Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Určitě pamatuješ staré úkoly na piráty, tam byly tisíce NPC a taky se to dalo. Já je dělal na třech serverech. Tehdy jsem si změnil trvalou adresu na 5-1 :D. Pravda je, že jsem to dělal půl roku, za 14 dní, možné, ale jak píšeš, s dovolenou.
     
  2. {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK Změni v obsahu boxů sem já nepostřehl, já mám spíše problemy se skupinou, a po každém přihlášení mám základní formaci... Koukni na příspěvek Marvina #112
     
  3. Je jasné že vy to neopravíte, vy ste tu od toho neni. Ale musíš brať do úvahy aj to že keď si hráč niečo zakúpy v danej hre tak očakáva že to aj bude môcť využívať,. A nie že, povedzme z 3 hod. čo priemerne hrá za deň, 2 hodiny nepôjde stránka a ten čas čo pôjde to bude prelagované,. Opravia lagy ale stránky padať budú stále. Už niekolko dní/týždňov to blbne a taktiež si myslím že to odrádza aj nových hráčov. Sa ľudia môžu čudovať že je prázdno na serveroch, keď si nový hráč založí účet a každú chvílu mu nepôjde stránka, bude hádzať obnovu spojenia, lagovať, vypadávať.. Pred týždňom som upgradoval veci,. Za hodinu čo som klikal na upgrady som narátal že mi 37x hodilo tú "obnovu stránky" čo ma celkom obťažovalo a skracovalo mi to čas upgradov,..

    K téme: Od začiatku eventu som postrehol velké lagy, skupinový chat sa chová nejako divno, Klanové stanice - (vložím modul, zmizne mi z inventáru ale nezapíše sa a mám stále 0%)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. Ja to iste furt sa mi prehodi formacia na standard hoci furt si davam kruhovu ale nebojte sa uz mozno zajtra bude vsetko ok nebojte sa ;)
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Ve hře je plno chyb takže počej na oprav..mě se sama přepíná formace..pet střílí do mě a pod...
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    -••ÐełteN••--třeba se podívat na svoje připojení..ostatní programy jako skype,youtube,fb nebo váš oblíbený šmukspeak tak tomu nepomužou...
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ta akcia mala byt spustena na 1.aprila a nemuseli vymyslat ziadne srandicky.Hraci by netusili,ci nieco nejde ako ma alebo je to 1.aprilovy zart :) Ja osobne som si dal dnes pauzu od hry,hadam nie ste taki zavislaci,ze den bez hry nevydrzite a mozno uz zajtra pojde vsetko ako ma ;)
     
  8. RasTy

    RasTy User

    server cz1, ID 68003465, zjistil sem že je problem s Moduly raket které nefungují :/ měl sem na 3-7 postavenou stanici a když sem čelil utoku tak moduly raket neopětovali utok za učelem bránit stanici před zničením, dukazem toho faktu sem šel na 4-5 kde momentalně se stanice cizí firmy nachází a viděl sem sám že na mě utočil pouze modul laseru ale rakety nikoliv, pak sem objevil problem že na 3-7 sem si chtěl udělat stanici znova a bohužel žádné moduly nefungují, takže je momentalně nemohu vložil a tím padem stanici postavit :/ samotná akce se mi velice zalíbila ale když ty boxiky se surkama pro vyrobu skoro vubec nepadají tak je to pak téměř nemožné se těchto designu neboli odměn vubec dočkat za celou akci, je to škoda, nápad ale skvělej :)
     
  9. jisap123

    jisap123 User

    Přepiš to SEM, tam se na to zaměřili.
     
  10. Moje pripojenie je v pohode a nič ho neovplyvňuje..
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. «τmp®»PΞ†ΣRÖS«τmp®» Dakujem, idem skusit este cez pc, doteraz som bola cez tablet.A formacie aj mne stale prehadzuje na zakladnu.. Nezostava ine len vyckat :)
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Pokud mě tedy neklame zrak a dnešní zkušenost tak po skončení akce bude k dispozici jen pet.Potom mužu sbírat suroviny do zásoby s tím že se dá pak získat odněkud nějaké návody.To se mi začíná líbit...každopádně ten surgeon musí padnout:D
     
  13. arrowex

    arrowex User

    Jen sorry, nechce se mi to hledat, kde se hledají suroviny na tu výrobu předmětů (krom úkolů) ?
    ----------------------------------------------------------------------------
    Aha, sorry, už jsem to našel :)
     
  14. Někde jsem četl, že tam pak přidají i další věci jako apis a zeus. Prostě budou různé akce s různými předměty. Takže hlavní bude mít suroviny a když by ti tam ten surgeon dali 1-2 x ročně... :D Já si na něj počkám, až bude v dražbě :D.

    [​IMG]


    Nebo si počkám na tohle :D :D
    Foto a video je neoficiální a nemusí být do hry nikdy zavedeno !
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  15. bohemia

    bohemia User

    :(A to je také novinka,že se mě oddělují letouny a cestujou si po mapě?
     
  16. Myslel som že dnes keď pojdem večer, tak že to pojde, dúfal som že to čo tu píšu ostatný mi aspoň z časti tak nebude robiť :D No neviem sa ani normalne pohnúť,nehovoriac o formáciach a kedže som si na tuto akciu pripravil gola, bez formacií to nepojde, nehovoriac o lagoch. Snáď to už zajtra bude :)

    Mám otázku, v misiách je vyrieš jednu z týchto úloh a hneď podtým vyrieš 2 z týchto úloh, ide o nejaký preklep alebo? Ešte som nemal šancu urobit nejakú misiu tak neviem čo to má znamenať či chyba,alebo ja som nechápavý.
     
  17. este otazka vyroba NAPR Enigmi bude nejaky čas trvat ?. len či mam vyraat hned, alebo stači posledný den
     
  18. Výroba trvá 5 sekúnd, máš to tam (pod/nad) tým, teraz si niesom istý
     
  19. Já mám taky otázku možná někdo bude o něco chytřejší... Dočetl sem se že ty zýkladní suroviny Šrot a Plasmid mají být ke koupi v obchodě a že při tété akci pujde vyrobit LF-4, ale ani jedno sem nenašel :D Neví někdo jestli se bp rozhodl to tam prostě nedat a nebo to jen přijde dýl? :)
     
  20. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Bohužel taky čekám zda to půjde koupit jak píší FAQ a hlavně kdy, jelikož tisíce a tisíce NPC moc nemusím, děkuji.