Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Ako často ti tento problém naskoči?

    Btw. používaj kábel, nie wifi.
     
  2. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    No docela dost a delá to skoro furt posledné dva tejdny.... Nikdy predtím to nedelalo...
    A kábl používat nemožem protože mám routr ve vedlajší místnosti a premistnovat ho nemužu protože tam je lišta z netem na pevno a routr nanu napojen :)
    PS: zrovna teď nejde ani načíst :/
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš náhodou zapnuté proxy? Nedávno sa zrovna v tejto téme riešil problém padania stránky a hralo v tom rolu aj proxy.

    Treba ísť (Mozilla) do možností, vpravo "spresnenie", záložka "sieť", prvé tlačítko "nastavenia" a tam pozrieť či je zapnuté proxy. Taktiež pozrieť Firewall, ten nájdeš v ovládacích paneloch.
     
  4. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Takhle? (moc se v tom nevyznám :D)
    [​IMG]
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Treba to mať ako nepoužiť, t.j. vypnúť, takže naopak :)
     
  6. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Ja jsem jse dival a chrom ani firefox nebyli v Firewalle :) Takže vše jde super ale uvidím jestli to neni na chvilku :D
    PS: Dekuji
     
  7. TheAngel

    TheAngel User

    Prosím hocijaký admi dnes o 19:02 som hral portol som sa a z 7m cti som mal naraz -19149655 cti a nikoho som nezničil dodám aj screeny ak neverite že som nič ani nikoho nezničil a ak je to nejaká chyba tak prosím o napravu tohto problému prosím :(
    -------
    to čo som písal není to pravda brat hral má 7 rokov a občas je na mojom profile a že bol na pala či kde a priatelský pet mu bral stale pala a on ho odstrelil prosím ak bi sa to dalo napravit aspon na 0 cti bol bi som rád do toho učtu som riadne ale riadne investoval tak prosím urobte dačo s tím dakujem za hocičo čo urobíte
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/15
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    TheAngel nepis multiposty, pouzivej tlacitko Upravit.

    Vis co je to sdileni uctu, a ze je to proti VOP? Jinak minus cest je za niceni spratelenych lodi a petu, a jelikoz se o zadnou chybu nejedna, cest ti ani nikdo nevrati.
     
  9. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Chtel by jsem dodat k mojemu problemu ze dnes mi nesla zase stránka DO

    TheAngel R.I.P Gramatika ale to je jedno :D
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    XxMajoxX

    a to proxy si pozeral, či je vypnuté?
     
  11. XxMajoxX

    XxMajoxX User

  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, to nieje chyba. Ak bol účet založený v Čechách , tak má aj český payment.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    XxMajoxX

    v tom prípade je jediná odpoveď tá od BP ohľadom proxy a trasovania, že po trase môžu nastať výpadky, spojenie nejde teda cez najkratšiu cestu ale cez dostupnú čo môže spôsobiť výpadky pri odozve a podobne. Prečo to robí len niekomu alebo zrazu ťažko povedať.
     
  14. Ahoj, mám takový zvláštní problém, který sem tu zatím neviděl, že by se řešil. Normálně hraju, a cca. po půl hodině hraní (většinou když skočím CPU) se mi nenačte minimapa, ani pozadí aktuální mapy a problém přetrvává i po přeportování. Když odloguju, tak najednou nereaguje hlavní stránka a když chci opět nalogovat účet, tak se mi už nenačte ani přihlašovací stránka (nebo se načte jen z části) a píše mi to, že se jedná o nějakou chybu serveru. Za nějaký čas to zase funguje, ale když se konečně dostanu na hlavní stránku, tak nereaguje tlačítko Start. Celé se to pořád opakuje poslední 3 dny. Předem děkuji za veškeré rady a nápady .. :)
     
  15. Korben

    Korben User

  16. V novém klientu při použití funkce spearhead zaměření je cíl zaměřen (bliká červeně), ale zaměřovač je na mojí lodi :D. No, snad si to sedne. Jinak, na GA5 nás z klanu tak 20 bránilo stanici a lagy byly, bohužel.
    http://www.speedtest.net/my-result/4173199588
     
    Naposledy upraveno: 26/2/15
  17. -Arasus-

    -Arasus- User

    Chtěl bych pochválit celý tým za předělání grafiky je to lepší a dokonce to i nelaguje pri crazy cubikonech.Jedine co mi ted blbne a věřím ,že to není jen u mě a to je spojení které vydrží maximalně 1 minutu. Když si třeba posilám seprom do lodě tak než to provedu zruší se spojení atd.odstavim se na portě na 1 minutu a už zase nové spojení atd.Je to jen moje chyba ?.S takovou nestiham si ani odskocit na záchod aniž by se to neoglogovalo :D
     
  18. Korben

    Korben User

    -Arasus- Odlogovanie, bude asi zámer proti neaktivite.
     
  19. -Arasus-

    -Arasus- User

    Tak zjedné strany to chápu ,ale z druhé?Příklad:jsem ve hře někdo mi něco napiše na TS a čeka na odpověd než mu stihnu odepsat logout,než stihnu něco napsat do chatu loguot.Potřebuji něco napsat do klanu na hlavní strance dat info tak než se to zaktualizuje a napsání zprávy zase logout.NO a třeba ted,než jsem ti stihl odepsat zase logout :D
     
  20. Korben

    Korben User

    Ale no ták, tak rýchlo to neodloguje.