Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tak jsem se díval na FB Darkorbitu a otázka byl byla zopakována znovu:
    (Překlad není doslovný. Chtěl jsem aby to bylo srozumitelné a bez zbytečných teček, trojitých otazníků, atd.)

    Odpověď včera cca ve 22:00:
     
  2. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu takže ve finále se jen hráčum veší bulky na nos...a to už tu bylo néé jednou:) Zajmavé,třeba hitach loterie- vysvětlení ticho po pěšině....
    odedneška měla být udajně alší akce a zase ke ni tu nic- ticho po pěšině:-D
    Já vám nějak nevím,ale na to,jak poslední dobou BP zamakal na vzestupu reputace,tak si tu reputaci zase hezky kazí:-D
    Jsem zvědav,kdy se spustí dnešní akce,kdy vyjasní hitach,kdy dají netrpělivcum surky do obchodu atd atd...otázka zda se dočkáme:) (ale abychom se nedočkali jen dalších bulíků:-D )
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Já vám nevím ale žádné vaše bulíkování nikde nevidím...osobně si myslím že B.P. nemusí zrovna informovat o všem co udělá a co ne..normálně koukám jak obyčejný kamínky co měli být v obchodě dokažou s lidmi udělat nenormální a nemorální věci...že se vubec snažejí...tak je to vždy 90% čechu nikdy nic neocení...
     
  4. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Drift, mě je tak nějak jedno,zda je dají nebo ne:) mě jde jen o princip... furt říkali,jak je dají a ono nic:)
    a nejde jen o kamínky,ale jak jsem vzpomenul třeba hitach- slibovali jak to vyřeší a hle jak je to dlouho a nic:)
    ode dneška začala nová akce...a hle zase nic:)
    mě je to jinak putna akce neakce apod...když mám chut si zahrát,tak si zahraju bez ohledu zda něco běží nebo ne:)
    ale vem to tak,že někteří na to čkají a jsou leda nasr...:-D
    To máš jako ti příjde léták s akcí třeba na sekačky na trávu od toho a tho data....pujde do obchodu a oni ti řeknou,že je ještě nedovezli...budeštam chodit každý den a furt ti bdou říkat že eště nejsou...taky tě to naštve,že něco nainzerujou nalákaj lidi a kde nic tu nic ne?
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tak napíš sťažnosť bigpointu, k čomu je potrebné zahlcovať túto tému? FAQ bolo, že suroviny v obchode budú. Vznikli problémy na serveroch a došlo onznámenie, že mali byť behom týždňa pretože ešte sledovali ako sú hráči schopný suroviny nazbierať. Od vtedy žiadne ďalšie info nemáme, my nie sme vedúci bigpointu, posúvame vám len to čo vieme, ak máš niečo na srdci proti BP napíš to im napr na ich Twitch stream, na ich facebook alebo im napíš list a je to.

    Spoliehať sa na to, že nakúpi niekto všetky suroviny v obchode je hrozné detinské. Je jasné hádam každému, že suroviny nebudú stáť pár kr ani ani pár centov, tak isto ako si hráči museli zaplatiť 300.000 prvý krát, tak isto ako si mnohý museli zapltiť 1.000.000u aby ho získali, tak isto aj teraz to bude niečo stáť. Ak ho niekto vážne chce tak si ho aj vystrieľa, poznám 2 ľudí, ktorý to do cca 2 týždňov dali, hraním pár hodín denne popri pracovným povinostiam.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/16
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Jessie ahááá takže já už nemohu nesouhlas a svuj názor BP napsat k určitému tematu do temata k tomu určeného na oficiálním foru hry?
    to jim mám psát na nějaký FB? Zajmavé...hlavněže se nemáme řídit nějakými psaními na FB apod...ale když se to někomu hodí do krámu,tak je to jiná a rádi ns tam pošlete že? nu to snad nemyslíš vážně:-DDD
    A pokud vím,BP muže nahlédnout na fora (a snad to i dělají) tudíž zde si to mohou přečíts jaký názor na dění hráči mají ne?

