Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 5/1/17
  2. Podařilo se mi přihlásit už dřív teď už mi to zase nejde ale co sem stihl zaregistrovat tak velmi zajimavý nápad pro ty kteří nebudou mít štěstí nalogování jde o to že z lodí saimon devolarium lordakia a kristallin kristallon bude asi nějaká šance na padnutí nějakých boxíků z kterých bude možné postavit různé předměty viděl sem design Surgeon designy na letouny, P.E.T a nějaké doplňky jako slot CPU . Já tomuto dávám palec nahoru možná to přiláká nové hráče a stávající donutí více létat. :)
     
  3. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Zaregistroval jsem se, teď neustále čekám, až se připojím k serveru. Trvá to tak dlouho z toho důvodu, že se připojuje v tuto chvíli hodně hráčů?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Je to pravdepodobne, keďže len teraz to bolo otvorené a prístup má k tomu každý. treba vydržať alebo si jednoducho pozrieť nejaké video ktoré sa objaví určite na internete. S tým, že sa tam nedostanete vám nempomôžeme bohužiaľ zbytočne tu budete písať sťažnosti tohto typu, treba byť trpezlivý.
     
    Naposledy upraveno: 14/4/16
  5. tamtumm

    tamtumm User

    Další kroky které plánujeme je odstranění Tech centra a přidání letounů Zeus a Apis, stejně jako ostatních tech předmětů (Obnova štítů, Bojový opravárenský robot, Řetězový impuls, Přenos Energie a Přesné zaměřování) jako permanentní recepty do Montáže.
    Dufam ze sa pri tom nezresetuju uz vyrobene Hi-techy
     
  6. Odstranil by som designy z aukcii ;-))
     
    ReznikDesadeFull tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Veľmi, veľmi nepravdepodobné, nejako to bude vyriešené.

    Prečo vlastne?
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dokud jsem zkoušel funkce nové akce, tak jsem spokojen,než jsem vyletěl na mapu nebo do brány?
    na mapě i v bránách nic nefunguje((((((
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  9. Včera sa mi podarilo pripojiť na test server. Môj prvý dojem z novej funkcie bol veľmi dobrý ale keď som sa tak nad tým zamyslel. Nebude to príliš jednoduché teraz získať surgeona? Ten skin by mal byť podľa mňa výnimočný a takto sa znehodnocuje rovnako ako aj pusat. Ten skin som kúpil za urko a ak by ho teraz dali do tejto funkcie dosť by ma to naštvalo :)
     
  10. Tak jsem to otestoval a z hlediska herního děs běs, což jsem poznamenal i do feedbacku.
    Střelba jednou funguje jednou ne, spíše ale ne, střílím do npc, který stojí vedle mě a nic, zapínám střelbu vypínám, vyletí jedna rána a zase nic.
    Portování je další kapitola sama pro sebe, 2x proskočím portem a pak už nic, už se jen dívám, jak port září, ale nová mapa ne a ne naběhnout.
    Když letím od portu k jinému portu, minimapa po celou dobu černá bez jediné červené tečky od NPC a teprve když doletím na port, tak se postupně rozsvítí a pak zhasnou červené tečky po dráze, kde jsem letěl.
    Některé npc nejsou probarvené, ale to beru jako takovou drobnost.

    A samotná funkce, provedení ok, ovládání jasné.
    Jen získat ty látky na montáž je docela nářez. Na Surgeona je potřeba 650 Plasmid, 2.800 šrot a 60 Prismatium. Například šrot padá ze saimonu, a je náhodné, kdy z něho vypadne, někdy střelím 10 saimonu a nic, jeví se mi to jako 1šrot tak na 5-6saimonů, takže když si to pronásobím, tak jsem na takových 10.000-15.000 saimonech, abych získal 2.800 šrotu pro montáž. A to nemluvím o plasmidu z devolaria a prismatu z krys. Když se podívám kolik jsem sestřelil saimonů a boss saimonů za celou dobu co hraji tak to je kolem 22 tisíc, takže abych získal mapř. surgeona, tak musím za omezenou dobu nastřílet polovinu saimonů, co jsem zatím nahrál za několik let, tak to potěš koště, asi si surgeona radši koupím za uri až bude v obchodě.....:)

    Ps: elias nebude to jednoduché ho získat, viz můj komentář a navíc budeš mít spoustu cílů na sestřel, jak se lidi budou rvát o saimony apod...;)
     
  11. PaiMei

    PaiMei User

    Účelem test serveru bylo otestovat montáž, takže nebudu hodnotit věci jako chyby ve střelbě apod.

