Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    O základných chybajúcich lodiach vieme, a sú nahlásene developerom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. LioooonGE4

    LioooonGE4 User

    Prečo stále dávate nové veci keď tie staré nefungujú tak ako majú ? ... Najprv montážna akcia a teraz toto. Prečo nefunguje Rozšírenie nákladného priestoru ? Prečo je stále po prihlásení do hry základná formácia ? Prečo zmazali aktiváciu lodí na rôznych mapách ? Je toľko vecí čo treba opraviť ale nie stále len nové a nedomyslené veci. Každý sa pýta že kvôli čomu ľudia prestávajú hrať túto hru. Ani sa už nečudujem keď stále niečo nové a nové a hlavne úplne zbytočné.
     
  3. ale mne tam práve neukazuje toho diminishera.... to je v tom myslím toho špeciálneho ...
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Vyzera to, ze niektore lode chybaju, bohuzial opat su problemy po update. Bude sa to riesit, musite byt trpezlivy.

    LioooonGE4 Tu nikto nic nedava do hry, my len spravujeme forum.

    Razer a vsetko ostatne je v hre stale. Pod obycajnym golom su vsetky dizajny bez bonusov.

    ◄~˜L¤U¤C¤I¤F¤E¤R˜~► Precital si si FAQ? Bez zakladnej verzie diminishera nemozes pouzit fialoveho. Cize musis mat zakaldnu verziu, fialovy je len dizajn.
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  5. Zdravím chci se zeptat, nemůžu v hangáru najít svoje vybavení které jsem měl nahozené v golovi, a nějak celkově jsem nepochopil ten hangár.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    «Křemílek» choď do invetára lode, ak vybavenie tam máš, tak ho nájdeš v niektorej z lodí. Nový system stačí brať podobne ako starý. Každé políčko je osobitný hangár. akorát, že teraz už vieš vybavenie všetko prehodiť medzi hangármy.

    Loď > Spravovat> Invetar (v pravo hore) ak tam máš vybavenie, tak ho v nejakej lodi máš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Měl jsem v zásobě golika, leonova a vegu za u., s tím že nebyli přiděleny do haly. Teďka mám všeho jen po jednom. Takže to uridium investované do těch lodí mi asi nidko už nevratí? Díky za rychlou odpověď.... :( :( Jsem je mohl prodat alespoň za kreda, když už nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    LioooonGE4: Protokoly na rozšíření nákladního prostoru fungují. Mám je jich 8 na citadele a můj skladový prostor je 16800 a právě jsem si poslal 16800 promeria. Zkus se podívat, zda je nemáš v jiné lodi, než si myslíš.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -FIGHTER-(eic)1 K čomu ti je teraz 2x jedna a tá istá loď? Nejaké odmeny tam myslim boli dané hráčom za takéto prípady, aspoň to tu už nejaký hráči písali, že dostali kľúče a pod. Ešte chápem, že leonovo za uridium ale vegu a golika keď to vydražíš za pár kreditov? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    -FIGHTER-(eic)1: Nevrátí, co naděláš. Já třeba pořizoval hangáry kdysi za plnou cenu a pak se zlevnili a teď jsou již prakticky zadarmo a nerozčiluji se, i když jsem nic nedostal. A to tenkrát bylo mnohem více uridia než teď před poslední změnou. Hra se prostě vyvíjí a mě to baví. Alespoň nemusí noví hráči tak utrácet, aby se dokázali posunout kupředu a třeba bude na mapách více nováčků. ;)

    P.S. Všimli jste si, že v akčních úlohách jsou k dispozici dva nové úkoly za velmi zajímavé odměny?
    :)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  11. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Neviem či som slepý, ale tie nové lode už sú zavedené či zatiaľ nie? :D
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Enriqe-XXX: Ne nejsou zavedeny, tvé oči ti slouží dobře. ;) Budeme si muset na ně ještě chvíli počkat.
     
    Enriqe-XXX a Jessie tohle ocenili.
  13. Tak já jsem také přišel o vlastnictví základních lodí Aegis, Spearhead a Citadel a žádnou kompenzaci jsem zatím nedostal.

    ID: 165904517
    Server: CZ2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ЯΔΙΞ-MΛИ 10x sa to už písalo najmenej, že je to chyba kde sa základne lode nepripisali, a Bigpoint development bol informovaný.

    Prosím nerobte vedu z toho, že nemáte základne lode v hangáry. Aj tak na tom skoro nikto nelieta. Ak máte designy na Aegis, citadel, spearhed, goliath a vegu tak tie tam určite máte, a môžete na nich lietať, chyba je nahlásena a počká sa na opravu. Kto tak strašne chce základného golika určite ho vydražíte za pár kreditov už na každom servery.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Almáreon

    Almáreon User

    Pokud zrušily hangáry tak jsem zvědavej jestli lodě budou zůstávat pořád na různých mapách,ale jelikož jsem u žádné nenašel kde stojí tak se pravděpodobně objeví tam kde jsem se odlogovat.Je to jen domněnka a ty by se neměli vytvářet :) ,ale zatím to radši zkoušet nebudu.
     
  16. proc mi zmizeli desingy na goliath a nostromo desingy razer????
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Almáreon

    Almáreon User

    Co si takhle přečíst předchozí příspěvky?a nemusíš daleko.
     
  18. Nevsimol som si ze by sa mi pripisalo uridium za odobrate mnou zakupene hangary. Kedy sa pripisalo, alebo kedy mi bude vratene?
     
  19. Aktivuj si inú loď. Ja som mal vybaveného goliatha, po aktivovaní citadela som šiel do hry na chvílu a vyskočil mi aj 2 hangár s citadelom na mieste kde bol aj predtým,.. Stačí len aktivovať lode.

    E: Ale ako pozerám teraz tak zase zmizol keď som aktivoval goliatha späť,.. Som v tom trochu dezorientovaný,.. No pár dní mi potrvá kým prídem na všetko :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 1. Dnes jsem dal do aukce na GA5 na základní aegis, je to špatně označené, kdyby tam byly už ty nové názvy,
    Aegis EliteDesign -> LoďA-EliteFrostbite
    Aegis VeteranDesign -> LoďA-Veteran
    dal bych rovnou na veterán nebo elite. Doufám, že mě někdo přehodí.

    2. Na CZ1 mi chybí design na gola, z nabídky, která byla v aréně, za účast. Je to sice jen 25 korun, ale platil jsem ho.

    3. Dostal jsem kompenzaci, 40-70 klíčů CZ2 a CZ1, extra energie taky, No za lodě v hodnotě cca 300-400.000U nic moc.

    4. Na CZ3 jsem měl jeden základní citadel v hangárů, dále 2 disajny citadel, a 1 citadel v meziskladu. Kompenzace: nula. Měl jsem 2 základní citadely, -300000U Jsem velice rozhořčen.

    5. Nebylo navráceno uridium za hangáry.

    Závěr: Letmo jsem to spočetl, jsem - 600.000U, a i kdyby to bylo z dražeb, tak -2.000.000.000 kreditů. Tato změna se BP opravdu povedla, kompenzace fakt stojí za to. Vy (BP) fakt chcete naštvat všechny platící zákazníky?

    P.S. Kluci a holky z našeho týmu, to fakt není nic proti vám, vás si vážím. Tohle je takový výkřik do tmy proti BP.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16