Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tak nakonec to přece jen musím okomentovat jako celkem vydařenou akci. Byť s počátečními dohady ohledně surovin v obchodě. Jen si říkám, jestli jsem to trochu nepřehnal s tou zelenou :rolleyes::D

    [​IMG]
     
  2. Ajajaaaaaj tak predražené suroviny v obchode!!!. čakala som že to nebude celkom podla predstáv ,no ale toto o_O ?
    Ja už fakt neviem ,čo si mám mysliet o tých pánoch ,ktrý takéto niečo navrhnú ,odsúhlasia a tresnú do obchodu!
     
  3. BloCZek

    BloCZek User

    Účelem akce není aby jsi přišla a koupila si to, co chceš. Měla by sis to nasbírat a pouze dokoupit poslední suroviny jako je tomu třeba při stavbě apisu a zeusu. Jelikož to dali ve špatnou dobu, tak jsem uvítal, že se dají koupit i takto draze :D
     
  4. 123812

    123812 User

    Které návody budou během akce dostupné?
    Pouze po dobu trvání akce představujeme počet unikátních návodů:
    • 1x Pusat Vengeance design (jednou)
    • 1x Goliath Surgeon design (jednou)
    • 1x P.E.T. (jednou)
    • 200x UCB-100 raket
    • Kosmetické doplňky
      • Chimera - Chladivě mentolový design
      • Mirage - Chladivě mentolový design
      • Enigma - Chladivě mentolový design
      • Phantom - Chladivě mentolový design
      • Robobat - Jedově zelený design
      • Robobat - Démonicky zářivý červený design
      • Robobat - Jedově modrý design
    "Jednou" znamená, že návod může být použit k výrobě pouze jednoho kusu předmětu. Všechny ostatní předměty mohou být použity vícekrát, tak dlouho, dokud budete mít potřebné zdroje.
    Poznamenáváme, že kromě návodu k PET budou tyto návody po skončení akce odstraněny. Pokud chcete vyrobit jeden či více předmětů z těchto návodů, měli by jste využít příležitosti a sesbírat potřebné zdroje během akce. (Protože tyto předměty jsou velmi cenné, rozhodneme po skončení akce kdy je opět zpřístupníme.)

    Jestli to teda dobře chápu, SURGEONA ještě dají znova.. ?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Ako to mame vediet? Jednoducho su to cenne veci a budu dostupne len velmi zriedkavo. Vestecku gulu nemame.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Selendix

    Selendix User

    Samozřejmě že dají. Už to tak bylo v minulosti několikrát.
     
  7. 123812

    123812 User

    |Oromë| Jak "Jak to máme vědět?" Jsi moderátor, tak by jsi mohl vědět co v tom FAQ vůbec píšete. Tahle věta říká, že budou ne ? (Protože tyto předměty jsou velmi cenné, rozhodneme po skončení akce kdy je opět zpřístupníme.)
    Neříkej mi, že píšete FAQ, a pak ani nevíte co tam je ...
     
  8. Že predražené.... nie je to predražené... napr keď si tak vezmeš surgeon stál 300k U. Za kompletný nákup tých surovín zaplatíš (120K prismatium ale ten sa dá získať veľmi ľahko) + 243 750 za plasmid a 140k za šrot.... bez prismatium sa dá zakúpiť za 383 750 a s prisamtium by to stálo 503 750 U.... trocha to predražené je ale toto je tretí krát čo sa dá zakúpiť bez toho aby si na neho dával ,,money,,
     
  9. pecko

    pecko User

    tak ja by som teraz za neho dal 250 k uridia, ale otázka tie šutre budú do soboty 00.00 na 100%? pretože za ten čas tejto akcie sa mnohé menilo a teraz neviem či mám v pohode strieľať, alebo kamene budú len dnes :), len pre istotu
     
  10. Na pohled moc pěkný, bláznivý obyvatel venuše :D, :D. Na mě je to málo modré.
     
  11. 123812

    123812 User

    Šrot stojí 238 000 . Asi máš špatné počty :)
     
  12. Polas

    Polas User

    Já jsme spokojen vychází my surgeon na 105K uri s 25% slevou a to se vyplatí :) to střílení npc do úmoru s vyplatilo ještě má den na snížení ceny ale to už bude brnkačky :)
     
  13. 2 800*50= 140 000U ako som zle počítal :D ?
     
  14. Tomas91

    Tomas91 User

  15. Tomas91 ahá sry som si to pomýlil s Mucosium :D
     
  16. Jupiter33

    Jupiter33 User

    montáž je dobrá, ale ty ceny těch surovin za uridium:
    375 u. plasmid
    50 u. mucosum
    2.000 u. prismatium
    85 u. šrot
    lepší by bylo udělat, aby ty suroviny padaly častěji
     
  17. K4Z!-D33

    K4Z!-D33 User

    Co si cakal ze vsetko bude zadarmo ? V zivote nic nemas gratis (jedine tak od rodicov) ceny aj drop su podla mna dobre vybalancovane bez toho aby som sa snazil som dal 1,5k srotu a 450 plazmidu ako nic ..
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak to seš velkej kluk. :)
    Ale snad jen totální závislák může dělat dva tejdny oslíka a střílet 10k saimonů, aby dostal kýžených 3k šrotu na nějaký šáhlý design, který může sehnat i jinak. ;)
     
  19. Fakt áno? a prezradíš nám ako napríklad zoženieš Surgeona inak? Ked nie je v ponuke a nemáš štastie ho získat z brány? To by ma zaujímalo :) .
     
  20. *pursuer*

    *pursuer* User

    Surgeon sa dal ziskat pri roznych akciach:Najskor bol riadne v obchode kratku dobu,potom sa dal ziskat ako mozna odmena za epsilon,ci pri kupe 330 000 uridia.Teraz sa da ziskat za sutre.O inej moznosti teda neviem.