Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vax
    zne? nema dost kreditov? si robis srandu ved mu staci 10 t kreditov na kazdu vec ale surovin tolko ze konec...:rolleyes::rolleyes:
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Tím získá suroviny i kredity...přijde mi to z tvých příspěvku že spadáš do skupiny hráču,,já to chcu hned,,..je potřeba se vžít do ulohy člověka co tu montáž vymyslel..to nikdo ale nedělá..na CZ serverech to chodí tak že i to co dostají zadarmo hráči tak nad tím lamentují...já osobně sem střílel v začátcích a kredity šly do výbavy..nebylo to snadné protože ulovit v těch dobách na mapě jednoho streunera nebo lordku za hodinu dalo dost usilí...montáž je možnost získat tři věci naráz..urko,kredity a suroviny.Za to pořídíš 3 a více předmětu..
     
  3. Drift ale niektorí ľudia to nechápu. Neviem ako by sa im páčilo keby si museli získať aj konštrukčny plán.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    To je právě ono proto sem napsal že patří asi do té skupiny rychlechtivých...konstrukční plány se dají získat z akcí apod..musíme počkat kam to budou vkládat a zda o tom budou plnohodnotné informace..v nabídce ale zustanou předměty jako jsou cpu apod..to jsou většinou začátečnické předměty a budou pravděpodobně za pár šupu.
     
    Naposledy upraveno: 24/5/16
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som zvedavy,co sa bude diat na fore,ked daju tie kamene do obchodu a budu drahe.Potom sa tu bude pisat,ze jak je to strasne drahe a to radsej pockaju na nejaku akciu na surgeona.Vzdy sa najdu nespokojni hraci,co by chceli vsetko najlepsie za jeden den a potom uz len lovit :)
     
  6. svi1

    svi1 User

    *pursuer* ostatně jako vždy, když se něco nového dává do hry. Vždy se bude brblat. Vždy budou nespokojenci. Vždy budou chtít všechno hned jak píše Drift1. A vždy to budeme komentovat... :) Nic nového.
    Já mám díky této akci splněné některé úkoly na lodě, protože to vylákalo hodně lidí na mapy. Ač já nic nemontuji (až na těch 10 "empů"), jsem spokojen. Je, bylo co střílet :)
     
    Drift1 tohle ocenil(a).
  7. Drift1

    Drift1 User

    Právě a rychle lovit..já to chci vracet těm lovcum..už mám konečně 10 havocu,zeuse a 45 lf4 no ale schází mi upgrade všeho a hlavně munice ale! v montáži je ucb za slušnou ,,částku,,:D
     
  8. Presne konečne keď idem loviť tak viem kde najdem najviac terčov :D mapka 1-3 je pre mňa ako zlatá baňa :D
     
    Drift1 tohle ocenil(a).
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja nemusim ani lovit,korist ku mne aj sama dojde.Vsak na spominanej x-3 alebo aj X-4 je tolko lovcov slabych,ze to rozprasim na 3 rany,ani nestihnu obcas prepnut konfu :D Ale tak,co sa da robit,ked rozbiti lietaju az k portalu a ja im zamiesam za 250k,tak slabsi lovci idu dole hned a silnejsi tazsie,ale padaju tiez ;) Hold je to podarena akcia na lovenie lodiciek.Dufam,ze aj po skoneni surgeona a inych predmetov v montazi este nejake nove pridu,aby to stale lakalo hracov strielat NPC :)
     
  10. Tak ja väčšinou triafam tých slabších aj to lietajú na vrtacke skoro stale tak to ako keby nemal štíty a skoro ani život :D akciu hodnotím ako v škole za 1 ;)
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nerád vám skáčem do diskusií ale takéto témy si môžete riešeiť aj napr v diskusii o výpočete dmg. venujme sa v tejto témy problémom a všetkým veciam spojeným s montážou, potrebujeme tieto diskusie udržať priehľadné aby keď niekto sem príde vedel si pozrieť všetky príspevky k téme a zistiť čo najviac. Vďaka
     
  12. PaiMei

    PaiMei User

    Ve svém příspěvku jsem měl tři otázky, na tuto druhou nemám žádnou odpověď. Možná ani není, jde prostě jen o aktuální nabídku. Zajímá mě prostě, zda budou tyto designy i v červené barvě, tedy mmo.

