Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    .OnDrO. já tě chápu, a proto jsem to tak napsala. Ano nenutil, nemusíš to kupovat. Taky mám koupené premium a k tomu slevový balíček.
    Pár dnů blbne hra, jsou problémy Problémy so serverom 10.7.2023
    Myslíš si, že by bylo diplomatické něco slíbit, když se za to nemůžeš zaručit? Já jen za sebe můžu říct, že problémy jsou nahlášené. Nehodlám tu psát, že se vše vyřeší a bude v pohodě.
     
  2. -Tess diky takze je to utokem na servery ta nestabilita hry ted

    Dekuji predem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Sygauras

    Sygauras User

    U tady těch "útoků" mě vždy dokáže nadzvednout ze židle když tam napíšou že je to útok hackerů.
    Hacker neútočí na servry s cílem ublížit, hacker se podívá do systému, protože to dokáže, zanechá zprávu "byl sem tu, Fantomas" a upozorní že mají někde díry ale nedělá bordel. Hacker prostě zkouší co umí bez dělání škod. Když se mu to povede, jde jinam.

    Tady to "napadání" kdy někdo dělá problémy a cíleně dělá škody je parta "......"(nebudu sprostá) která se schovává za masky, vyhrožuje, uráží, vydírá ..... Takovým se říká PreHacker (jak řekl jeden moudrý člověk tak celá počítačová terminologie, stojí na pojmenování)
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    Jestli máš potřebu se někde vypovídat založ si TS nebo Discord,protože tady se řeší opravdu jiné problémy!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. A zase je to tady začíná víkend a hra přestává fungovat.

    Otevřu si klienta - okno vůbec nenačetlo... zkusil jsem vymazal mezi paměť
    další pokus po restartu pc a otevřu klienta otevře dám přihlášení ukáže se mě hangár.
    Dám start naběhne to cele ale herní mapa nikde nic furt jen načítání jak je kalendář
    zkusil jsem opět vymazat paměť, restart pc, a opět další pokus a už to nejde už vůbec jako vy si ze mě děláte srandu?
    Hlavně že furt cpete blbosti do celé mapy místo toho aby jste opravovaly chyby které se furt nahlašují to vy ne!

    EDIT: ani klient nejde a ani v prohlížeči nejde otevřít hra takže zase nedostatečné množství chyb!
     
    Naposledy upraveno: 14/7/23
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. Já určitě ne, já bych taky rád hrál :-D
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  8. neneman321

    neneman321 User

    Přidávám se, nenačetlo se mě ani herní okno, nebo to každou chvíli spadne,zajímalo by mě jak mám pak stihnout udělat úkoly do bitevní, když se v tomhle týdnu odpoledne nedá hrát a proč vůbec pustili akci Plutus, když očividně pořád čelí nějakým útokům.
     
    -baghira2-, B4RZULKO a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Z bídou se tam dostanu přes obnovování stránky a to jedu přes pevnou linku:rolleyes:
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  10. Hra nefunguje a hráči odcházejí pryč. Asi hůř to dopadnou nepomohlo.
    S výjimkou jsme 2 ve skupině.
    Přímo skvělý tah ke krachu hry :eek::rolleyes:.

    Možná by fajn zastavit akci, a hru spravit ne o_O.
     
    -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  11. Opravdu boží celý váš systém dáte akc ZEUS aby mohly mít lidé možnost nový letoun zapnu hru abych to dosbíral ty bedýnky.
    Ráno mě to šlo v pohodě, pak dopoledne jak jsem to psal to nešlo tak jsem si dal pauzu (šel jsem radši spát :D :D :D )
    zapnu to jak jsem vstal a šlo to možná 5 minut a pak to zapnu po seriálu že si chvilu zahraju a zase to nejde jen se furt ukazuje bílá stránka že se hra načítá...

