Diskuze: Nový systém hangáru

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Naozaj nezaratava lode do uloh, teraz som bola trosku polietat a mam spustene ulohy na lode a ani jednu nezaratalo..
     
  2. Ja sa doteraz čudujem že moje lode v medzihangary "aega, cita, spearka, golo, vega" ocenili na 20 kľúčov a 1 lf4 na lvl 16 :rolleyes:
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Otvor hangár, nájdi základného goliatha a v pravo hore máš dropdown kde si vyberáš designy na golíka, ktoré nemajú žiadné schopnosti, preto nie sú ako samostatné lode. Pozri obrázok ako to vyzerá
    [​IMG]

    prepáč za aké lode? Všetky lode máš predsa v hre, nikto ti nekázal si nakpovať 2x citadelu 2x designy a podobne za uridium, neviem čo si tým chcel dokázať na účte? :O

    budeš sa s tým musieť zmieriť, aj keď sa menili ceny hangárov tak kompenzácia nebola, smutné ale realita. Ja mám nakúpene hangáry tie najdrahšie, už keď to menily na posledny by to bolo celkom jedno, proste hra sa mení a vyvíja

    1.k čomu ti je citadela základna bez designu?
    2. Ak máš designy na citadelu, tak ju môžeš používať pretože to je ako loď a vuala dokonca máš aj nejaké bonusy lebo máš napr. Elite citadelu...
    3. K čomu ti boli 2-3 lode rovnakého typu v predošlom systéme a kto ti ich vôbec kázal kupovať a k čomu by ti boli v tomto systéme? Nejako nevidím dôvod mať 3 citadely ty áno?
    4. za čo chceš komepnzáciu keď všetko na účete máš akorát nemáš základne typy lodi bez akychkoľvek bonusov, o čom sa vie a BP to rieší...

    musíš byť presnejší o aký problém ide, dodať obrázky alebo ho opísať podrobnejšie. Skús všetky lode resetovať, a reštartovať prehliadač a tak to skús znovu

    Ja to tam vidím, hoc neviem ako to teraz presne funguje, ešte som to nepreštudoval dôkladne
    [​IMG]
    niektoré funkcie, ktoré predtym fungovali už teraz nemusia. Design už neprehodíš, prehodíš iba celú výbavu. Design lode vieš prehodiť len vtedy ak tie designy majú rovnaké schopnosti a bonusy. napr Lightening ma 2 verzie Ladovy a teraz aj fialovy, tie si dokazes zmenit ako som posielal obrazok vyssie cez dropdown menu v pravo. Ak chces z Ligthening do Pusat, musíš prehodiť loď.

    takže ty máš aegis aj citadel dizajny ale potrebuješ aj základnu loď? Chápem, že ťa to mrzí ale lietal si niekedy vôbec na základnej lodi keď máš designy? O probléme sa vie a bude sa riešiť, potom mi napíšte koľko krát ste lietali na zakladnej lodi

    1. Budem sa opakovať, ale chceš mi povedať, že ťa veľmi ťa trápy, že nemáš základne lodičky? Koľko hodín si lietal na zakladnej lodi bez designu? 2? pokiaľ si nevydražil design ? Loď máš akorát nie základnú... tiež som dal na tie lode kopec kreditov a nemám ich, ale veď som na nich NIKDY neletal, ani nikdy nebudem keďže su designy, tak ma má roztrhnúť? 300.000 lod ktorú ak si kúpil a mal design tak v hangáry máš... takže prepáč kde vidíš problém? Nepoviem ak by si nemal designy, a kúpenu aegisku za Učko a nemal si ju, to by aj mna fest trápilo ale takto? Ak si si ju kúpil za uridium tak lod máš tak či tak, a design tiež. Ak ťa trápy to, že teraz to budu mať jednoduchšie hráči lebo nemusia kupovať Loď a tak designy, no áno o tom sú zmeny, tak začni hrať od znovu aby ťa to tak veľmi netrápilo :O

    v'daka ti bože za teba, konečne niekto pochopil :)

    chceš mi povedať, že tie lode nemáš vôbec? Nemáš ich k dispozícií? Za tie lode si si raz zaplatil a máš ich, tak kde je problém?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jessie tie lode som mal do "nahrady" takže mal som v hangary tie lode ale aj tie isté som mal dole takže vytiahol som ich z boxov a dostal som za ne skoro nič :) Ale nejako ma to uz neirituje.
     
  5. Jessie :) tak lebo ma udivuje ako zrazu kazdy potrebuje zakladne lode. Ani neviem kedy naposledy som videla na mape zakladnu lod bez aspon zakladneho dizajnu, vsak tie zakladne uz ani nikto drazit nechce na gola a vegu :D
     
  6. Almáreon

    Almáreon User

    |Oromë|no nejde o warp.V podstatě momentálně nevím kde mám jakou loď.Nikde to není napsané jako dřív.Příkl.:hang.č.1 Goliath 2-1 hang.č.2 bigboy 5-2 a td.(bavím se o základním menu bez přihlášení)Nebralo to skoky za warp.Momentálně pokud nejsem ve hře a chtěl bych se přihlásit na loď,která je na 5-2 tak to prostě nikde nenajdu.Pokud jsem to nepřehlédl.

