Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Inak ja som nemal lod Citadel ale vlastnil som CITADEL ELITE a VETERAN cize by som mal mat lod nie ? :) a nemam
     
  2. brzda102

    brzda102 User

    co som pozeral tak ano protokoly mi ostali mal som ich v jednej s ciitateli a teraz neviem kde su ale v inventari ostali
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jisap123

    jisap123 User

    Lidi berte to pozitivně, jelikož ty designy nebyly jen nějaké "ledajaké za pár kreda z aukce", mohla by ta slibovaná náhrada stát za to ;)
     
  4. -Neptun-

    -Neptun- User

    Take hlasim ztratu lodi citadel,aegis,sperhed.Designy razer tez zmizly.V deniku sice mam rezervovany bonus,ale doufam ze jde o vtip,protoze 20 klicu za lode,ktere jsem kupoval vsecky za U je teda vysmech.
    CZ1 [​IMG]53621636
    27.05.2016 - 12:17[​IMG]Rezervovaný bonus: shipCompensation
    [​IMG]
    27.05.2016 - 12:17[​IMG]Rezervovaný bonus: shipCompensation
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK a další:Jen bych chtěl upozornění Ledové designy zůstaly jako designy, nebyly převedeny na lodě a dají se nasadit jen na určité typy lodí viz. M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy

    Jinak, pokud měl člověk designy Elite i Veterán, neobdržel základní loď. Platí to pro Aegis, Citadel a Spearhead. Taktéž, pokud měl háč nějaký design na Goliatha, neobdržel již základní loď Goliath. Zda je to záměr či chyba netuším.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  6. jisap123

    jisap123 User

    No ono jak je vidět tak BP zřejmě o všech ztrátách ani neví, třeba je to náhrada za razer :D No já furt doufám, že se to vyřeší.
     
  7. TRIXT nedá sa to nasadit vubec kupil som zakladneho gola za urko a dizajny tam nemam
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    Asi tak, já mám spoustu "okrasných" designů, ale bez základního gola nejdou nasadit. Škoda, že za to nedají urko, bych měl na ageisku :D Ale pochybuji.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    energýček: Jen pro jistotu, mluvíš o designu Absolute Zero?
     
  10. ako to že nemam goliat citadel aegis sperhead a vegu ked som ich pred tym mal ?
     
  11. TRIXT, dakujem mam to na aegiske elite .. ale otazka este ostava ako ho dam dolu ? :D ci uz budem svietit navzdy ? nevie niekto poradit ?

    Uuz som nasla kde to zmenit ..:)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  12. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ten nový hangár vubec nechápu,je vtom uplně zmatek a nelibí se mi to, ted abych nahazoval vybavení na každej design zvlášt,zbytečně je to složité,proč to nenechaly jak to bylo kruci, je vtom bordel :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. jisap123

    jisap123 User

    Je, ale zvykneš si a z pohledu nováčka je to určitě přívětivější.
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    Mě se to zamlouvá..poradím vám..chce to klikat a koukat..já mám vše a nemám problém kromě razoru ale pokud byli v oznámení že je odstranějí tak mě to nebolí.
    A ještě dotaz..co ty dvě lodě nové??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Hele jak vypadá ta Expo16 Pusat ve hře? Je tam bíla + fialová nebo tam je jen fialová + taková ta Šedá co je na normální?

    Tedy.. vypadá ve hře takhle:
    [​IMG]

    Nebo vypadá tak jak je v shopu že místo toho šedýho tam je bíla
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  16. ddavidd11

    ddavidd11 User

    jisap123,na to si určitě nezvyknu,je to zbytečně složité,měly to nechat jak to bylo
     
  17. Zdravím, bylo by možné tam znovu dát původní PHP pro hangár a flash protže takto jak to je udělané tak to je dost pomalé u lodě když si chci třeba vyměnit pouhý Desing tak proč bych měl hloupě přesouvat výbavu do desingu lodi tzakto pomalé a zbytečně složité to nikdy nebylo. Nese to jen více nevýhod než výhod sme s eschodli se mnoha hráči.
    Buďto to upravit nebo vrátit na zpět. Protože tato hlůpá změna jen kazí celkový požitek z této hry.
    A ještě něco je tam mnoho bugů..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Ahojte, chcel by som sa spýtať... Kúpil som si Expo16 Diminisher a dizajn nikde nemôžem aktivovať ako keby som ho tam proste nemal ... :) pritom v denníčku mám že som si ho zakúpil ..
     
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ iba v málo veciach je to o niečo horšie než to bolo, inak to je skoro to isté. Ak ideš do detailu lode, tak tam máš tlačítko (kde si predtým mal zmenu designu) si môžeš jednoducho prehodiť celú výbavu do inej goliath lode, rýchlo a jendoducho.

    ◄~˜L¤U¤C¤I¤F¤E¤R˜~► nájdi Diminisher v zozname, klikni naňho a v pravom hornom rohu by mal vyskošiť dropdown kde si môžeš vybrať inú verziu Diminisher designu s tou istou funkciou. Malo by ti to ísť a mal by si to tam nájsť, kedze mne to funguje na pusatke kde som kupovať fialový design

    »[T]r•a•v•i•s«v 2D je ten design je viac bielo fialový v 3D je viac fialovo šedý
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Taktiež sa pripájam, chýba mi základná Aegis aj Spearhead. A kompenzácia za duplicitné lode, čo som si všimol tak za jednu je 10 kľúčov, 10 ee, 500 Uber rakiet a 10 000 UCB-100 munície.
     
    -baghira2- a TRIXT tohle ocenili.