    Jinak k montáži samotné. Nevěřil bych, že i já se zúčastním honu na suroviny. Prakticky všechno mám až na ty designy na letouny. A tak i já střílím deva na 1-3, případně na 4-5 a sbírám plasmid jak šílený :). Bohužel, nejde to tak rychle jako u jiných surovin.
    Navíc, pokud je nálada, je co lovit.
    Dávám funkci palec nahoru.

    Zde je ale pár ALE:
    1. dávat do montáže věci, které se dají vydražit za 10k kreditů mě přijde jenom jako zaplácání prázdného místa
    2. viz začátek mého příspěvku
    3. od doby zavedení montáže přihlášení pod základní formací. Je zajímavé, kolik potkávám lodí s touto formací, prostě hráči zapomínají :)
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    PaiMei: Kromě té základní formace nám pořád ještě přetrvávají problémy se základnami a s protokoly na sběr. Lagy již skoro vůbec nemám což je pozitivní.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Osobne si myslim, ze BP sa rozhodlo dat suroviny do obchodu az po skonceni akcie. Asi prave kvoli surgeonovy, pusatke a spol. Praveze ja cakam dost vyhodne ceny tych sutrov a preto to tam asi nedali, potom by montaz predmetov stratila zmysel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    OROME hmmm..tak jen tak meziřečí,někdo si tu protiřečí:))
    Prý měly být už minulý týde. Pak to posunuli na tento týden a ted to zase posouvají na dobu po akci? jejda...někde někdo neví co dělá levá ruka a co pravá což? To je jak parlament ČR:-DDD
    Ale hlavněže flákli další odfáknutou akci ještě před koncem jedné...Prosím,dejte jim report,že by měli nedřív udělat jednu akci a to pořádně a pak dát další a né plácnout naráz dvě odfláknuté:)
    Měli by se řídit pravidlem dvakrát měř jednou řež:) Toto udělat někdo v práci (práci napul) tak hned poletí nebo přijde o premie apod:))
     
    -baghira2-, -FOXSAMURAI- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  16. Nějaké oficiální zprávy nebo další šméčko? Implementace prodeje surovin měla být dokončena do konce minulého týdne, konec akce se blíží a zatím ticho po pěšině. Zatím to vypadá jako podraz na ty, co kvůli akci místo točení npc nakoupili U na MHH.
     
  17. Pořád jen brečíte že se suroviny nedají koupit, radši budete fňukat a čekat...místo toho už jste mohli mít něco sestavené. Ani bych se nedivil kdyby se prodej surovin vůbec do hry nepřidal, k čemu taky? Aby si to zase většina jen koupila a měla to beze snahy...Takové akce jsou k prdu. K čemu ti bude koupený design když na mapách skoro nic nelétá? Ale hlavně ho mít :).

    Hlavně si všechno koupit, přece nebudu na mapách létat aby mě někdo střílel že?...Pak zase můžete fňukat že nemáte jak dělat úkoly na lodě...
     
  18. Łïmïtlεşş tak ono by jim to asi bylo jedno, pokud by se rovnou napsalo, že po čas akce prostě suroviny k mání nebudou. To by bylo hned o něčem jiném. Ale když hráči čekali, že ty suroviny v ochodě budou, tak si třeba nastříleli různé suroviny, ale Plasmid, který se shání horko těžko, tak si ho nenastříleli, protože čekali že si ho dokoupí v obchodě a najednou nic. Proto je tu ten důvod k naštvání. Problém je, že se tu avizovalo, že suroviny budou, viz. citace:

    Poslední 2 citace psané 13.5.2016
     
    Postrach_Phönixu tohle ocenil(a).
  19. Drift1

    Drift1 User

    Vcelku je to rozumný duvod v poměru hodnoty předmětu apod..dělali si poznámky ve výpočtu tím že sledovali hráče a jejich aktivitu při nasbírání množství..dle mého usoudily a je tu i vidět z některých příspěvku že lze nasbírat 200 ks něčeho za hodinu i více...takže je to jen dobře.
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Takto, my len prezentujeme info co mame, takze ak sa BP rozhodne nepridat sutre do shopu pocas akcie, nic s tym neurobime. Zatial mame len info, ze maju byt do konca akcie v obchode, viac teraz nevieme.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).