†® zbieram malo iba cez akcie tak ma to veľmi netrápi a ked zbieram mam dvojnásobok a traktorový prúd 2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).

  5. prosim ťa pošli mi link kde sa to nachadza rad tam niečo dopišem pretože je to fakt pekne klamstvo to je za prve
    dalšie problemy ktore som si este všimol tak neviem či je to u všetkych zmizol mi hangar č.4
    a čo sa tyka dalšieho este budu opravovať nejake problemy??

    dakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. vector188

    vector188 User

    mě už ty lodě v základu naskočily v hangáru,takže na tom makaj,vydrž
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Všetky lode by už mali byť každému pripísane po včerajšom hotfixe.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).

  8. ahoj lode su pripisane ale neviem či je to chyba ale ale mam len tri hangari a mal som 4 a v každej nejake lode či sa este natom pracuje lebo neviem ani kde sa da hangar kupiť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    ßIg►вДиg - musis oznacit lod hviezdickou a automaticky ju budes mat v samostatnom hangary.Kedze mas par hangarov uz,tak vies jak sa to oznacuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ßIg►вДиg ja nerozumiem na čo presne poukazuješ. ako hráč *pursuer* ti napísal, v novom Hangáry si musíš označiť 10 lodí ako obľúbene hviezdičkou aby si ich malo ako kedysi boli "hangáre" a následne medzi nimi vedel warpovať na mape
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ID 4045517 Díky,už se vše vrátilo zpět, vše jsem našel, jen goliho jsem musel koupit znovu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. zdravim zaujimalo by ma či byvale skill dizajny (venom,solace...) sa rataju do ulohy ako goliath kežde su to vlastne samostatne lode ktore nepatria pod goliatha to iste aj z pusatom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nepočítají. Respektive nepočítaly, ještě nedávno.
    Ale bral bych to jako chybu, stejně jako to je/bylo s tím expením letounů, kdy novým lodím nebyly přiřazeny hodnoty.
    Prostě jak jinak, tolik programátorů tam sedí a nedocvakne jim, co všechno vlastně musí změnit a na co má nová funkce vlastně dopad. :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  14. Tak oni to dali na Test server aby hráči sami posúdili aktualizáciu a poprípade aby hlásili chyby ktoré pri tok vznikli.
    Na to sú predsa test servery.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. silentoman

    silentoman User

    zdravim, este 23.6. som si pocas akcie zakupil design Slovakia G-Champion, ale nemam ho v hangari... neviete co s tym mam robit?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    silentoman máš loď Goliath Champion? Pokud ano, v hangáru si na něj jednoduše klikni a z rolovací lišty vyber design.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).