Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift tak vieš neplacem tu ako ostatný a občas tu pozriem a taktiež aj na oficiálnu FB stránku a aspoň som informovaný a zbytočne nespamujem prečo sú lagy atp...
     
  2. Osobne by som uvítal trocha zníženie potrebných surovín, z kristalonov sa dá ľahko zarobiť potrebná ruda, len aby neboli lagy,goli vrtačka a ide to rýchlo, ale ten šrot a plazmid by som určite znížil.
     
  3. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Ehm ten kd tu psal něco o relogu každých max 0 minut, to snad nemyslíš vážně že? zaprvé je to k ničemu...zadruhé když si chci čas odčasu zahrát střílečku,tak to mám každých max. 10 minut vypínat a zapínat? to nemysíš vážně...toto napiš nováčkovi a ten tě pošle tam kam ani slunce nesvítí a pujde si najít radši nějakou jinou hru:))
    Mě osobně je to trochu jedndo zda to jede či ne...dávno tolik nehaju...ztrávím tu pár hodin týdně (cca 2-3).
    Ale stve mě,že při každé akci či novince je to jeden pruser od BP za druhým...
    Jetu ted i nějaké téma o parametrech PC na kterýchlidi hrají a jaký jim to rob problém...
    co je komupo tom,na jaké PC sestavě lidi hrají? vývojářum je to k ničemu,protože stejně hráči NIKDY nebudou mít techniku jako oni,takže pro srovnání je to k ničemu...navíc dle mě nejsou hloupí a vědí jaké PC jsou ted v oběhu ale musí zároven počítat i s tím,že né každý má pc nejnovjší...oto je dle mého názoru k ničemu...
    Nu ale dobrá...schválně posečkám ajsem zvědav,kdy to v BP dají dohromady...poslední dobou mě mile překvapují,tak jim dám šanci to dát dokopy a snad se jim to povede,aby si u mě moc nezkazili reputaci:))
     
  4. to je fajn, že o víkendu daj o víkendu spešl akce když mám 12 :)
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    overkillers: Neboj, časem zestárneš a maminka tě už na net o víkendu pustí, až ti bude 13. :D
    Ne, dělám si srandu. :) Já taky mám práci celej víkend, tak akce moc neužiju. :)

    Ale celkem mě štve, že jsem sundal spoustu saimonů a prostě šrot mi nepadá, a ze sib taky nic, tak nevim čím to je.
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Badmaniak - ja sa sustredim hlavne na bossky,ci uz mordonov alebo saimonov a z nich to pada dost casto 7/10 zhruba.Z klasickych NPC mi to pada tak 2/10,co je nic moc.Hlavne robit ulohy,z nich je tiez velmi vela sutrov ;)
     
  7. tak je pravda, že v 13. jsem byl z her vyvalenej. Ani nám nevadilo, že se to 20 minut načítá a pak to ani nejelo, ale za 30 let by to už mohli mít trochu vychytané :)
     
  8. napad to je exkluzivni, rozhodně to přivede nove hrače k tomu aby to nevzdavali, problem je SEKA SEKA SEKA, pořidil jsem nový pc asi 3měsice starý vše jelo ve FULLHD na max v 60fps, při tehle katastrově mi po 5minutach hrani skače 1fps a to často nešlo ani vypnout ale zas se mi zda že by na druhe konfě to sekalo o něco meně, no nevim, každopadně bych to předělal na HDD ale určitě ne na prohližeči, na to ale bp stejně nejspiše nepodstoupi tak at se pere stěmi stižnostmi ;-) za mě vše (berte přiklad: metin, league of legend, dota, vše je to na HDD a tady to smažime jako paštiky na prohližeči :D jaka ostuda
     
  9. super napad spokojnost , lagi naštvu ale to sa hadam opraví ale tých surovin dava ozaj strašne malo kristaloni su v pohode to ide krasne ale saimoni a deva su nanič na stihačky a designy na pet to ako tak vynde ale surgeon je bohužial nedostupny pri tom množstve hram 15 hodin denne a vkuse šutit saimony a deva už 3 den je to na palicu ma to byt zabavne a nie aby pri tom človek prišiel o rozum ale inak super ;)
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jednoznačne s tým súhlasím. Napr. 300 sibelonitov v dnešnej úlohe. To aby ich popritom lagovaní, sekaní a relogovaní
    každých 10 minút, aby ich človek robil celý deň. To je tiež na palicu a dosť to odradzuje. Toto už je aj na mňa priveľa.
    Nič v zlom, ale začínajúci by to v skratke definoval len 2 slovami: "medvedia služba!"
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    Priatelia a kolegovia hráči,všetky vaše postrehy,názory aj patričné znechutenie sú pochopiteľné a opodstatnené.Nejde to tak,ako by sme si želali avšak všetci už hráme DO nejaký ten rok a pamätáme si že žiadna novinka nebola hned tip-top a bez problémov.Všetci vieme že BP sa potom vždy snažil nahradiť straty a uspokojiť svojich hráčov.Tiež ich to neteší a určite na tom makajú čo to dá. P.S. A teraz si predstavte,ako by hra išla keby došlo k spojeniu serverov ako si mnohý želajú.Toto je podla mňa voči tomu len drobná úprava
     
