Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Jedna otázka, či to chápem správne - ak mám pred avizovanou zmenou loď Aegis s dizajnom Elite, po zmene si nájdem v hangári loď Aegis a loď A. Elite, však?
     
  2. Radšej si U nechaj a aegisku si vydraž.... U sa hodín na lepšie veci než kupovať niečo čo si môžeš vydražiť
    Presne tak... budú to 2 rozdielne lode s tou istou funkciou aj slotmi len budú rozdielne vo výhodách ako aj sú teraz.
     
    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  3. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    A keby som si pred zmenou vydražil dizajn napr. Citadel Elite, pri čom vôbec nevlastním Citadela, aj tak sa mi po zmene objaví loď C. Elite?
     
  4. Áno presne tak. :)
    Mal by si C elit a mohol by si na nej lietať aj keď nebudeš vlastniť Citadel
     
    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  5. Plati to aj ja na veterana design?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    A proč by nemělo?
    Pak by to byl G-veteran.
    Prostě všechny dizajny i základné lodě budou oddeliteľné. Alespoň tak to, tomu chápu.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/16
  7. Jupiter33

    Jupiter33 User

    mě se noví hangár líbí, zkoušel jsem ho na test serveru a je dobrý, akorát ta přendava výbavy, za mě dobrý, další krok k modernizaci darkorbitu, jen tak dál
     
  8. Platí to pri všetkých okrem tých kozmetických (crismo, Amber, Jadeit a Sappire). Aspoň myslím na Test servere to tak bolo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tak na de1 a gb1 to už beží :) Bol som pozrieť a je to pekné a tam aj vidíte čo za koľko je. Len tie ceny za € kus prehnali ale uvidím ako to bude na SK payment.

    Palec hore :)
     
  10. jisap123

    jisap123 User

    Jj na de1 je ageiska s citadel za 80kU, golik za 50kU. Je to fajne :)
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    SSCUltimateAero Pozor, expo dizajny sice budu stat len 150k U, no budes musiet vlastnit zakladnu verziu pusat alebo diminisher, inak nebudes moct fialove dizajny nasadit.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tak naposledy jedna otazka , vydrazil som si aegis veteran ale loď nemam mam iba design. Tak ked sa to zavedie budem mocť pouzivat toho veterana aegisa ako lod? A ešte jedna otazka. Bude to zajtra?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    krtko458458458 Viac ako je v ofiku nevieme, cize si budes musiet pockat nez zacne novinka. Akcia bude az sa vyriesia vsetky problemy okolo updatu, takze moze a aj nemusi byt zajtra.

    Osobne si ale nemyslim, ze to bude take jednoduche s tou aegiskou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sám uvidíš a možno to bude zajtra.
    Na dvoch serveroch čo už je ta akcia tak tam len testuju ako sa systém chová a či náhodou nie sú chyby atp ako po spustení montáže, ale co som počul od kamošov z gb1 tak hra ide pekne a nestazuju sa.
     
  15. jisap123

    jisap123 User

    Taky doufám, že to tak půjde :D
     
  16. Hmm no novy hangar pekny ale lietam na surgeonovy, robim brany na surgeonovy a na poslednu vlnu si menim dizajn za cestovy. Stary system proste jeden generator z lode vyhodil a bolo ale novy to neumoznuje.. To musim ako celu lod prerabat rucne? ked chcem zo surgeona zmenit na ine a naopak? Trosku divne .. :mad:
     
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK túto myšlienku sme developerom podali, a uvidíme ako sa rozhodne, ale súhlasim s tebou, že surgeon ani pusat by sa nemali brať ako separatne lode, len preto lebo majú viac slotov ako ich základna verzia. Novinka iba o niečo zťažila niektoré funkcie, ktoré predtým fungovali. Uvidíme ako sa to vyrieší, zatiaľ bohužiaľ je takto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Super akcia, síce som sa len na to kukol ale vypadá to byť dobré, lepšie než na test servery... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Tak a hangárove haly v pr...jsem zvědav,jestli mi BP vrátí urko co mě stála kopě HH:-DDD
    edit:
    A co warp? ten u taky nefachá...nu paráda...zase další nedotažená věc...zase palec dolu:-(((
     
  20. Jessie snad to porisia :) Dost tym znevyhodnuju ludi co lietaju na tychto dizajnoch a prepinaju na ine ci uz na brany alebo boj. ;)