Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Arasus-

    -Arasus- User

    nevim dnes sem si to schválně měřil a je to presne 58 sec.Fakt než ti stihnu odepsat na foru zase nové spojeni.
     
  2. -Arasus- má pravdu, kolikrát odepisuju na chatu, někdy i několika osobám naráz, a než to napíšu, odhlásí mně to. Než jsem napsala tyhle dvě věty, opět mně to odhlásilo... To je fakt strašná otrava. Nešlo by to reportnout na vyšší místa a interval logoutu prodloužit, pokud je to nastavené schválně? :)
     
  3. 123812

    123812 User

    Mi se ztrácí spojení teď po každém sundaném NPC :(
    A než zase můžu něco zabít tak se mi nejmíň 3x ztratí spojení pak sundám 1 NPC a už to zas nejde..

    Poslední dobou to vypadá takhle : Klient i hl. stránka, a někdy i forum...

    [​IMG]

    A nejsem sám komu to dělá, že ho to po každém NPC odlogne..

    cz2
    ID:100808722

    Chyba bude nejspíš u BP .. dělá to jak vidím asi všem.. aspoň na cz2 ..
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  4. ZEPHYR88

    ZEPHYR88 User

    Zdravim mam problem...dnes som robil deltu a mal som 3 zivoty a 3 krat mi to dalo nove spojeni a 3 krat ma tam sundali npc z dovodu neviem akeho kedze internetoce pripojenie mam dobre a nemalo mi to preco seknut....ziadam nahradu za tu branu naspät 3 zivoty lebo je to technicka chyba ktoru som ja nezavinil...za pochopenie dakujem.
     
  5. potvrzuju GE2 ten samej problem neustale odhlašovaní cca po 5 minutách !!Hratelnost žádná do bran nelez .Akurát se bojím že to je v prčicích až do pondělního restartu bo soudruzi přes víkend nepracujou :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Už ste vložili svoje testy do témy kde sa problémy nahlasujú ? Nie ? Tak pokiaľ tak neurobíte, píšete sem zbytočne.

    123812 Ty máš priame pripojenie na BP ?

    †«$ĈĦ€J№»† Ty si v práci ?
     
  7. 123812

    123812 User

    Ne, kdyby to blblo jenom mi, bude chyba u mě, ale když to blbne hromadě lidí.. tak to u mě asi chyba nebude..
    †«$ĈĦ€J№»† co já bych dal za 5 minut.. nestihnu ani doletět k portu a už to zas nejde..
     
  8. Korben

    Korben User

    Aha a prečo to neblbne mne ? Zatiaľ som 10 min. na mape a ešte ma neodhlásilo.
     
  9. 123812

    123812 User

    Neříkám, že všem.. ale ne jenom mi, více lidem
     
  10. ZEPHYR88, a prijde ti normalni,ze kdyz te to dvakrat odhlasi tam vlezt potreti? Jinak pokud byla chyba na strane BP tak ti bude brana asi vracena i kdyz tvoje jednani me hlava nebere.
     
  11. Korben

    Korben User

    Tak netvrď že je chyba u BP, tie testy si už robil a vložil do témy ku ktorej je táto diskusia ?
     
  12. 123812

    123812 User

  13. Korben

    Korben User

  14. Kristo

    Kristo User

  15. 123812

    123812 User

  16. ne nejsem právě že doma tam to bejvá bez problémů :-(
     
  17. Korben

    Korben User

    123812 Rob to podľa návodu, ktorý je v téme , ktorj odkazy si tu dostal.

    †«$ĈĦ€J№»† No vidíš a aj zamestnanci BP sú doma. Službu má možno nejaký technik, ale ani od teba som testy nevidel.
    Z hry ma to odhlásilo cca po 15 minútach čo som sa ani nepohol.
     
  18. řeknu ti to asi takhle problémy s tím sou jen jsem přispěl do tématu a dále tu nemíním trávit čas . Pokud to tobě jede pak ti gratuluju .
     
  19. Kristo

    Kristo User

    By mně zajímalo proč to někoho odhlašuje a nikoho ne, jestli je to poskytovatelem internetu, nebo kudy data jdou

    -------------------------------------------------

    †«$ĈĦ€J№»† Ono by asi bylo dobré dát testy aby se vidělo kde může být chyba, čím víc testu se dodají tím dřív se bude vědět kde je zakopaný pes
     
  20. Kristo nedávno byl taky problém s neustálým odhlašováním ze hry. Myslím, že to bylo někde na trase, ne přímo u BP, ale na trase k nim, takže je to právě o těch datech, kudy jdou. Tedy, nejsem odborník ;) Ale musím říct, že Korben je neskutečný klikař, že ho to odhlašuje ze hry až po 15 minutách, co se nehne. To se mi od zavedení nového klienta nestalo. Vždy po minutě.