    Mimojiné,stále jsi nepochopil/a o co mi jde...děláš jak kdybych J8 chtěl nějaký šutry v obchodě...mě je putna zda tam budou či ne:-D
    Ty šutry se dají nahrát...sice e to dřina páč na as je to náročné,ale né každý na to má čas a uvítal by trochu ulehčení koupí v obchodě (asi těžko by někdo kupoval všechny šutry to by se určo prodražilo).

    Je mi jasné,že jako moderátor fora a "ochránce BP" musíš (ikdyž to nepřizná žádný mod či admin) stát na stran BP více než na straně hráčů i přes to,že v hloubi duše stojíš za hráči:)) Nevytýkám ti to,je to pochopitelné:)

    Ale to je jedno...stejn zase hodí jako omluvu nějakou zvýhodněnou nabídku na koupi urudia na které vydlají hlavně oni a hráčum zalepí papulu:))
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    a je to potrebné keď viac než očividné, že to vadí ďalších 90% hráčom? Takto sa iba začína zbytočný spam na niečo s čím nikto nič neurobí.

    Nikto nepovedal, že sa nesmieš riadiť niečím čo ja na DO Facebook stránke, ale upozorňujeme, že to nie sú oficiálne informácie a preto ich treba brať len ako informácie, ktoré sa kľudne môžu zrušiť.

    nemyslím si, že nejaká nemec, turek alebo američan chodí na cz,pl, fr, fóra a číta názory ľudí. Ak sú hráči nespokojný (áno aj my sme hráči) tak sa to oznamuje BP, že s čím a už je na nich ako stým naložia.

    nestojím za nikým. Tak isto ako chápem rozhodnutia BP tak isto chápem rozhorčenia hráčov, iba sa snažím udržiať poriadok. Ak by som bol obyčajný hráč a nie moderátor, tiež by ma táto situácia štvala (aj štve) pretože nerád vidím komunitu hráčov nespokojnú. Ale tak isto ako hráč ani ako moderátor s tým nič nespravím jedine sa môžem prizerať čo s tým BP spraví.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak vidím, že hráči su nespokojný nebudem zbytočne to iba viac zahlcovať, stále treba mysleiť na to, že hráči sem môžu chodiť a hľadať informácie medzi príspevkami hráčov.

    ak si si nevšimol tak reagujem presne na niektoré úseky z vaších príspevkov, preto to tak robím, budem brať, že si tento komentár myslel v dobrom a nechám ho tak :) A ako si správne podotkol nie som obyčajný hráč na fóre ale FM. Vďaka :)
     
  9. Tak to vidíš, Jessie, už to začíná být nepříjemné, když do tebe lidi šijou aniž za cokoli můžeš a nemůžeš pro to nic udělat. Těžký úděl. Drž se.
    Osobně mi je taky jedno, jestli suroviny budou, nebo ne. Hraji 3 servery a nebudu nic kupovat, když hrozí sloučení serverů a měl bych na jednom serveru 3 hnusně zelené surgeony. Byť jsou výkonné. Ale k EIC nesedí barvou.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak a řekl bych že už stačilo.

    DJ-METRIX sám jsi napsal
    . Přijde ti a ostatním tato diskuze ohledně Montážní funkce jako místo na řešení starých problémů a hádky? Hádám to ne. A negativní názor a reakce se dají vyjádřit i neutrálně, ne takovým přezíravým tónem jakým na mně spousta tvých příspěvků působí, bohužel.

    Že ti kolega napsal ať napíšeš stížnost bigpointu, proč ne, klidně napiš, sami tvrdí že názory hráčů je zajímají a rádi by sbírali zpětnou vazbu přímo od nich. Facebook, Twitch, fórum a další sociální média jsou způsob jak. Jen tam místo stížností napiš konstruktivní kritiku, s tou se dá aspoň trošku pracovat. Když napíšeš
    Kdo má vědět o co ti jde?

