Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Karlosray

    Karlosray User

    me to take dela to logovani a ješte jedna vec me štve LETOUNY JSOU VŽDY BLYZKO LODI MUSIM JE POKAŽDE ODDALIT když jsem na jine mape
     
  2. 123812

    123812 User

    Tak testy jsem dodal, akorát jsem nevěděl kde najít verzi JAVY ..
     
  3. Korben

    Korben User

    Kristo Pozri si posledné trasovanie, ktoré je v danej téme od N-A-Z-A-R-19


    123812 To čo si ty označil ako trasovanie, je pingovanie, tak že do svojho príspevku dodaj urobené trasovanie.

    Karlosray Testy si urtobil ?
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  4. 123812

    123812 User

    Omlouvám se, hned to spravím .. :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Tam kde popisuješ problém (Krátké spojení, po chvilkách se ztrácí spojení), udaj aj časovú hodnotu.
     
  6. 123812

    123812 User

    Ještě něco ? Chybí mi tam verze javy, ale to nevím kde najdu, dále grafická karta a ještě něco u toho kde se píše operační systém,gr.karta..(ale v PC se moc nevyznám tak nevím kde to najdu..)
     
  7. Kristo

    Kristo User



    Nevím co tam mám hledat pro mně je to Španělská vesnice :eek:

    --------------------------------------------------------

    ∙◦●мîѕѕ»»ΛŁΣХ««²¹●◦∙
    Taky si to pamatuji
    ------------------------------------------------------

    123812 - Jawu najdeš tu - JAVA - https://www.java.com/en/download/installed.jsp
    Stačí kliknout na Agree and Continue

    Klikni na počitač pravím a dej vlastnosti tam by to mělo být vypsané :)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  8. .MIK.

    .MIK. User

    Berte to jako doporučení
    špatně se zobrazujou štíty, hra se seka, vypadává spojení, Pet se zasekává a mnoho dalšího.
    Doporučuji přestat vymýšlet ruzné akce a změny a chvíli programovat aby hra šla plynule.
    ostatní u mě hrajou online hry a všude v pořádku jen tady to chce asi něco předělat.
    Standardní odpovědi typu slabé pc net adob cleanr to ví už malé dítě.
    Funguje to tu jako hodně nekvalitní servis kterej jen kasíruje ....je to jen muj názor.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Omylem jsem výsledky vložil sem. Chybu napravuji a vložil jsem je do správného vlákna. Problém je, že zhruba od 13:30 se nedá hrát, neb hra po pár sekundách vždy zamrzne.

    Hlášení viz: Ohlašování technických problémů ve hře
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já bych se k tomu přidal. Spoustě hráčům zamrzne hra třeba na třicet sekund, tedy vypadá to, jako by spadlo spojení se serverem, ale upozornuji že to není našim netem, ale serverem BP, jelikož to všem zamrzne ve stejný čas, jak řešíme přes jiné komunkační sítě. Takže top chce zjistzt problém u vás a ne tady žádat nějaké naše podrobnosti a tohle tamto. Zkrátka hra jede na serveru, ale informace do prohlížeče dorazí jen občas, a takhle se děje už asi od jedné hodiny odpoledne, takže hra je nehratelná...
     
  11. Badmaniak ono jde o to, že když dodáme ty testy, mají chytré hlavičky z BP možnost všechna data porovnat a zjistit, kam se chybička vloudila. Vzhledem k tomu, že tyhle problémy má většina hráčů, v jednu a tu samou chvíli se nedá připojit ke hře, na hlavní stránku a ani na forum, je jasné, že není chyba mezi židlí a klávesnicí, ale to nutně neznamená chybu přímo u BP. Akorát, je víkend, takže je náprava trochu problematičtější.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. Kristo

    Kristo User

    .MIK. Když ztratí někde cestou dodavatel náhradních dílu pár dílu tak Ti taky auto nepojede hned .... A to servis neovlivní
     
  13. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Já letěla na 5-3 za enemy a odlogovalo mě to i během letu :)). Chce to asi vydržet :).
     
  14. Kristo

    Kristo User

    Tak se zdá že už je problém vyřešen :) Hra běží jak má ..
     
  15. 123812

    123812 User

    Jj musím říct, že zatím to jede v poho.. jen to nezakřiknout :D

    Objevil jsem menší chybku.. v PP v úspěších mám "Orbitální bombardování" 49 999/50 000 vypálených raket.. ale ta poslední nejde splnit :) ..

    PS:Je to jako splněné..
     
    Naposledy upraveno: 28/2/15
  16. ZEPHYR88

    ZEPHYR88 User

    ja si myslim ze jednanie je uplne jednoduche a chapave zo strany pravnika...
     
  17. ZEPHYR88,co sem pletes pravnika. Tak preci kdyz dvakrat rupnu v brane kvuli spojeni,sleduju chat kde to kdekdo hlasi ,ze spojeni vypadava. Pokud sledujes tady forum tak je to tu nekolikrat hlaseno a ty tam stejne vlezes potreti aniz by sis projistotu dokoupil zivot a pak prosis o vraceni brany a jeste napises,ze je jednani jednoduche a chapave ze strany pravnika. Promin,ale tohle me moc chapave neprijde. No jak uz jsem psal pokud byla chyba na strane BP tak ti bude brana vracena. Vic uz se k tomu vyjadrovat nebudu,ale tohle jsem napsat musel.
     
  18. ZEPHYR88

    ZEPHYR88 User

    pinging pingnuev max:468 min:82 avg:133 dev:34 ms
    pinging pingashv max:660 min:168 avg:258 dev:42 ms
    pinging pinglaxv max:965 min:493 avg:558 dev:90 ms
    download speed: dlashv... speed:412 kb/sec
    download speed: dllaxv... speed:472 kb/sec
    download speed: dlnuev... speed:1615 kb/sec ........myslim ze chyba s mojim pripojenim neni.....mohol by som prosim vas vediet kedy budem mat naspät svoju deltu ? ja som si najskor myslel ye mam problem z netom tak som to restartoval isiel som tam znova a uz mne to zase spravilo
     
    Naposledy upraveno: 1/3/15
  19. Kristo

    Kristo User

  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ZEPHYR88 kontroly ztracených bran probíhají systémově, během 48 hodin od ztráty brány. Pokud do té doby nedostaneš bránu zpět, tak chyba nebyla na straně BP.
    Psát problémy sem je zbytečné, na to slouží téma Ohlašování technických problémů ve hře