Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ono by úplně postačilo kdyby při updatech vypínali možnost přihlášení hráčů, tak jako to mají jiné společnosti. Prostě je update od do a tečka, nikdo se nepřihlásí, nikdo nebude zbytečně zatěžovat servery. Tímto si akorát hazí společnost klacky pod nohy. Ve hře je chyba, servery jsou přetížené, BP to ví...ale i přesto vás nechává všechny víc servery vytěžovat.

    Další věc je mentalita hráčů, když vidím že jsou ve hře problémy a je to nehratelné tak tam přece nebudu. Né tady se musí každý přihlásit a datlovat do chatu jak hra laguje, jak nemůže hrát ale i přesto v té hře bude přihlášený a bude se snažit hrát. Škodíte sami sobě a pak tady brečíte...dejte si od hry pauzu, některým už to tu leze až moc na palici.

    Co se týče zdrojů v obchodě nebo LF4, jasně že je bude možné koupit ale bude to opět příležitostně, ne po celou dobu akce...děláte jakoby to někdy bylo jinak.
     
  2. Mamina71

    Mamina71 User

    Stále nikdo z moderátorů neodpověděl na dotaz v příspěvku 118, možná to přehlédli. Tak znovu:
    Ve hře nyní nevidím možnost craftingu LF4 - znamená to, že bude přidána později ?
    Tušíte někdo kolik a jaké suroviny bude na stavbu LF4 potřeba ?
    Test server jsem nehrál, nemám to jak zjistit.

    Jde o to, že ještě včera byla stavba LF4 zmíněna zde: https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-k-montazni-funkci.103452/#post-877920
    ale pak to později odpoledne bylo upraveno a informace o LF4 zmizela.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Toho stěžování tady..nic se nezlepšilo z vaší strany chlapci a děvčata..doufám že do obchodu dají suroviny až po akci a také pevně doufám že aspoň na chvíly vypnou servery aby ste se nadýchali vzduchu a aby vám plynuly vaše prémia,balíčky apod.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    No jo, lidé si rádi stežujou a nejraději na všechno, pokud to jde. Podle mě DO je hratelná, kdyby nebyla nedalo by se do ní přihlásit
    a ještě na ní hrát. A přitom stačí jediné, relognout jednou za 10 minut. Pokud To někomu moc zasekáva, zamrzáva, prostě nejde.
    A pak za 10 minut sestrelit tých npc co nejvíc.
    Jak To tak sleduji, táto akce je spíše zaměřena pro elitní hráče, kterí toho
    umí sestřelit co nejvíc. A carga z npc pak zůstavají většinou nepozbírana.

    Akce je moc vydarená a zatím sem s ní spokojen. Když to nejde, hledám na webu něco jiného, a pak to později skouším znovu.
    Ide to. I když moc priebojný nie som, ľahko získam toľko z tej novej rudy; aby som si poskladal aspoň jediný dizajn na stíhačku.
    Aj za to som BP vďačný. Z postrieľaných npc získam česť, BZ, urídia, cargo alebo trochu z tej novej rudy. Aj z toho mála ma poteší,
    ako sa povie: "Keď neprší, aspoň kvapká." A tým čo si radi sťažujú, nech breptajú ďalej. Ich problém. Keď to tak veľmi tragický berú.
    Btw. veď nehorí, a život pôjde ďalej aj bez toho.
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
    pomstačernéhopantera a *SATKO* tohle ocenili.
  5. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ale z těch nových úkolů nějaké suroviny jako bonus taky jsou takže pokud to poroste každý den tak uvidíme zda se něco vycraftit dá.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    LF4 v Montáži není.
     
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    A neměla být - jen po čas Akce ? Však ve FAQ to ještě včera napsáno bylo...
    OK, děkuji za odpověď, i když mne mrzí, LF4 mám málo a těšil jsem se že si během Akce jednu postavím.

    ještě pro ostatní jak už tu dříve psali úspěšnost získávání nových surovin, v noci mezi 2. a 4. ranní jsem zkusil likvidovat NPC na 2-3, byli jsme tam dva, co lítali. Za téměř dvě hodiny hraní mám tento výsledek: 3 Mucosium, 4 Plasmid a 60 šrotu.
    Zejména ten Plasmid z devolárek padal jen velice sporadicky.
    A poslední věcná poznámka - šrot padal nejen ze Saimonů, ale občas i z Mordonů resp. Boss Mordonu.

