Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. chattt

    chattt User

  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. chattt

    chattt User

    nahlásil jsem to na podporu a už to funguje
     
  4. Zdravim , od cca 10 tej ma vyhodilo zo servera , vypisalo error ked som chcel dat nove spojenie a uz mi neslo ist naspat cz1
     
  5. rodriego

    rodriego User

    [​IMG]
    Chvíli jsem hrál, pak jsem se chtěl jít na jinou mapu a tohle, server CZ3
    Mám takový sen: jednou bych si chtěl zahrát tuto hru alespoň celý týden bez jediného problému, ale chápu je to nad jejich síly....
     
  6. Martin24

    Martin24 User

    Ahoj já normálne na forum moc nepíšu ale byl bych velice rád aby moderítoři admini predali me slova nekomu kompetetnimu
    pánove já chapu žetato hra je nad vaše síly a bohužel se vám ve hre vyskytli velke množství chyb tak bych vám navrhl aby jste na danný čas než tyto chybi vyřešite tak za
    1) dejte si žadost že nabiráte nove a schopne programátory /ky
    2) vypnete tedka hnedka všecky akce myslim si ze ice meteroid se človek obejde lebo se uridum dá farmit všude a pro všechny je priorita aby hra fungovala na 100% než mit ice meteroida ale hned vám hra spadne
    3) přestante vymilet nove a nove veci do hry já chápu že doba postupuje kupředu a vy chcete udržet s dobou krok .. ale jak jsem rekl v bode 1 nejdriv nove programátory
    4) preji vám mnoho štesti v opravováni
    určite vás samotne nemože bavit odpovídat na hromady dotazu proč nebo jak hra nefunguje to že nejdou hodnosti vem čert to že se nedá vyrábet v montáži je už pruser pánove a velkej

    preji všem krasný den snad to brzy opravý
     
  7. vilo68

    vilo68 User

    nejde to ani cez klienta ani cez chrome ta hra je uplne v prdeli platis si premium a nemozes hrat to je ako keby si ulozil prachy v banke a nemohol si ich vybrat
     
  8. holubok

    holubok User

    Zdravím mám rovnaký problém len akurát s vínimkou že dokiaľ som bol na BL mapach išlo to ok na starých mi už píše eror a odhlasuje
     
  9. rodriego

    rodriego User

    Martin24 to by bylo jaksi moc snadné, ale oni nejsou Cz, oni jsou De, takže ty nás mají leda tak u zadku.
    1) víš kolik stojí schopný programátor? To si nemůžou dovolit
    2) Kdyby jen akce... a co těch nesmyslů okolo...
    3) Vymýšlet nové a nové věci se musí, to aby měly peníze... :)
    4) No jestli to někdy vůbec dají dohromady :)
     
  10. Martin24

    Martin24 User

    ono aby jim ty penize nekdo dal když to nefunguje
    ano vím kolik stoji schopný programátor
    a to ze jsou De neje až taková pravda pozor na to jsou tam lidi z CZ a navic to prodali čine
    ale jo nekdy to opravý hned to asi nebude možná mesic dva pak by to možná už mohlo jit

    smutne je natom to že když to vlasnili nemci tolik problemu tam nikdy nebylo ano stalo se že hra spadla ale to coprovádi čina hruza des je to smutne jak tu hru zničili
     
  11. **1969**

    **1969** User

  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Včera BP označil mé chování na mapě za podezřelé, bojím se zde označit dnešní chování BP.
    error a nové spojení 4 ever:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Nezapomeňte vyplnit anketu od BP, jak to perfektně zase šlape.;)
    Pozoruji anomálii na foru, paradoxně sem přicházejí stále noví uživatelé dychtící po informacích.[​IMG]
    https://ctrlv.cz/BMHT
     
    Naposledy upraveno: 7/12/20
    Martin24, rodriego a Fishbi89 tohle ocenili.
  13. holubok

    holubok User

    Može to byť následok nového globalneho pve serveru ktorý sa ma otvoriť o 60 hodín
     
  14. bambunocze

    bambunocze User

    Zdravím. Už se někdo vyjádřil co se děje a proč to všude háže error?já jen jestli si ještě dnes zahraji než půjdu pracovat.Předem díky .
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zcela evidentně mají v BP sanitární den a jejich dnešní chování mi připadá podezřelé.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Asi soucítí s Vatikánem, kde mají v prosinci taky zavřeno.;)
     
    Fishbi89 a Martin24 tohle ocenili.
  16. Fishbi89

    Fishbi89 User

    5 vteřin jsem si užil na mapě,celý víkend klid dokud nepřijdou soudruzi s ndr do práce a nezačnou hru likvidovat ještě víc než už takhle je,bravoo kluci!!!!
     
  17. rodriego

    rodriego User

    "- Connection problems with space map - investigation is running"
    Aha bezva, otázkou však jest, jak dlouho bude probíhat pátrání :)
    Ale jinak v pohodě - snad to stihnou ještě letos
     
    Naposledy upraveno: 7/12/20
  18. -juve69-

    -juve69- User

    souhlasím se zbytečnými novinkami (glob.server,Icy,atd),vždyt ta hra má nějakou úroveň tak proč jí pořád někam tlačit když je to na úkor kvality hraní.
    Raději bych se zaměřil na hratelnost,náboru nových programátorú a hlavně nových hráčú,kterých rapidně ubývá.
    s pozdravem Juventus
     
  19. bambunocze

    bambunocze User

    A jéje no doufám že pátrání bude míti brzkého konce....abych ještě probudil nějaké stresové buňky před šichtou :D
     
  20. Třeba naběhnout nové servery, totálně zbrusu nový DO a všichni od znova :D :D