    V tom se víc než těžce pleteš. Nikdo nám nediktuje jak máme psát a na čí straně musíme stát. Věř tomu že kdyby ano, už by jsme tu dávno nebyli. Ano jako moderátoři reprezentujeme BP a předáváme informace které dostaneme, ale nekryjeme ani nehájíme. Ale osobně nesnáším lži, polopravdy, vytrhávání z kontextu a osočování, které vidím v komunitě dennodenně. To že to uvádíme věci co hráči píšou na pravou míru neznamená že se zastáváme BP. Takový příklad:
    Když narážíš na poslední kompenzaci kterou BP dávalo, napiš aspoň že toho bylo daleko víc než jen větší bonus z MHH. ;) A vůbec, pořád jsem za to aby využívali souhlasu hráčů s tím, žádné kompenzace nedávat.

    Sandy_Rivers laskavě neupozorňuj moderátory na dodržování pravidel. To je naše oblast a nemáš právo ani důvod to komentovat.
    A jestli jsis všiml, jsme teď co se týká fóra trošku benevolentnější než v minulosti. Ale pokud je přání hráčů opačné, čili aby se dodržovaly do puntíku, včetně bodování, není problém to zase obnovit. ;) Mimochodem OT smazané, konstruktivní zpětnou vazbu pro moderátory můžeš napsat do jejich témat.

    poslední posty smazané, tohle už je úplně mimo.

    Od teď už v tomhle tématu jen k Montáži.
     
  11. proste ziadne suroviny nebudu v obchode uz davno by ch tam dali takze ial zasa nic ...
     
  12. Chtěl jsem se zeptat jestliže mě zůstanou suroviny po skončení akce budu je mít stále nebo budou pryč.Díky!
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    -*-*-*-*-*-*-: Ano, suroviny ti zůstanou. Jediné, co se po ukončení akce změní je to, že nebudou dostupné některé montážní návody (Surgeon, Pussat, PET ...).
     
    Naposledy upraveno: 26/5/16
  14. TRIXT, pet by zůstat měl.

    FAQ k Montážní funkci


    "Jednou" znamená, že návod může být použit k výrobě pouze jednoho kusu předmětu. Všechny ostatní předměty mohou být použity vícekrát, tak dlouho, dokud budete mít potřebné zdroje.
    Poznamenáváme, že kromě návodu k PET budou tyto návody po skončení akce odstraněny. Pokud chcete vyrobit jeden či více předmětů z těchto návodů, měli by jste využít příležitosti a sesbírat potřebné zdroje během akce. (Protože tyto předměty jsou velmi cenné, rozhodneme po skončení akce kdy je opět zpřístupníme.)
     
  15. Tak to vypadá, že suroviny už v budou v obchodě, před skončením akce. Konečně :D Jen se divím dvoum věcem:
    viz. #2

    A následně obrat:
    viz. #1

    Ne, že by mi to nějak vadilo. Mucosium pokud bude v obchodě naopak uvítám, spíš si říkám, jestli si vůbec někdo koupí Prismatium za 2000 U, když ho má za sestřel VK :D

    Také se divím tomuto obratu:
    =>
    Bude je tedy pak možno ještě sbírat nebo už ne? Jak to mám chápat?
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sandy_Rivers znáš to, plány se mění za pochodu. :rolleyes:

    Ohledně toho sběru surovin, není to myšlené že už nepůjdou sbírat po akci, je to jen nedorozumění. Určitě budou padat z NPC stále.

    EDIT: trošku jsem to upravil, aby nedošlo k dalším mýlkám.
     
  17. Neví někdo kdy budou v prodeji plas a šrot? velice by mě to zajímalo děkují předem
    PS: taky vám to nepadá jak na začátku této akce?
    Já zničím 100x devo (nic) 50x boss devo (nic), 20x boss sibelon (taky nic), 100x sibelon stále nic upřímně a na rovinu nebaví mě to ničit pořád jak pako deva když z nich nic nepadá :/
     
    -baghira2- a Peter12360 tohle ocenili.
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  19. Drift1

    Drift1 User

  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1 ne, v uridiu je cena za nákup, kredity dostaneš za prodej.