    Montáž proběhla bez problému. Postavil jsem surgeona (jak jinak) a změnil ho v hangáru. No na mapě jsem měl starý design. Pomohl až relog.
    To samé u designu pro peta.
    Šrot a jiné komodity z NPC padaly docela pravidelně, ale souhlasím s »†prchlik†«, že nasbírat to bude docela dřina.

    Co mě překvapilo jsou druhy montáže, nerozumím tomu, proč tam jsou základní designy na gola, které lze vydražit za 10k kreditů a troufám si tvrdit, že na všech serverech. Nemá to žádný smysl a jenom to zabírá místo pro jiné zajímavější výrobky, např. Hitech apod.

    Pro mě se tam pár zajímavých věcí našlo, no chápu, že montáž je mířena na široké spektrum hráčů a že i pro full hráče přibudou některé zajímavé věci.

    Závěrem bych chtěl napsat, že montáž vítám. Je to dlouhodobá pozitivní změna, která umožní získat věci, na které třeba nemá uridium ať už z důvodu, že hráč je nováčkem nebo že prostě neinvestuje reálné peníze.
    Na mapy to dostane víc hráčů a to jak ze skupiny farmářů tak i lovců.
     
  12. Ta montaz je dost super vec aj ked som elitny hrac, ale take emp sa mi stale hodi a taktiez mam v plane si poskladat aj dizajny na peta. Inac sa chcem opytat nebolo by lepsie dat tie suroviny na surgeona na ine mapy? Myslim tym x-8, x-7, x-6, x-5. Ano dopredu hovorim ze beriem ohlad na novacikov a na x-3 si moc nezalietaju ked tam bude dostupny surgeon k poskladaniu.
     
  13. PaiMei jak se ti podařilo provést montáž Surgeona?, resp. kde jsi nabral na montáž všechny suroviny? a ještě na peta? o_O

    Musel jsem zmínit o té střelbě, protože když potřebuji na montáž získat šrot ze saimona, tak ho musím zastřelit no a když ho nestřelím, tak nemůžu nic vyzkoušet a vzhledem k tomu, že nemám čas a hlavně nervy střílet mraky saimonů na testu, tak jsem se k samonté montáži vůbec nedostal.:confused:

    A jak tak koukám, tak už je po test serveru.:oops:
     
  14. sharpmz

    sharpmz User

    Prchliku ahoj,
    take jsem vcera i dnes testoval a take jsem si zkusmo postavil surgeona, pet designy emp atd. Montaz fungovala celkem bez chyb az na par divnych hlasek v logu. Suroviny v radu nekolika stovek, u kazde suroviny jinak, jsem dostal po prihlaseni na test server.
    Zkusmo jsem zkusil sundat 2x VK, 1x lordakium, z kazdeho jsem dostal po jednom kuse nove suroviny. Pri sundani cca 5x Mk nepadlo nic.
     
  15. Na začiatku test serveru si dostal tie suroviny a môhol si poskladať rôzne veci »†prchlik†« ;)
     
  16. jaritko

    jaritko User

    Tie suroviny sú zahrnuté v cargo boxe alebo sa ukazujú samostatne? Ide mi o to či budem musieť lietať so zobrazenými cargo boxami alebo si ich budem môcť nechať aj naďalej vypnuté.
     
  17. sharpmz

    sharpmz User

    Surovina se objevila misto cargoboxu, petem s mechanismem sberu cargoboxu sebrat nesla. Musel jsem lodi, mechanismus pro sber surovin jsem nemel bohuzel nainstalovany.
     
  18. hummel

    hummel User

    No nakoľko mi z nejakého dôvodu nešlo sa dostať na mapu nemôžem moc rozprávať do toho :) dostal som sa na mapu len raz asi na 4 min a potom mi to nešlo aby som bol trošku presnejší :) :D
     
  19. Vie mi niekto povedať to, že kedy sa má táto "funkcia" dostať do hry?