Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jisap123

    jisap123 User

    Mohu se zeptat moderátorů - víte už něco blíž k termínu akce (ve FAQ je "Kolem 15h", tak jestli už třeba nevíte od kdy to přesně bude) ?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 Nevieme to presne na minutu, spustenie moze ovplyvnit cokolvek a potom sa cas meni.

    Cize si treba odsledovat hru.
     
    -baghira2-, Jessie a jisap123 tohle ocenili.
  3. no takhle ocividne na tom BP makalo cely vikend protoze jsme s klanem točily furt hades a cca 15 mim nacitala stale hlavni stranka a to nemluvim o tech restartech v kotliku ...
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    PLPolish-legion-FX- problém nebol priamo u BP preto sa to nedalo vyriešiť švihnutím čarovného prútiku
     
  5. V popisu k montážní funkci je tento text
    Jen chci upozornit, že 22.5.2016 je neděle.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Teď je pondělí 9. května a přesně 11:55 hodín a montážní funkce nikde. A také ani event k tomu.

    TRIXT O tom že to bude od 15:00h, o tom som fakt doteraz nevedel. čítal som to len
    narýchlo, mám dost starostí i bez toho. Inak, Ďakujem za tieto veľmi cenné informácie.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2-: Nečteš. :) Jen bych tě chtěl upozornit na část oznámení ... Od pondělí 9. května (od cca 15h) ... Navíc, tak jak je to napsané mi připadá, že ne vše přijde najednou. Asi nejdříve suroviny a možná mise a pak teprve další součásti akce. Je to jen myšlenka a usuzuji tak z věty .. Ze všeho nejdříve, přidáme některé nové zdroje jako kořist do určitých NPC a misí. ...
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Treba si uvedomit jedno, toto nie je event co sa spusta o polnoci automaticky ale trvala funkcia pridana do hry.

    Takze urcite budu potrebne restarty a podobne, preto crafting este nezacal.
     
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    BP nas aj v podstate informovalo,ze to bude trochu narocnejsie ohladom toho eventu,cize sa hraci nemaju comu ani cudovat,ze sa neda prihlasit,restarty a podobne.Ale myslim si,ze to cakanie za to stoji a budeme nadseni tymto eventom,ci uz hraci,co chcu ziskat lukrativne veci alebo lovci,co budu strielat tychto hracov ;)

    Je tu důvod proč pořádáte event?
    Protože Montážní systém přidává do hry mnoho nových funkcí a může mít velký dopad na celkovou balanci hry, chceme vám dát možnost jej nejprve vyzkoušet a vidět jak se vám bude líbit.
     
  10. Je 15:07 a bohužel kliknu na START načítá se pak se to načte a naskočí nové spojení.. Je to skrz přidávání věcí do hry ?
     
  11. Zrovna jsem šel napsat to samé, a myslím si že to je tím, jak tam neco jeste dodelavají. :p
     
  12. DžanHašlerka™ nejspíš ano, já sem na tom stejně jako ty :) tak si pust' film dej si pauzu atd ... :)
     
    DžanHašlerka™ tohle ocenil(a).
  13. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Už som zvedavý, no teraz na to nemôžem čakať tak sem prídem večer a snáď to už bude. :)
     
  14. uran33

    uran33 User

    je 15:12 a furt nic
     
  15. DžanHašlerka™ Ano, většinou po přidání novinky něco nefunguje, i když teď hra nejde vůbec. Přečti si příspěvek Orome #68 o kousek výše.

    Přeji ti příjemnou hru :D
     
  16. za 5 min bude reštart musíte vydržať :D
     
    uran33 tohle ocenil(a).
  17. uran33: sakra, pochop, že je to náročné nahodit novou funkci do hry, chce to strpení ;)

    Jinak, už nahodili ,,montážní" tapetu, a docela se mi líbí :)
     
  18. po 3 hodinach mi ide už aspoň prihlásiť do hry :D
     
  19. uran33

    uran33 User

    už to je
     
  20. A je to tady :)