Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    TRIXT, o nespisovnost mi nejde. Také ve Jak správně přispívat na forum stojí:
    bod 5) Chovejte se slušně
    "Uvědomte si že komunikujete s lidmi. Takže slušnost je vždy na prvním místě. Pokud zde budete někoho napadat, urážet případně jinak porušovat pravidla, počítejte s tím, že moderátor zasáhne."

    Pokud sis můj příspěvek pořádně prečetl, také tam jde o slušné vyjadřování. Pokud víme, mělo by platit obojstranně.
    ------------------------------------
    Já opravdu nevědel, že se do nej obouvám, a že sem to přestřelil. Omlouvám se. Spisovnou češtinu sem se opravdu, neučil.
    Po pravdě, tohle slovo je pro mě nové, za predošlé OT se ospravedlňuji, jenom mi to prišlo nevhodné pro 13-letou mládež. Toť vše.
    A také se omlouvám za svou přes-přílišnou hořlivost. Na druhé straně přiznávam, máš pravdu, už se do nikoho obouvat nebudu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/6/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Ale no tak pánové, pánové, šlo jen o dotaz a upřesnění ohledně neúplného výpisu základních chyb s uvedením montáže v ofic seznamu chyb, dotaz byl moderátorem zodpovězen, nahoře se to řeší a o to to mi šlo především a chce to jen trpělivost. To je celé ;) Vím, že sou teď všichni podráždění skrz hromadu nečekaných (čekaných :D) technických problémů s uvedením novinky ve hře, ale ono se to zase srovná doufám, bude zas vše ok a to je asi tak vše :) Tak přeji hezký den všema a děkuji za odpověď na dotaz :)
     
  3. Přesměruji sem téma, které zamkli na jiné diskuzi, protože byla na nesprávném místě...

    Taky vám přijde, že z těch NPC už nepadá tolik surovin (šrot, plasmid,...) protože teď mi přijde už skoro nemožné najít plasmid, který potřebuju na stavbu peta... Prosím tedy moc, jestli by se nedalo alespoň na nějaký čas zvýšit pravděpodobnost, ať můžu nejen já, ale i ostatní hráči nasbírat suroviny ještě na to, co potřebují.

    Případně určit mapu, kde to bude padat tak často, jako předtím a na jiných to oddělat (aby zase nebyli naštvaní ti, co chtějí cargo)
    Nebo naopak určit mapy, kde to nebude padat vůbec.

    ani ne, jelikož ne každý si to může dovolit našetřit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/6/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    (=Power-is-Power=) stačí používať tlačítko upraviť ak chceš ešte niečo dodať, nemusíš 2x prispievať hneď pod seba.

    K tvojej otázke či sa dá drop rate zvýšiť, bohužiaľ nie. Je to dané priamo BP a my to nijako neovplivníme, pokiaľ sa nebudú sťažovať desiatky hráčov, veľmi pochybujem, že by sa to upravovalo kvôli 3hráčom.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2-: Jen upřesnění. Odkaz jak správně přispívat jsem ti dal proto, že jsi odpověděl na příspěvek na konci tématu editací svého postu nad tímto příspěvkem viz. citace toho co jsem ti napsal. Spisovnost nebyla podstatná.

     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Nedavno bola MHH a sucasne s nou dali do obchodu aj kamene,lenze vynechali plazmid.Neviem,ci to je chyba alebo zamer? :)
     
  7. jinokrajec

    jinokrajec User

    děkuji za informaci ;)
     
  8. Zdravím letce na orbitě.
    Po dlouhé době jsem se přihlásil na GE-1,kde jsem byl na lvl6 a zkusil vydělat na PET sběrem surovin pro montáž.
    Je to celkem nemožné cca 2 šroty za hodinu,celkem21,plasmid 0,mucosium 13.Za 15 hodin hraní smutný výsledek.Dosáhl jsem lvl 11,skoro 12 a na PET si co nevidět vydělám v uridiu. Takže hrát jako nováček min.150 hod.jen na šrot je holý nesmysl.Kde je plasmid???
    Proto si myslím,že montážní hala je pro nováčky nedosažitelná,možná jen EMP a munice jinak ztrácí smysl.Nehledě na skutečnost,že vydělat na nějakou věc v akci je potřeba mít zásobu surovin dopředu,protože časový limit je pro normálního hráče vražedný.Chybí mi také suroviny ve spec.úkolech,nebo v obchodě.
    Pro mne montážní hala nemá vůbec smysl, za těchto podmínek.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  9. Máš v tom docela pravdu ten drop z npc oproti původnímu nastavení hodně omezili. Nasbírat plasmid potažmo cokoliv jiného je celkem opruz. Po pár hodinách snažení to otráví a a bych řekl pravdu v tom stavu jakém je to teď to moc lidí využívat nebude.
     
