Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jo? Aha, ty řešíš chat při hře na mobilu a nefunguje montáž?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  2. Dadiiik

    Dadiiik User

    hmm, neviete niekto prečo nemožem mať naraz v Solace moduly SPC-SPD01 a SPC-SL01?? predtym to tam šlo a teraz to nejde
     
  3. GE5 opět zase nejde, šla max 3 hodiny a zase vypadla.
    To jsou snad vyplatnanci na té hře nebo co.
    Jen jsem skončil na mapu 1-5 kde jsem měl dát 3 miny a sebrat 10 bonus boxu do ukolu a nasledne ani jedno s toho neslo na te mape takze za me RIP 2020.
    Dokonce mě zmizl port na mapě x-1 a x-8 plutus tak nebylo by lepší to rovnou vypnout tu akci jelikož jestli to tak dělá problémy tak nemá smysl v tom pokračovat. Dokonce ani bitva o boje se neuskutečnila jelikož ani boje na mapách nebyli.

    Marika na tvém místě bych se uklidnil, pokud-li děláš admina tak by to mělo nějak vypadat to tvé vyjadřování zde na herním forum a žádné výhružky ani sproste slova. To admin / mod nedělá.
     
  4. Clypsso

    Clypsso User

    do polnoci hra fungovala pohode a od polnoci ani za svet ma nespoji ..zaujmave :D
     
  5. ivin9

    ivin9 User

    teraz len dufat ze po restarte aspon zapne do hry xD
     
  6. mmoisgod

    mmoisgod User

    ahoj celyden cekam na upgrade hour jelikoz hraju na globa amerika 3 tak probiha zrovna ted a nelze se zalogova takze super tahle hodina na nic a cely den cekani taky ID97046177

    takze hadam ze mi slevu 25 procentnedaj kod nebo uri protoze sestejne o nas nezajimaj asi skoncim po skoro 8 letech

    po 10 hodinach zadny upgrade to mi pos... zada ja uz na to nemam sice jsem do vas hodil tak 4k ale mate povinnost provozu nekdo kdo uz tam hodil vic by vam mohl zaridit problemy ohledne kvality ..... zklamali jste ma hosi fakt moc

    tak na 8 procentech map se hra eka ga3 totalne nehratelny co jste to vyvedli boze

    dobry tak zase hra nejdea to jsem chtel zase delat ukoly fakt uz to tak nejde jenom loading GA3 ID97046177
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/7/20
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    GE5 (bývalá GE4) ID: 163715728 I po dnešním restartu dělá tohle:
    screen: https://gyazo.com/1245d5206e0de45d6e2effd77b7fcfcb

    Jenom sem proskočil portem z 3-4 na 3-2. A už mě do hry, opět nepustí.

    Kde to pak jsme? Ať v BP vypnou DO aj fórum. A ať si tou hru spoplatní.
    Na tohle již nemám, víc nervy.
     
  8. Vyrobil som si 10ks Prometheovych laserov a vyrobilo len 3, ktoré môžem používať. Ostatné som našiel v inventári ale nemôžem ich vyzbrojiť. (ano pozeral som či nie sú v inej lodi). Nejaké rady? Ďakujem =D
    ID: 160787250
     
  9. Ahojky, proč nemůžu najít pod Skylabem - tech centrum a upgrady vybavení? Jsem tu po delší době, tak jestli se něco změnilo?
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Temný_Anděl_*VPI-1* Protože tech centrum a upgrady vybavení bylo přesunuto přímo do hry.
    Najdeš je pod ikonkou Montáž.
     
  11. Dadiiik

    Dadiiik User

  12. Od včera dělal problémy herní chat, že když jste někomu šeptaly a napsaly nezobrazilo se to ve hře.
    po dnešním přihlášení nejde herní chat už vůbec píše mě to:

    Spojení se serverem bylo přerušeno.

