Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Agressor

    Agressor User

    hrám DO už hrozne dloho, ale toto som este nezažil,bodaj by tým japončíkom strhli za to peniaze
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Naprostá katastrofa co udělali s touhle hrou, tady už nefunguje vůbec nic !!! Ani do Novýho roku už nedokážou opravit co pohnojili diletanti. Kluci z devítiletky by to dokázali líp :rolleyes: Už na to nemám náladu ...
     
  3. APOKALYPSA - jinak se to nazvat nedá, nebo že by předčasný apríl od týmu DO? Krásné narozeniny DO? spíše pohřeb :eek::eek::eek:
    Systém "jednou a dost" - pokud se naloguješ vůbec do hry, po druhé se tam už nedostaneš.
    A spustit za tohoto stavu akci, kterou nejde dělat, je vrchol ! nebo dát nový nový kalendář do nového klienta, když se tam nejde přihlásit? A když se to podaří, tak se tam hrát nedá pro extra nízké FPS.
    Bravo - víkend, svátky, kdekdo má volno, a kolaps hry. No ten se dal už dlouho předpokládat, když třeba mně už od minulého prosince nefunguje účet jak má - totální zpoždění oživnutí lodi při nalogování do hry, skocích přes port, použití cpu skoku nebo při vstupu do jakékoliv brány - celý rok!!! - kašlali na to, 4x jsem to dávala na podporu, pořád stejné odpovědí "řeší se jiné věci" - nový klient a ejhle tajně i nový server. Jenomže, správné fungování účtu je přeci snad základ každé hry.
    Podobné problémy měl můj účet už při spojování serverů, čekala jsem přes 3 měsíce, až když se dokončilo spojování a začlo to dělat stejné problémy postupně dalším a dalším hráčům, pak teprve to opravili. A tahle situace je naprosto obdobná. :oops:
     
  4. No a dnes nejde tři dny, taková herní mrtvola se z toho stala
     
  5. TOK715

    TOK715 User

    Mńa normálne dnes nalogovalo - včera ma vyhadzovalo
    Tak som si pustil bránu , keďže je víkend , dostal sa na vlnu 20 bez problémov a potok sek a vyskočila mi hláška, že som bol zničený a už som sa nikam nedostal, nereagovalo to.
    Vypol som hru, znovu zapol a už sa nejdem zase nalogovať :/
    Ide o server GE1
    Včera ked to nešlo tak som od zlosti zmenil server na GE2 a čuduj sa svete , ten ani raz nesekol a všetko mi išlo :/
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Suhlas vsetkým,dnes pred chvilkou som skocil portom do toho Labyrintu a je koniec.Nemam lod ani spojenie,no aspon je dôvod nehrat,ked nie je na čom.Este to skusim v pondelok,aspon sem tam prispejem na forum.Zo skvelej hry sa stala troska a vysmech pre hracov a moderatorov
     
  7. mě už od včera cca od 10:00 nejde přes klienta nalogovat na herní mapy taky se jedná o server GE1
     
  8. storm128

    storm128 User

    Najhorsia akcia co mohol BP urobit nic nejde portnes sa do labirintu a KONEC uz sa neprihlasis proste nic velmi pekne dakujeme BP za nehratelnu akciu :eek::eek::eek::mad::mad::mad::mad:
     
  9. No, lituju moderátory, kteří musí vysvětlovat něco, čemu už ani sami nevěří.
    Nevím, kterou hlavu pomazanou napadlo otevřít labyrint pouze v určitý čas. Kdyby to bylo nonstop, zájem by byl rozmělněný a dalo by se to hrát.
     
  10. .MIK.

    .MIK. User

    ano ten čas je abolutní nesmysl přeci lidi nebudou sedět na čas u pc. brana navic neni žadná výhra letaš dobu neš něco najdeš takže to neni ani zabava.
    co se tyka hry tak tu ted hraju cca 4měsice a denodeně něco nejde. pokud by kdokoliv pracoval třeba v tovarně 4měsice a deně dělal kopance už by dostal padaka. vyřidte jim od nás at laskavě ty amaterské programatoři vyházeji protože pokud chtějí normálně podnikat tak to chce určitou kvalitu. co se tyka financi tak je to stejné jako člověka postavit před trabanta a chtít po něm 1000 000 kč. Je toho uš opravdu moc.
     
  11. viper63

    viper63 User

  12. Nejde ani nalogovat čistá katastrofa
     
  13. Marek954

    Marek954 User

    Při vstupu do brány se mi to seklo, v bráně jsem se po pár minutách zpět nalogoval, když jsem chtěl bránu opustit tak se mi to seklo takovým zpusobem že už se do hry nedostanu :) Podle mě se znova naloguju až skončí akce na branu,,můj názor. Každopadné hrůza, neni den aby něco nefungovalo.
     
  14. préč to nerestartujou dobitkove šikmovoky
     
  15. Halo(T)

    Halo(T) User

    3 minuty to běželo, pak zase zásek a nic :--)
     
  16. josef402

    josef402 User

    co zase delaji, vlastne nedelaji ,sem se sek v mrazaku a nejde port ani na zakladnu haj:mad::mad:
     
  17. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Tak jsem si pár minut zahrál. Pak jsem se chtěl portnout a skončil jsem. Skvělá práce. Takhle dělat já, tak jsem už dávno nezaměstnaný.
     
  18. GE 5 opět nefunguje. A to jsem si myslel, že udělám pár bran kvůli dílům na Kronos...
     
  19. .MIK.

    .MIK. User

    resetovali ted a beztak to nejde.když je to špatně naprogramovane tak tomu žadný reset asi nepomuže polovinu zaměstnancu bych vyhazel
     
  20. ted jsem aktualizoval klienta a uz se nedostanbu na mapu tak jdu na mozilu a tez se nemuzu dostat na mapu tak po restartu to jde;)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/20