Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To fakt nevím.. A tyto ceny jsou jen tak co jsem zkoušel počítat spíš to je taková zkouška :D ty ceny můžou být úplně jiné.
     
  2. jisap123

    jisap123 User

    No, zatím se vyřešily lagy, ale pořád se mi přehazují formace, maže se skupinový chat po tom, co rupnu apod.. PETa jsem zatím nezkoušel.
    Koeficient pro uri a kredity mi vyšel taky na +- 2,5, ale i tak - snad ne, aby šrot za surgeona stál on samotný 224 000uri, plasmid (650) by stál 234 000. Takže pochybuji, že by to stálo 558k U i kdyby +- :D Pusat by stál 184kU + 180kU což je 364kU a pusat v obchodě stojí 250k U :D Já vím, že si to myslel orientačně jen tak, ale nikomu by se to asi moc nevyplatilo :D Ale jinak asi dobrá myšlenka. Je pravda, že BP může počítat s tím, že třeba někde nějaké ty zdroje seženeš, a že si to budeš chtít jen "urychlit" a trochu toho surka dokoupíš.
    Jinak chtěl bych se zeptat moderátorů jak to oni vidí, nebo jeslti už o tom mají nějaké informace, nebo ne (kdy a za kolik to v obchodě bude). Díky moc.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/16
  3. prosím vas na test serveru jsem mněl surgeona kde jsem mněl veškerou výbavu. pak jste resetli test server o den z5 a surgeona jsem neměl a veškerou svou vybavu jsem stratil.. je možné to nějak navratit?
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Dak ti neodpoví šel do obchodu...v obchodě to bude přes MHH nebo po akci jedno z toho..eventuelně až to opraví..
     
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Musim sa tiez naucit pisat preskrtnuto :D

    Ja praveze dufam,ze tie ceny budu palka.Inak by hraci kaslali ist strielat NPC a kupili by si to za drobne a aky by to malo vyznam potom? :rolleyes: Ved to je vesmirna strielacka a nie nakupovacka,ze si hraci pokupia stale vsetko.Ja som to hral par hodin len a uz mam velmi pekny zaklad na surgeona.Sice ho uz mam z epsilonky,ale urcite sa to da vdaka tym uloham stihnut do konca akcie ;)
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ĢRΣΣИ-PØЩΣR ako to má vedieť prosím ťa? To sa fakt každý deň mieníš pýtať kedy to bude v obchode? 20x bolo povedané, že sa to nevie, ak to bude tak to nájdeš v obchode. Nechápem tvoju neustálu potrebu sem pýtať kedy budú suroviny v obchode...
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    V rámci jiné diskuze vložil jeden hráč, který si chtěl vyrobit druhý design letounu následující obrázek, kde je vidět, že design na letoun lze vyrobit jen jednou. Třeba se to ale změní.

    [​IMG]
     
  8. caute nevie dakto ze ci bude dnes daka nova specialna misia bo neni zatial???
     
  9. dolikt

    dolikt User

    1.takže děkuji za trpělvost adminu odpovidat 2. mam dotaz jestli budou třeba slevy na formace ,atd
    dost dlouho na to čekam a sem netrělivý kdyžtak mi odepšte děkuji
     
  10. dolikt sleva na formace je každý měsíc jen musíš dávat pozor :) a co se týče toho co psal *pursuer*, tak mi to přijde jako hloupost :)) podle mě jak si psal, že ho máš z brány tak to byl jednoduší způsob než si ho koupit za 300kU a co sem tak zkoušel tak jde udělat nějakejch 200šrotu za hodinu (když máš fakt zápek a jedeš tryhard bez přestávky a to tě nikdo nesmí otravovat) což je 14 hodin jen na šrot a to je fakt hodně... ne všichni maj čas takhle hrát :) třeba já letos maturuju a nemít zrovna statní maturu tak sem si ho taky sehnal z epsy, protože v montáži je to proti tomu fakt hardcore.... a ten fakt že si ho koupím za 550k urka mě děsí :eek::eek:
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    pyяø•uиsтøppαblє - pises sice,ze moj post je hlupost,ale tvoj nie je nic ineho,len obycajna vyhovorka,ved si mal robit brany aj ty a skusat.Kazdy mame povinnosti skola,praca,rodina.A ulohy za ktore dostavas tiez vela sutrov si kde nechal?Len dalsi hrac,co ´´nema cas´´ a chcel by vsetko hned a samozrejme takmer zadarmo :rolleyes: Obcas je uz unavne citat prispevky,kde hraci len dumaju nad tym,ako sa nieco neda ako im to nejde,ale neuvedomuju si,ze uz len tym vypisovanim na fore,ci chate stratili mnozstvo casu a mohli ziskat uz nieco.Treba robit ulohy,strielat NPC a za niekolko dni sa to da stihnut,ale ked vyhovarat sa je lahsie :confused:
     
  12. *pursuer* kdyby si to četl pořádně, tak se jen nevymlouvám, ale i hraju, beru to jak to je a snažím se na toho surgeona vydělat. Druhá věc, ne nemohl sem dělat brány, protože sem týdem před maturitama nehrál nic a prostě se připravoval :) když se chci dostat někam dál než jen skončit se střední školou tak pro to musím něco dělat a ne to prosedět u kompu :) a k čemu jinému máš ve hře tu měnu než k tomu aby si si koupil to co si nemůžeš nebo z nějakého důvodu nestíháš vystřílet?
     
