Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    mám otázku kde najdem tie suroviny v obchode? a ak vam to seka skuste lietat na 2. konfigurácii
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    pecko co je tvá 2.konfa, to mi nic neříká ? Každý má nastavenou konfu po svém,
    Já 1.k- pomalá, 2.k-rychlá. a jaký to má vliv na lagy ?
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  3. pecko

    pecko User

    jasne prvá NPC/útok druhá obrana/útok, ale na 2.hej mi to ide v pohode, ale inac mohli by to opravit cim skor tym lepsie
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  4. jisap123

    jisap123 User

    Pokud se to seká, je nejlepší dočasně přejít do 2D ;)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    U mě žádný podstatný rozdíl ve 2D ve 3D je to hratelnější. Ale to je dáno počítačem,připojením,OPS,prohlížečem a grafikou.
     
  6. pecko

    pecko User

    vďaka za info, už ma pár krát dali dole kvôli tomu
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    Tak mě se to předtím nesekalo ani tam, ani tam a šlo to na 60FPS na pohodu, ale teď mě osobně připadá hratelnější 2D (alespoň dokud se to nevyřeší). Tam je asi nejzákeřnější to, že se to ve 3D normálně neseká, ale když vystřelíš, tak to klesne tak na 3 FPS :D Což ve 2D když už se to seká, tak stabilně rovnoměrně a pořád, takže víš co máš čekat.
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Dnes som strieľal NPC, FPS som mal na 50 ale hra šla citovo tak na 30 ale stále to šlo, strieľať NPC a zberať suroviny.

    Treba počkať, tak už tému lagy a pod. nechajme tak, a nechajte priestor na otázky k novej funkcií ak budú.

    Vďaka
     
  9. Tak tedy položím tuto otázku znovu, protože na ni pořád nikdo neodpověděl. "Dvě z těch více běžných budou rovněž dostupné v obchodě, takže se můžete zaměřit na sběr vzácných zdrojů." Ať sem hledal jak chtěl žádné zdroje sem nenašel :( pokud by někdo byl schopný zodpovědět zda budou ty zdroje v obchodě popřípadě kdy, tak bych byl moc rád. Jinak lagy sem vyřešil tak že sem se zašil na 4-3 a prozatím se vyhýbám jakémukoliv kombatu :D
     
  10. ondra-8

    ondra-8 User

    tak jako akce dobré, ale na stálo ? Možnost si vyrobit desing Pussycat, Surgeon výborně, nebudu polemizovat na dropem surovin. Ale plánované odměny po skončení eventu jsou k smíchu, všechno se dá vydražit za pár kreditu. Spíš mě štve, že je další věc co nechci, mám úkol na zběr surovin, schválně jdu na VK a vypadne bedna, nově prismatium.
     
  11. uran33

    uran33 User

    škoda je že to nepadá ze všech:( já šetřím na peta a mám málo
     
  12. Akoze podla mns super vec len keby menej surovin trebalo na vyrobu a viac by padalo s votrelcov bo surgeon a pusat zadara to je super
     
  13. Toto je montažna funkcia alebo montažna nefunckia?? :D thumbs up pre bp
     
  14. no tak niekto mi písal že sa dá vyrobiť viac enigmi , a vyrobil som 1 a už nejde :D ta čo to
     
  15. Nevím no přijde mi to docela k smíchu že 24hodin po přidání montáže do hry se vůbec nic nezměnilo... Je vidět, že jediný na čem bp záleží aby se sypalo :)
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    pyяø•uиsтøppαblє - ty vidis,co oni robia,ci nerobia?Keby nic nerobili,tak DO padne a nejde vobec.Ale hold taki su niektori hraci,chceli by aby vsetko islo hladko,aby dostali vsetky elitne predmety za minimum namahy a neuvedomuju si,ze ked chces ziskat lukrativny predmet,tak musis preto nieco viac urobit.Vsetko ostatne su len vyhovorky.
     
  17. ať už jde o blizzard, riot nebo jiné podobné firmy, tak jsou schopni napravit chyby, kterě vznikly při updatu do pár hodin a ne do pár dní jako BP a druhá věc, když už mluvíš o těch předmětech tak fakt nejsem člověk co u toho dokáže sedět 80hodin za 14 dní aby získal design... mám dost jiných věcí a zájmů u kterých trávit čas :) pro mě je milejší když ho dají do obchodu, kde si ho můžu koupit za měnu které mám dost... proto mě překvapuje že i přes to že ve FAQ bylo že suroviny na předměty pujdou koupit tak nakonec nejdou....
     
  18. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    nechci rýpat,ale hodte tuto novinku ze hry doprkna,nechte ji pořádně doladit pak to cpěte na servry...páč ted jera nehratelná...:-(
     
  19. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Taky s tím souhlasím, kolik asi v těchto dnech získají nových hráčů když to někdo poprvé spustí a pak rovnou zavře nadobro....

    Co se týče věcí v obchodu typu šrot atd. tak se obávám že to přidají až po ukončení akce jinak by to tam už asi bylo.
     
  20. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Vzhledem k tomu,že ikdyž jsem vše osekal na minimum zda to nebude trohu lepší a akorát tak mě xxkrát sund i slabé npc kvuli zámrzu,tak na to zvysoka kašlu:-D Holt vždy to bohužel bude tak,že něco narychlo strčej do hry,rozhodí hloupostí "funkční" hru a měsíc to budou ladit jestlise to náhodou nepovede vyladit...hmmm tak si zase počkm..chudáčci nováčci:-D zkusej to a hnet to opravdu zavrhnou a adši kouknou po něčem jiném:-/ A kdyby jen nováči...ono to odradí i staré hráče...páč nějaká montáž je opravdu stupidní...kort dyž jsem koukal co kolik stojí a daj na to 12dní? s těmihle problémy? to i kdyby ty problémy nebyly,tak by u toho musel člověk sedět min. 20 hodindenněaby to posbíral:-D Za toto tentokrát hoooodně velké minus a palec dolu pro BP:-(