    Zde snímek:
    [​IMG]

    Takže admini dejte vědět vyvojářům aby s tím něco udělaly jelikož se blíží víkend tak očekávám že opět bude nehratelná hra, negativní postoj k tomu bude a negativní hra celkově bude :/
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    nechápu proč zapínají event, který způsobuje sekaní a lagování a samotné problémy hráčům v samotné hře.
    některým hráčům to seká laguje a spadne. a jiným hráčům kvůli těm samým problémům, to nepustí do hry.

    Tak kde pak sme? Mohli by ste to reportovat výš, že na GE2, je to pro hráče takřka nehratelné a nesnesitelné situace? Prosím.
    Já to viděl: sekundu to střílí na npc, pak na půlhodinu nebo na hodinu to lagne/spadne. Podle mě, to rozhodně není v pořádku.

    Víme co se děje: za vše může event Plutova rulavice. Neměli ho do hry dávat vůbec. Bylo by to pro vše, mnohem mnohem líp.
    Akurát to všem hráčům strpčilo život, v této samotné hře. Nakolik to ovlivňuje a zasahuje špatným smérem do kódu této hry..

    ID: 101752083 a server: GE2
     
    Naposledy upraveno: 25/7/20
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kup si pořádné internety.:rolleyes:
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    A napíšeš to i všem hráčům, kteří mají ve hře stejný problém?
    Sem zvědav co Ti na to, tá většina hráčů (která má tyto problémy se hrou) odpoví.
     
  16. StalkerSvK

    StalkerSvK User

    Osobne mám net v poriadku , sťahovať mi ide na 15 MB/S UPLOAD 5MB/S , a taktiež nejde nalogovať do hry ;)
     
  17. Kernys

    Kernys User

    Opět se nedá nalogovat do hry :) paráda
    PS: už to zase funguje, jen se to trochu laguje :)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/20
  18. Řeknu to jinak, vždycky každý pátek - sobota - neděle.
    V době od 17:00 - 22:00 - 23:00 hodin nejde hra a důvod?

    Minulý týden byla akce 3xMHH asi snad 6 hodin v kuse a nešlo to hrát už vůbec.
    tento týden zase akce helix 400% a zase to nejde hrát.
    Mě jen příjde to, že buď to dělá systém že vždycky při této akci na poslání za real prachy nejde hra nebo fakt nevím.
    Jak kdyby systém říkal: "kupte si urko a hra vam pujde, dokud si neposlete do hry tak vam se nepujde ani nalogovat ani se portnout"

    Vidím to tak že opet budu psat na podporu za negativni postoj k cele hre.
    Jinak lognu se chci jit na BL mapu a ani me to tam nehodí jen skok brana naskoci a nic ani se neukazu na mape, a npc kolem me stojí a nehybou se.
    Ale botkam na mapach jde vsechno ty jejich slavne systemy
     
  19. Jak jsem slíbil tak jsem napsal i na naší slavnou podporu ohledně názor dám vám to i sem a můžete se vyjádřit:

    Dobrý den opět musím si stěžovat na váš systém.
    Příjde mě, že když dá váš systém akci 3xMHH nebo Helix 400% že hra přestane doslova fungovat.
    Pustily jste akci PLUTUS opět problémy ve hře jak nevím co, nejde se přihlásit na mapu prostě nic nefunguje.
    Mám takový pocit, že ten váš systém to dělá úmyslně.

    Jak kdyby říkal: "kupte si uridium za real peníze a hra vám pojede v pořádku, nepošlete do hry ani korunu nepůjde vám hra už vůbec"
    Přijde mě že se snažíte hráče jak kdyby psychický vydírat aby cpaly do vaše hry prachy aby hra fungovala jak má.
    Hlavně že na mapě máte 90% boterských hráčů / klanu a jim hra funguje protože jednou přes program a ne přes prohlížeč.
    Tímto způsobem ztracíte pozitiva co se týče na hře a dokonce i hráče ztracíte.
    Jsou to samé negativita, na vašem míste bych tlačil na vyvojáře aby s *** programy něco na těch mapách udělaly konečně nedá se to hrát s nimi.
    I kdyby jste je měli zabanovat polovinu serveru všech tak klidně ať dojde opět další sloučení serveru vůbec by to nevadilo.
    Ale vrátily by se vám i hráči kteří kvůli takovým nepoctivcům přestaly hrát.
    Něco vám sem pošlu, posílal jsem to na forum herní ale nikdo nic nenapsal aby se vyjádřil.

