Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PaiMei, vzhledem k tomu, že na běžném serveru suroviny do foroty nedostanem, a surgeon nebude celou dobu montáže, tak na jeho výstavbu (týden) nedosáhne skoro nikdo, kdo nebude střílet NPC 24 hodin celý týden. Jinak si 15 000 NPC neumím představit.
     
  2. Myslím, že toto bola iba beta testovacia verzia čiže ak to chápem správne tak sa nevie ešte či niečo podobne v hre bude a ako presne to bude vyzerať :)


     
  3. Celý event vypadá dobře a má to plusy i mínusy :). Sbírání šlo dobře ale nebylo moc dobře vidět kolik vlastně čeho mám ,člověk by uvítal i souhrn veškerých surovin najednou ,takhle si člověk musel proklikávat jednotlívé plány a viděl kolik kde nebo na co má. Samozřejměně vím že to byla betaverze ale bugovalo a lagovalo to hodně,to se určitě vyladí. Předměty jsou myslím zvolené dobře ale chtělo by to i něco co se dá jen získat právě zběrem :) . Hráči co hrají delší dobu budou o hodně věcí ošizeni vlastně a to se mi moc nelíbí (jakože budou získány suroviny za dosažení uspěchu nebo ukoly ,teda pokud budou nové uspěchy nebo ukoly tak ok). Jinak se to líbí :)
     
  4. za mě dost dobrá úvaha...Montáž jakožto taková spolu s eventem který je plánem při zavedení je super věc nažene to lodě zase zpět na mapky což je paráda...nevyjadřuji se k nefunkčnosti herních prvků a map protože je to dáno momentálním pokusem připojeí se x1000 hráčů a jelikož je test server jen 1 je jasné že to nemuže fungovat vše stoprocentně...tudíš za mě Montáž je velice dobrý nápad a jeho zavedení do hry vítám :)
     
  5. O montážním systému jsem už někde četl, myšlenka se mi celkem líbila. Nyní jsem měl možnost si montáž vyzkoušet přímo ve hře, musím říct, že něco takového ve hře chybělo. Určitě je to dobrý tah jak posunout hru zase o kousek dál. Nevím co vše bude možné sestavovat, ale všiml jsem si, že některé předměty byly časově omezené, takže hádám že se sem tam objeví i něco speciálního.

    Trochu mě překvapil počet surovin na stavbu některých předmětů, něco se dalo postavit za hubičku, něco zase naopak. Těžko říct jak to bude nastavené na normálních serverech, ale například vytváření munice tam bylo celkem drahé, to už by se vyplatilo tu munici spíš kupovat, vzhledem k tomu, že z vetřelců padaly suroviny jen vyjímečně.

    Zklamáním u mě trochu bylo, že se v systému montáží neobjevila možnost recyklování předmětů, které hráč už vlastní. Osobně mám cca 95 laserů LF3, nespočet pohonů, štítů a protokolů na PET...a nemám pro to využití. Uvítal bych v systému možnost recyklování s tím, že za daný předmět který recykluji, obdržím suroviny pro stavbu jiných předmětů.

    Takže když to shrnu, super nápad a těším se na uvedení do hry, doufám že se ještě pár předmětů do montáže přidá a snad se někdo zamyslí i nad funkcí recyklace.
     
  6. tak na teste som bohužiaľ nebol, no podľa FAQ to vyzerá na dobrú akciu :D už len počkať kedy to príde do hry :)
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Neviem v akej podobe to pride do hry,kedze na test servery sa to testuje a dalej upravuje,ale myslim si,ze to bude obrovsky prinos do hry hadam pre vsetky kategorie hracov,ci uz novacikov alebo pre nas veteranov.Konecne nieco vylaka hracov na mapy a nebudu uz hadam tolko zyvat prazdnotou ;) Dufam,ze to coskoro uz pride do hry,lebo som vo velkom ocakavani :p
     
  8. škoda tato testovaci akce nedostal jsem na ni pac jsem byl v praci ale jak ctu tak to bude zajimave a tesim se na to az to bude ve hre . jen se zeptam nebude jeste jedna ted nekdy abych to take mohl zkusit
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Y*o*D*i*A*k* Pravděpodobně ještě šance otestovat novou funkci bude, ale přesné datum není.
     
  10. Pretoze by aj tie designy mali cenu a stoja zbytocne v obchode 100k uri ... :) ked ich vydrazi kazdy za 10k kreditu radsej by som ich dal aby sa vyrabali... :)
     
  11. Jeřen

    Jeřen User

    Od včerejška se snažím dostat na mapu test serveru ale bohužel bezvýsledně. Nemohu ani změnit loď protože nejsem na základně. Poradí mi někdo co s tím?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. uran33

    uran33 User

    já doufám že tato nová funkce bude do hry přidána, už se těším až si vyrobím třeba design venum
     
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mna dost prekvapilo,ze sa da poskladat aj taky surgeon.Chcel som si ho kupit teraz bo bude onedlho v obchode,ale tak radsej si ho vyskladam potom,aj tak ho az tak nepotrebujem teraz...Ale prekvapilo ma,ze aj designy na stihacky sa daju poskladat a ine zaujimave predmety,takze si myslim,ze to bude revolucny prinos do hry.;)
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    uran33 Asi ta sklamem, ale skill si nevyrobis. Na teste sa vyrobit nedal, tusim len surgeon a bastion. Presne veci na zozname craftingu sa este mozu zmenit, no necakajte, ze tam hned budu veci ako venom a podobne.

    *pursuer* kto povedal, ze bude v obchode za U? V ofiku k MASQUE sa spomina, no zatial nevieme na 100% ci bude len paymente alebo aj v hernom obchode.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. uran33

    uran33 User

    |Oromë| můžu se zeptat? co teda bude možné vyrobit?
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    uran33 FAQ k této funkci tu na fóru visí už od listopadu minulého roku, máš tam vypsaný seznam, i když jen přibližný, určitě není ještě vše definitivní. Každopádně surgeon k výrobě určitě bude.
     
  17. uran33

    uran33 User

    to je dobře, a za kolik dílků?
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    uran33 pokud jsi byl na testovacím serveru mohl jsi si to zjistit sám, osobně z hlavy nevím za kolik surovin jej tam bylo možné vyrobit. No v příspěvku #10 o tom ale psal »†prchlik†«.

    I když informace z test serveru nejsou vždy úplně relevantní, hodně se ještě před vypuštěním na normální servery může změnit. Určitě bych ale nečekal že sehnat suroviny na výrobu hodnotných předmětů bude snadné. ;)
     
  19. uran33

    uran33 User

    =Marvin= já jsem byl na testovacím serveru, ale nestihl jsem to otestovat:(
    a kolik si myslíš že by se potřebovalo surovin na design surgeon?