  10. Selendix

    Selendix User

    Tak tak. V době uvedení padal šrot skoro z každého druhého NPC na 1-3, 1-4 a v branách, podobně další suroviny. No teď je to vzácnost. Funkce skoro nepoužitelná.
     
  11. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    orbitdohuby - do slova a do písmena súhlasím s tým čo si napísal. Myslím že by nebolo zlé keby pouvažovali nad vrátením pôvodného dropu surovín. Odkedy to obmedzili, montážnu halu nepoužívam.
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    orbitdohuby - suhlasim s tym,ze drop riadne znizili,ale tak ako so vsetkym aj tu zrejme chceli,aby hraci boli na tej mape a strielali NPC dlhsie.Co by to bolo za montaz,keby si za den vystrielal vsetky sutry na PET.Uz si treba konecne uvedomit,ze DO je beh na dlhu trat.Ked nieco nechcete kupovat za uridium,ale vydrazit alebo zmontovat,tak musite hravat a nie den,ci tyzden,ale dlhsie.Ten kto nehral pred 6 rokmi,netusi,co je to skutocna drina,aby ziskal nejaky vzacnejsi predmet.To je praveze vyhodou v hre,ze stale mate co robit,aby ste ziskavali predmety,ked nechcete kupovat uridko.A aky zmysel by mala hra,keby si za tyzden mal vsetko mozne .Pomaly mam pocit,ze hraci by chceli LF4 uz len za denne prihlasenie do hry. :rolleyes:
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Pri dnesnych doubloch na brany a zlavach je ziskanie LF4,havoc a hercules hracka. Podla mna to az prilis zlahcili. Ked mi hrac napise, mam 6 ziet a 10 havoc, tak je to podla mna fakt uz velmi lahke.

    Samozrejme, drop surovin je teraz maly a zbierat to nema zmysel, v tom suhlasim. Ak sa pridaju nove veci, malo by sa to zvysit. Inak nema crafting zmysel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jistě *pursuer*,že chtěli oživit dolní mapy,ale jakou formou?
    Nováčkovi to nic nepřinese,protože na to má rychleji v aukci nebo za U,vlastně i služebně staršímu hráči.Takže zbývá, dát tam neobvyklé věci.Akce od do na něco za současných podmínek????
    V tomto je montážní hala aktuálně na nic.
    A zadarmo nic nechci hraji od roku 2007 tak nemudruj.Jen slušně píši svůj názor na montážní halu.
     
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    orbitdohuby - ty mi pises,ze mam pisat slusne svoj nazor a sam urazas cloveka,ze mudruje?:rolleyes: Nuz ked hras od roku 2007 a na svojom ucte,tak potom by si mal vediet,ze v tejto hre bolo dost narocne ziskavat predmety a skor by som povedal,ze teraz celkom polavili a predmety sa daju pomerne lahko ziskavat.Montaz nesluzi na to,aby hraci hned ziskali predmety,ale aby mali moznost niektore predmety ziskat aj bez nakupu uridia.Uz len take EMP za par sutrov je podla mna super bo to nieco stoji.Vsak ked sa ti montaz nepaci,tak na nu kasli a kup si tie predmety za ucko.Nk ta nenuti,aby si bol na mape a strielal NPC.Ja som za tyzden celkom slusne vela sutrov ziskal,no nestazoval som sa a namiesto toho som strielal NPC.;)
     
  16. *pursuer*nic ve zlém,já Tě neurážím,jen píšeš truchu mimo mísu, jak se říká u nás .
     
  17. *pursuer*

    *pursuer* User

    orbitdohuby - to je tvoj nazor.Ja si to nemyslim,lebo pisem posty k veci,inak by som ich mal zmazane pre off topic.Ja som rad,ze je cosi nove v hre a nevadi mi ani to,ze je obtiazne cosi ziskat.Je to pre mna praveze vyzva a aspon sa clovek nadre,kym ziska sutre,ked uz vela veci sa da celkom lahko ziskat.No ja som sa uz vyjadril a dalsie posty by boli bezpredmetne bo by sa tocili okolo toho isteho a nechcem tvorit OT a zahltat tuto temu,kedze toto nie je chat,ale forum.Mame proste rozlicne nazory na vec a tym to hasne.
     
  18. Bude v najbližšej dobe možné zrušiť začatú montáž a dostať suroviny alebo hardware späť ak náhodou nechtiac klikneme (ako ja teraz, pri kliknutí na súpera sa neskoršie otvorilo okno a klikol som na zmontovať)?
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ O nicom takom zatial nevieme. Upravy funkcii su len na BP.

    A uprimne, neviem ako by to fungovalo. Montovanie bezi 5 sekund a za tu dobu sa sotva zorientujes co sa stalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ano, ale hardware napr. mikrotranzistor na ktorý som klikol trvá 10 hodín, takže k hardwarom by sa to hodilo.