    Edit:hangáry naskočí až se u příslušné lodě označí ,,hvězdičkou,,pročetl jsem diskuzi ještě jednou a je to vyřešeno.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  7. Almáreon ja som si lode ktore som chcela aby sa mi zobrazovali oznacila hviezdickou, a teraz na hlavnej stranke mam vedla napisu hangar cislice ako v predtym a tam vidim kde aku lod mamm ako by sa nic nezmenilo :) Tak si vsetky ktore chces vidiet oznac hviezdickou a hotovo..
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    To je sice hezké, ale to neznamená, že to není chyba a že to někoho nesmí štvát nebo mrzet, jsou to zbytečné komplikace. Mě osobně chybí vega a golik a nějak mě to neomezuje, jen mě štve přístup k věci. Navíc co ty víš, třeba to někdo kupoval za uri :D Podle mě není vyjádření k chybě typu: "Můžete si to vydražit za pár kreda" na místě. Přece jen jde o chybu ze strany BP. Můj osobní názor. Jinak jak jsem již psal, update je super, ještě ty chybičky a bude to 100% .
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nechcem začíať OT ani na to nereagujte, ale vás tak neskutočne všetkých trápy, že nemáte základne verzie lodí, hoc tú loď máte ak máte design a o ABSOLUTNE nič ste neprišli :D Položte si ruku na srdce, kolľký z vás leitaju na základnej verzií? Nehovoriac o tom, že to bolo nahlásene a BP o tom vie a počkáme na to aké bude vyjadrenie...

    Pozrite ako reagujete pri väčšej zmene v hre, každý si nájde niečo hoc sa niekedy stačí zamyslieť nad tým... Viete si predstaviť spájanie serverov a všetký veci na ktoré musí BO mysleiť u toho? Veď ja by som skončil radšej s celým moderovaním ako potom čítať všetko čo by ste si našli na sťažnosti... (Prosím enreagovať na spájanie serverov a pod.)

    kupoval to za uri, ale loď má síce v designovej verzií ale má. Takže uznáš, že hráč tú loď má a môže ju využívať akorát nie v základnej verzií.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja o hruske a ty o jablku,ale nevadi.Nikde som neuvadzal nic ohladne nespokojnosti za to,ze mi chybaju zakladne lode.Slo mi o nieco celkom ine a to je ta kompenzacia.Mal som dve citadely,dve aegisky,tusim 3 goliathy a 3 spearky a slo mi o to,ze bolo jasne napisane,ze kazda lod navyse bude premenena na kompenzaciu(adekvatnu).Kedze je toto prvy krat za x rokov odkedy je hra,kedy sa zbavuju nadbytocnych lodi a daju za to kompenzaciu,tak nemohla byt trosku vacsia?Tvoja odpoved je mimo,viem,ze si moderator,ale diskusiu beriem aj od modov ako od hracov,kedze sa nejedna o ziadnu radu,len diskusiu.Moj prispevok bol zamerany cisto na vysku kompenzacie,dufam,ze to uz teraz chapes ako som to myslel ;)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Podívajte sa na to aj z iného uhla pohľadu, až také tragické to rozhodne nie je. Stále sa dajú za trocha kreditov tie základné lode na golíka alebo vegu; vydražiť v aukcii. Osobne si z toho nič nerobím, hoci som s pôvodnou vegou začínal. Tak si ju vydražim znovu. Kredity sa dajú ľahko získať predajom promérka zo skylabu. Tak tu Prosím, toľko už nelamentujte nad tým. Aj tak tomu už nepomôžete. Urobte aspoň niečo užtočné miesto lamentovania a vydražte si ich späť. Ak Vám len o toto ide.

    A kompenzáciu som si všimol, distribučne boostre a pribudli 100x kupony ku skoku. No holt, som im vďačný aj za to.
    Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie. & Na druhej strane, treba byť vďačný aj za málo.
    Vôbec to nechápem, že máte na toto vypisovanie čas, prvé 2 Ship Expo misie sú oveľa lákavejšie; než toto večné dohadovanie sa.

    Cruenta†Ultionem, o peníze bych se přel za 500 E, chci 500. Ale za online strílečku, která je zadara, bych moc od toho neočakával.
    zlý příklad; protože peníze do toho necpu
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  12. Určitě chápu tvoje stanovisko. Když už vstávám v 4:30 a loguji, i šutry posílám, tak mám za 80-100 dní na citadel, nebo disajn. Kredity nic nestojí. Jenom můj čas, a ten je drahý a v ordinaci bys pochopil při placení, jak moc. O to mi jde. Pokud tohle nechceš pochopit, pak už nevím :rolleyes:.