    A ještě další negativita co se týče vašše komunity, jak je možné že na jiných zahraničních forech jsou informace co se týče akcí, kalendáře na další týden a na CZ forum o tom není ani zmínka to taky není pro vás dobrý.
    Místo toho aby jste si získavaly hráče tak tím jak snámi zacházíte nás spíše odrazujete hrát tuto hru a udělat vám špatný jméno.
    Za starého DO vše fungovalo jak mělo ale co to od vás odkopily čínani hra stojí za pendrek jde to do kytek.
    Furt tam cpete věci které jsou trapné a přeplněné ta hra ztratila svůj význam aby to člověk hrál.
    A když hraje tak vidí na mapě jen samé autíčka a žádné fyzické hráče.
    Mě jako fyzického hráče pak odrazuje hrát s hráči kteří jsou nepoctivý buď kupují účty nebo mají programy.
    Pak se vychvalují na mapě jak sundají war ale přitom například dopoledne / odpoledne / večer je člověk vídí na mapě jak botují a nebraní se.

    Hlavně že sundaly člověka co má 10x Prometheus, 6xLF-4.
    Opravdu je to čím dal větší zklamaní ta vaše hra, místo toho aby jste se něco snažily dělat tak ještě na herním chatu člověka zabanujete, za to že napíše pravdu o hře, jde vidět že nemáte rádi pravdu.
    Začnete něco dělat pro hráče a ne pro prachy jinak za pár let se může stát že na mapě vám budou lítat jen programy a žádný normální hráč.

    To opravdu chcete? Já tedy ne!
    Děkují za pochopení a pokud možno o přeposlání na centrálu.
    hezký den
     
  20. xmens

    xmens User

    Máš vo všetkom pravdu , a to si nespomenul xy dalsich veci čo sprevádzaju tuto hru , ale to je nepodstatné ...
    Tak ako ty , ja a dalších tísic hráčov skončilo / skončí s touto hrou, po tom čo im dojde trpezlivost.

    Fakt je ten že oni to všetko vedia (na fóre/podpore) , len s tým nič neurobia - pretože vlatník licencie na to prdáááá...
    A pritom by stačilo dat na hlavnu stránku fóra všetky tieto postrehy a odpovedou - MY S TYM NIČ NEUROBÍME , PRETOŽE VLASTNÍK SI TO NEŽELÁ...

    Skoda sa rozčolovat, ja som mal hádam najviac času ban na forum za 7 rokov práve pre takéto komenty o boteroch,problémoch v hre a.t.c ... korben ma za to banoval s dôvodom že lžem - že žádny boti nejsou ... to bol vyhul co? ! A i tak jsem hrál - banoval mne na chete - na fore a nakonec na pul roku ve hre ... Jen aby jsem neovplivnoval ostatný hráče .

    A až když to "vedení" BP (to jsou tí mladý uchá co koupili licenci na DO ) přiznali , a nejakým zázrakem o tom založili tému na fore najednou každí vedel že boti jsou a nepopírali - do te doby lhali a banovali hráče ze to že na boterov UPOZORNILI !!! Absurdné

    Tak co čekáš ? ! Že ti budou teď pomáhat? Neblbni :D ...
    Udelej to co tisíc dalších hráči teto hry - vy.....er se nato a začni sportovat nebo si najdi jinou spolehlivou hru s podporou - je ich spoustu a dokonce zadara
    p.s: v sume co bys dal za top účet na DO - si koupiš TOP off i on linovu konzolu s doplnkami kde mas multiplayer s omnoho večšími možnostemi jako tento dynosaurus ... adios - embrios ...