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    pyяø•uиsтøppαblє - pride mi to,ze sem chodis viacmenej hate-ovat.Ako je to aj v tomto prispevku:
    Mas zrejme k BP blizko,ked si dovolis tvrdit,ze im ide len o zisk a nic pre hracov nerobia ohladne niecoho noveho v hre.

    To kdyby si to četl pořádně si nechaj pre niekoho ineho.Precital som dost dobre tvoj prispevok a popisujes v nom len,ze mas vela povinnosti a neda sa ti to atd...Nikoho z nas tu nezaujima to,ze maturujes a nemas vela casu,ci si myslis,ze my sme nematurovali? Ako som pisal,rob ulohy,strielaj NPC a ziskas surgeona.Ked nemas cas,tak to nerob a kup si ho.Ano k tomu je ta mena,ze hraci nevypisuju ako sa nieco neda,ale bud to hranim ziskaju alebo kupou za hernu menu...
     
  14. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj, nevím ale já tam na dnešek nic nemám, ale na německém foru prý píší že akci prodlouží až do 29.5.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/16
  15. Korben

    Korben User

    Stačí si to S v bb code odstrániť. ;)
     
  16. *pursuer* ano opravdu taktně si zkopíroval příspěvek, který sem napsal po tom co sem před 3dny začal hrát a kvůli updatu se hra pro lidi se slabším kompem stala nehratelná...a ještě se mi snaž tvrdit že všechny novinky ve hře bp nedělá jen kvůli ziskum :) nebyl sem jedinej co to tu psal a je to pravda... po 6 letech co hraju DO vidím jak se princip týhle hry změnil z malých příspěvků od všech lidí k tomu že začátečníci musí bud nasypat do hry hromadu peněz a nebo pustit makro... proto tahle komunita umírá a z dob kdy na mapách bylo plno a na serverech bylo online třeba 4000lidí je všude prázdno a když jdeš lovit tak pul hodiny hledáš jednoho hráče, protože všichni v masku makrujou na pvp. Ne každý má dokonalou práci kde může 8hodin deně hrát a nebo chce po škole celý odpoledne hrát. Je to dost vysoko posazená latka na to že týden před tím byla možnost ho získat z brány a získal ho skoro každý flax, který měl pul roku epsu pod stanicí protože se do ní bál jít a pak měl štěstí. Takže tě nechám u tvého názoru... hraj si třeba 24hodin deně když tě to baví a přeji ti při tom hodně štěstí :)
     
  17. Jack.K

    Jack.K User

    Ví někdo, jak to je nebo bude se sběrem těch nových surovin Petem? Dnes jsem koukal, že mi Pet občas nějakou surovinu sebral.
     
  18. Korben

    Korben User

    pyяø•uиsтøppαblє, Vytvor si firmu, urob živnosť a rob všetko zadarmo. Ako dlho prežiješ? Tak že trocha uvažuj, kým tu začneš písat niečo o peniazoch.
    Toto je taká hlúposť, že to až bolí. Nikto nemusí do hry sypať peniaze. Otázne je, či si ideš leštiť ego, alebo hrať. Dá sa hrať aj s minimom investícií, len treba vedieť ako a nech mi nikto netvrdí, že si za 2 roky nedokáže urobiť dobrý účet. Netreba zabúdať že toto je dlhodobá hra, nieje to hra na mesiac. Ty máš účet 6 rok a porovnávaš sa s nováčikom. Ale to nemôžeš. Ty si prešiel obdobím noviniek a prechádzal si od MP1 cez LF2 na LF3, čo stálo kopec uridka. Teraz je to síce tiež dosť, ale nováčik už ľahšie urobí full LF3 a iris, ako to bolo niekedy a tak isto ľahšie výbavu vydraží. Tak že čo sa týka obtiažnosti, nováčik to má teraz ľahšie, ako sme to mali my. A čo sa týka programov, tak aby sa mnohý nečudovali, ak sa pri logovaní na účet zobrazí eror.
    A podľa toho čo píšeš, tak buď platíš, alebo lietaš na programe. ;)

    Jack.K, Mám za to, že PET by tie suroviny mal zobrať, avšak sa na tieto suroviny nevzťahuje bónus.
     
  19. pecko

    pecko User

    chcel by som sa spýtať, budu viac úloh na túto akciu? rád by som sa ľahšie dopracoval k surovinám ako len lietať a dávať NPC za radom :)
     

  20. Korben musim souhlasit podle mě začátečník co ví jak na to tak si spraví full lf3 pak začne točit zety a na akci zeus/helix vyzbírá a ma hned lf4, zeusku aspisku dobrý učet se dá udělat i za pul roku a to do toho stačí dát minimum peněž stačí koupit dvojnasobek a ze zacatku boxikovat a jde to samo :) jo a sorry za citaci,,
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.