    Edit - takže na Pusat design to vidím tak na cca 80 hodin sběru (pokud nepočítám odměny za speciál úkoly). To je cca 6,5 hodiny denně, takže to po čas Akce nemohu stihnout, denní limit času pro hru mám mnohem níže.
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  8. Jak tě znám, tak si to stejně koupíš :D. Nakonec toho pusata mít budeš :D :D.
     
  9. No já nevím teda.. Pro sestřelení 5 Boss Dev a 3 Uber Dev jsem 2x Rupnul v lagu.. Ale doufám teda že ten Plasmid a Šrot dají do obchodu jinak se z toho zblázním :D :D
     
  10. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Nevím, snad to dají i za kredity či urko a ne jen za Kč či Eur.
     
  11. Když se nad tím podnikatelsky zamyslíš, proč by to dělali? Prvního spectrum jsem si pořídil za 1000 Kč. Dnes mi stačí 3 měsíce šetřit a vydražit. Bez peněz nebudou servery, ani hra.
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Proč se tu neřeší věci okolo montáže a polovina příspěvků je o FPS?

    Pak kdo to má číst, když hledá odpověd na otázku. :(

    Ve FAQ je psané, že některé suroviny půjdou koupit, ale já to nikde nevidím, nebo spíš kde by koupit měly jít, zda se to zrušilo nebo to bude jen o akcích, nebo jak. Díky. :)
    Páč FAQ k Montáži je celkem zastaralé a vlastně nevím, co platí a nechce se mi vše zkoušet pokus omyl. Díky. :)
     
  13. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ono je totiž lepší když dá hodně hráčů málo peněz a opakovaně než pár hráčů hodně, ale jen jednou a pak už není zisk ani hráči. Bohužel cestou 2-3 roky zpět šli za rychlým ziskem a nyní řeší sloučení serverů a další věci s úbytkem hráčů spojených.

    První roky co hru udělali žádné extra velké sumy abys měl všechno nebyly třeba (stačilo pár set Kč) a byl jsi full. Hráčů bylo plno a DO vydělávalo. Proč měnili funkční model nevím, ale cesta to správným směrem nebyla.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Badmaniak FAQ je momentálně nejaktuálnější a to platí. Bohužel ještě těsně před začátkem akce se trošku měnilo, což je i odpověď na otázku Mamina71 proč v Montáži není LF4 i když ještě den předtím byla psaná ve FAQ.

    Jinak suroviny momentálně v obchodě koupit nejdou, více informací o tom budeme mít doufejme zítra.

    Mimochodem o kompenzaci už se také mluví, bude se jednat o souhrné odškodnění za více problémů, nicméně na detaily si také budeme ještě muset počkat.
     
  15. Naprostá pravda a souhlas. Osobně jsem byl (tehdejší full) za 3 měsíce a major. :D. Platil jsem za sestřely pár korun pořád (500 U), ale stále :D.
     
  16. Suroviny by mohli být v obchodě bylo by to supr, a kompenzaci bych bral jako prodloužení akce o pár dní :)
     
  17. We are continuing our thorough investigation of the frame-rate drops and lag some players are experiencing. Today we have found some good leads but need to compile more detailed information.
    In return for your patience we have agreed to extend the event and schedule some special activities for the weekend (details to follow).
    Thank you all for your patience and your support.


    Tak toto bolo pridane na oficiálnu fb stránku DO. Pre tých čo nevedia po eng tak akcia bude predĺžená a môžeme sa tešiť na špeciálne akciový víkend.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    No velmi ma teraz potesili,ze to predlzili.Bude viac casu na ziskavanie roznych predmetov ;) Cez vikend mam sice nejake plany,ale som zvedavy,co to bude :)
     
  19. pecko

    pecko User

    ja si myslím že je to pre vyssie postavených hráčov, ak dáš do lf minimálne x2 tak z npc rado padajú suroviny, z boss skoro vždy. treba ísť strieľať na uber a za 12 dní by som na surgeona musel našetriť aj keby som nechcel :) len taká malá otázka koľko bude akciových úloh a či budú v obchode suroviny :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. Tak ja zase s kamarátom ideme šetriť surky na dizajn na petku a budeme to tak robiť že pojdeme do skupky a ten šrot budeme zbierať každý sám, ale z takých kristalonoch čo pada tak to sa budeme striedať v zbere. Predsa dvaja krisu dáme rýchlejšie a podľa mňa v montáži ide aj o spoluprácu.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  21. Drift1

    Drift1 User

    †яOssΞ†®-konečně rozumný člověk..zasloužíš si saláma:D..na kompenzaci jsem zvědavý a moc..prodloužení akce beru to je první správný krok...uvidíme jak se to vyvine dál každopádně suroviny padají hezky..Go surgeon Go..