Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Každopádně by to chtělo vyzkoušet, buď bude padat jak minule a nebo ne :cool:
     
  2. Zdravim rady bych vede jak moc velka je sance ze ze saimonu nebo mordonu nebo jejich boosu je šance že spadne Scrap pro montaž určiteho vybaveni?? Předem dik za odp.
     
  3. pecko

    pecko User

    ten schizmatický kryštál padá z brán len vtedy jak je akcia na boxi?
     
  4. Skate

    Skate User

    Dobrý deň

    Dnes som zmontoval Arctic Venom ale v hangáry ho nevidím.

    31.12.2016 - 07:23[​IMG]Získal si 0 návod/y Artic Venom
    [​IMG]
    31.12.2016 - 07:23[​IMG]Získaný predmet: Design lode - Arctic Venom
    [​IMG]
    31.12.2016 - 07:23[​IMG]Na zmontovanie predmetu Artic Venom boli použité nasledujúce predmety:
    [​IMG]
    31.12.2016 - 07:23[​IMG]Odobrané: 12x Vysokofrekvenčný kábel (12)
    [​IMG]
    31.12.2016 - 07:23[​IMG]Odobrané: 6x Nano-kondenzátor (6)
    [​IMG]
    31.12.2016 - 07:23[​IMG]Odobrané: 3x Mikrotransistor (3)

    Globálna Europa 2 , ID 36825923

    Viete mi s tým prosím poradiť?
    Dakujem
     
  5. svi1

    svi1 User

    Skate máš základní loď Venom?
     
  6. Skate

    Skate User

    Ano mám Venom
     
  7. svi1

    svi1 User

    A v roletce u Venoma v hangáru jej tedy nevidíš? Pokud ne, tak holt počkat na admina.
    [​IMG]
    Ještě se zeptám blbě, ale vyzvedl sis jej v montáži že jo?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/12/16
    Skate a *SATKO* tohle ocenili.
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    ked otvorís hangár,tak vpravo hore vedla tej hviezdicky sú lodné dizajny
     
  9. Skate

    Skate User

    Ano tieto veci som pozeral a nebol tam ten design pisal som na podporu už ho mám.

    Dakujem za rady svi1,*SATKO*. :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 1980milan

    1980milan User

    zdravím všetkých mám jeden dotaz na kompetentných či sa niečo plánuje ohľadne montážnych vecí ako je mikrotransistor,hybridný procesor a ďalšie časti nakoľko ich hráči majú veľké množstvo a nič rozumne sa z nich po čase nedá zostaviť bolo dobre že sa dali zmontovať na začiatku design na lode či stihačky ale momentálne nevidím žiadny iný význam na ich využitie keby sa dali postaviť veci čo hráč potrebuje napr.maskovacie cpu. Nejak sa nám tieto veci zabrzdili a začínajú byť zbytočné .
     
  12. Warden

    Warden User

    1980milan: Máš pravdu, že tyto suroviny se hodí spíše pro začátečníka, kdy si pomocí nich smontuje lasery, generátory, IRISy, PET a pod. Pokud je hráč pokročilejší, může si smontovat lodě Venom, Spectrum atd. nebo designy letounů či PET. Pokud ale již vše toto má, jsou pro něho tyto komponenty zbytečné. Bohužel nemáme žádnou informaci o tom, že by BP připravoval nějaké nové využití těchto komponent.
     
  13. No třeba montování RSB bylo dobré ty lépe vybavené hráče ale to nějak zmizelo RSB v montáži nebyly snad půl roku to je to na co většina elitních lodí tu čeká. Bude ještě RSB někdy v montáži má cenu čekat nebo už to je zrušené ?
     
  14. Warden

    Warden User

    KonoKalakaua: RSB se daly montovat, pokud si dobře vzpomínám, pouze při akci Mrazivé peklo FAQ. Prozatím nevíme, zda BP bude tuto akci opakovat. Pokud si ale vzpomeneš, stejně BP upravoval způsob sestavení RSB v průběhu zmíněné akce (prohodil RSB a nestabilní LF4), takže se RSB staly výrazně hůře dostupné, než na jejím počátku.
     
  15. Teď jsem zmatený RSB (5000 kus.) v montáži stálo 1 vysokofrekvenční kabel , 1 nano-pouzdro a 10 krystalu těmi krystaly si nejsem jistý. Ale nepamatuji si že by se toto někdy změnilo.

    Ale vím o jaké akci mluvíš protože potom co se to tak krásně prohodilo to se ta brána skoro jako vortexa přestala dělat :)
     
  16. Warden

    Warden User

    KonoKalakaua: No i já si vše nepamatuji. ;) RSB jsem sestavoval jen při dané akci, možná někdo ze spoluhráčů bude vědět.
     
  17. 1980milan

    1980milan User

    vďaka za odpoveď aj som si myslel že to je skôr pre nových hráčov no dufam že časom niečo dajú kde to použijem. k tej munícii RSB ano po akcii v bráne bola možnosť zmontovať RSB ako píše hráč Kono presný počet surovín neviem ale boli tam kryštále myslím že 25 kusov tiež čakám na ďalšiu montáž nakoľko sa munícia míňa ale ako píše cca pol roka nebola dokonca v ten istý čas bolo možné zmontovať aj seprom
     
  18. Ano, montáž se zadrhla, je to stejné i s bifenonem a mucosiem, mám ho tisíce a využití nikde. Využije se jen šrot.
     
  19. Warden

    Warden User

    MuadDib85[CZ]: No, tisíce bifenonu potřebuješ pro montáž nových LF4, bohužel zde je problém získávání ostatních surovin. Některé suroviny se získávají jednoduše, jiné velmi obtížně.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User