  12. Tak bol som si dnes skúsiť nadropit kus suriek a myslím, že drop bol veľmi super. Suroviny padali jedna radosť.
     
  13. pecko

    pecko User

    no hrám to asi 2hodiny a mám do 200kuskov, aj pri relog, stačí si dať do pet lokalizátor a viac nastrieľaš ako ostatný, ale s pet to bude lagovať skôr, toť môj pocit s PET
     
  14. miki.no1

    miki.no1 User

    Tak , dnesna uloha na 300 sibelonit urobena , ale zaujimave ze mi nezapisalo tych 1000 Mukozy , iba ostatne sutre.

    pre vyjasnenie
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Získaný predmet: Šrot (50)
    [​IMG]
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Získaný predmet: Mukóza (1.000)
    [​IMG]
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Získaný predmet: Plazmid (20)
    [​IMG]
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Získaný predmet: Prismatium (200)
    [​IMG]
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Dostal si 1000000 BS
    [​IMG]
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Dostal si 125000 cti
    [​IMG]
    11.05.2016 - 07:30[​IMG]Úspešne si ukončil misiu "Špeciálna misia"!
    odmena v denniku je , ale v hangari ani v herom okne mi tu mukozu (1000) nepripisalo
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  15. Hra je stále po několika dnech absolutně nehratelná, letouny hledám po mapě, pořád to zamrzá, sundá mně kdejaký kašpar, který zneužije chyby ve hře. Nejlepší by bylo dát tu trapnou montáž pryč, očividně není dopilovaná, tak aby byla hra funkční neboli hratelná. Přeji upřimnou soustrast s pohřbíváním hry
     
  16. bolo tu pisane že bude šrot a plazmit v obchode a tie lagy ohh
     
  17. Drift1

    Drift1 User

    *****HELLRAISER*****-kdyby hráči na testu testovali co mají tak by se to možná nedělo.Navíc je třeba s tím počítat protože dát tam všechny kody aby vše navazovalo není jednoduché.Pohřbívání hry?..to bych neřekl..jen nevděk hráču a jejich trpělivost to je ta správná věta.
     
  18. jinokrajec

    jinokrajec User

    Zdravím všechny.
    Co se to stalo s hrou? Seká jak blázen, když bojuji, tak se zastavím a jenom střílím, nemůžu manévrovat, při sbírání surovin nebo boxů se loď zastaví a čeká se jako kdyby bili všechny suroviny v lodi, když chci změnit soruviny na lepší taky čekám...proboha dejte to do pořádku!!! Vypadá to, že přudáním nových možností jako je šrot atd... se hra akorát.... vždyť víte co.
    Prosím o vysvětlení. Chybu v pc nemám do půl noci 9 mi to šlo OK, jakmile udělali zase něco nového hra stojí za dvě věci.
    Nerad bych skončil, protože mne hra moc baví. Jediná hra, kterou hraju, nic jiného mne nezajímá ;-). DÍKY
     
  19. jisap123

    jisap123 User

    Tak ona to je asi nepříjemná shoda okolností. Jak sis mohl všimnout, updatovaly se i jiné věci (chat, nahoře vpravo prohození ikonek apod.). Takže už to hru trochu zalagovává. Zřejmě se vrtali i ve formacích, jelikož se z neznámého důvodu přehazují na default. V PETovi jsou také potíže s protokoly apod. Navíc zavedení montážních funkcí, které ještě nejsou zajeté a otestované v normálním provozu a k tomu všemu DDoS útoky na servery BP, takže za to nemohou jen a pouze montážní funkce. Podle mě jsou montážní funkce nejmenším problémem ;)

    jinokrajec - už se to tu řeší v mnoha tématech viz. Hlášení současných problémů s výkonem hry
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  20. može mi dak odpovedať