    -baghira2-, jsem jen nevyspalý a je to pro mě otázka principu. Když budeš chtít rozměnit 500 Kč, a dají ti jen 300 Kč, taky neřekneš, to řešit nebudu.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
    -baghira2- a *pursuer* tohle ocenili.
  13. jaritko

    jaritko User

    27.05.2016 - 17:25[​IMG]Zakúpený bonus: shipCompensation
    [​IMG]
    27.05.2016 - 17:25[​IMG]Zakúpený bonus: shipCompensation

    A dá sa zisťiť aj čo som dostal, pretože okrem kľúčov neviem čoho som presne koľko mal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. [flav]

    [flav] User

    tak napriek mojej skoro mesacnej trpezlivosti toto uz je na mna vela nic nefunguje ani vybava v ladiach stejny pocet stolov to uz hej konec do nablizku len mi je luto kam toto smeruje super hra ta rok dva pozadu teras vismech poctivim platiacim hracom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Zmizel mi z hangáru zakladní Aegis,Citadela a Spearhead a zůstalo jen v provedeni Elite.pak je tu problem s vybavenim v lodi příklad lítám s Golíkem a chci změnit pouze design mezi sebou v ramci golíka,tak abych v ramci designu přesouval i vybavení?no pěkná hovadina a nesmysl,nic chytřejšího už vymyslet nemohli fakt že ne.měnil sem např v ramci golíka design a hle najednou lod není dostupná nebo cosi takového to psalo,vybavení fuč.kdo tohle vymýšlí??za tohle bych mu vážně dal korunu a smekl klobouk. a s warpem mi příjde že už to není tak jak to bývalo spíš.
    VRATTE NÁM ZPĚ STARÝ HANGÁR A VŠE CO BYLO PŘED POSLEDNÍ ZMĚNOU TO JEST JEŠTĚ CO BYLO VČERA.O TAKOVÉHLÉ NOVINKY,,KDYŽ TO NEMÁTE ODZKOUŠENÉ ZÁJEM NEMÁME !!! JAK MŮŽETE PUSTIT DO HRY NOVINKU,KTERÁ NENÍ ODZKOUŠENÁ A OTESTOVANÁ?? HANBA!
     
  16. Mne neprišla žiadna kompenzácia a teraz nech mi nikto nepíše že som nepoužíval normalnu aegis,spear a podobne, tie lode som si kupil za uridium ktore mi nikto nevrati,250 000u a 80 000u je vysmech a nedostať nič? Niesom niekto kto len chce,chce ale toto by sme si naozaj zaslužili dostat niečo. Nehovoriac o hangároch...Najviac ma štvú tie lode a to že niekto kto si nahodou davnejšie vydražil nejaky aegis veteran za smiešny peniaz , má teraz plnohodnotnu loď. Kompenzáciu by som rád prijal pretože toto nebolo len tak zadarmo.
     
  17. Tato novinka se testovala na Test serverech a na GB1 tak se uklidni
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky mám ten samý problém. Sperheda mi základní zustala, ale aegis a citadela základní zmizla a můžu ji jen znova koupit nebo vydražit.
    A měl jsem všechny lodě i designy, vše zustalo, kromě základní citadel a aegis. trochu divné. :) Přitom sperheda atd mi základní (plus designové) zůstaly normálně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. 1. Nie nemusíš máš tam takú kolonku pod názvom ,,presnunúť systém,, (tam kde kedysi bolo ,,designy,,
    2. Bp sa snaží robiť aktualizácie ktoré hru spríjemňujú a myslím, že zmena hangárov bol dobrí krok
    3. Vybavenie fuč nemáš.... vybavenie je tam kde sa ti ukazuje loď pod kolonkou ,,spravovať,,
    4. warp je stále len si loď musíš označiť takou hviezdičkou
    5. Novinka otestovana bola a bol som aj já osobne na test servery a páčilo sa to viacerým.
    6. Popísal by som ti to lepšie len keď si tak pekne napísal s vulgarizmami tak ako si napísal tak takú odpoveď dostaneš....
    ,,Kto chce kam, pomôžme mu tam,,

    Ako spomínal admin.... Už to nahlásané je nemusíte písať 10 postov pod seba, že vám zmizli základné lode :D zmizli každému....
    A ani nechápem na čo vám sú, keď namiesto nich môže použiť loď takú istú len z výhodou.... to akože všetci lietate na lodiach bez designu? To vám neverím
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Když už ty lodě mám a jednou jsem je za draho koupil, tak bych je měl rýád odškrtnuté. :)
    Nebo snad někdo lítá na defcomu či yamatu? A přece je lidi kupujou za těžký prachy...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.