    A následně se mě ukáže tohle

    502 Bad Gateway

    503 Service Temporarily Unavailable



    A stejně by mě zajímalo když hra nefunguje jak má zda BP dalo HELIX URKO nebo 3x MHH aby nahrabaly zase prachy do kapse.
    Jen jak to slušně říct. nenormální člověk by vrážel svoje prachy do hry která nefunguje jako pardon ale za ty roky co to nefunguje jak má bych už nikdy nic nedával vždycky jsem dával na premko a DB jestli to byla celkem do 2.000 a od té doby radši nic nedávám do hry :) škoda vrážet do hry která nikdy nefunguje :)

    EDIT: jen blázen by vrážel prachy do hry aby někde byl co se týče zesilovače nač je kupovat a další blbostí vsak se to da získat :)
     
  12. SlowMode-Skywalker tak z těch co to ještě hráli, to po dnešku už to nezapnou.
    Já nevím zase odcházejí hráči.
    Proč proč :eek:
    Ta hra jde úplně k zemi, ale akce běží. Proč akci nezastaví :eek::eek::eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. je to banda ******,nic tu ve hře nefunguje normálně,nejde se nalogovat.at se BP dá dohromady a zajistí si funkčnost serverů,tohle není možné.hlavně že inkasují od hráčů peníze za různé balíčky a podobně a pak hra nefunguje.BP proberte se tam.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/7/23
  14. Každou hodinu to zkouším se přihlásit teď se to povedlo ale zase herní mapa načítá načítá a nic...
    Hangár mě naběhl ale toť vše :(
    Tak hlavně že na orbitu je Helix 400% opravdu banda trotlů co musí dát helix aby měli prachy jen blázen by dal do této hry prachy aby byl někde ve hře na něčem aby měl hodně hodně uri a to si představte že to bude i zítra helix snad 3 hodiny a neděle jen vydělat nad lidmi chtějí a chtějí aby lide kupovaly urko a dávaly prachy aby nemohly propadnout ze svým egem ještě více dolů a na rovinu? jednoho dne padnout za nefunkčnost herních serveru.

    Mají vypnout na týden celé servery, pustit místo toto test servery a začít opravovat chyby na všech serverech ale to oni ne, dají plno blbostí do montáže - karanteni brany ktere nikdo nedela, astralni brany skoro nikdo nedela pak BL mapu a branu kterou toci botky a vše je v OK nikdo nic nedela

    když nebudu nic delat tak muzu cekat negativni reakce kdyz zacnu opravovat chyby, nedostatky, bugy, lagy apod. tak to půjde vidět a udelam si dobre jmeno ale takto BP firma ztrací jen své jmeno a klesa cim dal vic.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  15. Nefunguje to, zas nic. Bože, kdy ta hra fungovalo normálně.
    Zastavte tu akci :mad::mad:.
    Vážně nechápu proč běží akce, když se nedá dostat na mapu. Jak se tam dostanu nevidím nic.
    A ted vtip, zase jsou mapy plné automatu. To je fakt na palici, aby nám normálním hra nefungovalo.
    A jich je 4 na cubu :mad::mad::mad:. Ted před 10 minutami, neskutecné. Ale normálním poctivým lidem se nejde dostat nikde.

    SlowMode-Skywalker hele ted před 5 minutami 4 v modu na cubu, a mi se nedá dostat na mapu. Došlo to daleko už :mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Nehodlám tu BP bránit. Chápu všechny, že jste rozčílení, ale prosím vypusťte ty urážky a nevhodná slova.
    Do hlášení chyb se to špatně překládá.
    Problémy ve hře trvají už od poslední soboty a fakt nikdo z nás nečekal, že spustí ještě akci. Bohužel se stalo.
    Bude víkend a jako tradičně se obavám, že s řešením těchto problémů se zabývat nikdo nebude.:rolleyes: Možná bude nejlepší tento víkend trávit někde u vody a nerozčilovat se u nefunkční hry.
    Omlouvám se za celý náš tým, ale my už opravdu nemůžeme víc udělat, než jen nahlašovat a urgovat o opravy.
    Děkuji všem za pochopení a přeji pěkný víkend. Tess
     
  17. Osobně jsem se za 10 minut čekání přihlásil na základní, dalších 10 na mapu a po deseti dalších minutách se objevilo pozadí mapy. Nebudu na další zlatý bedny čekat 14 dní. Takže doporučuji dát tomu přihlášení čas.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. vazne super akcia
    diki vsetkim kompetentnym za skvelo spracovanu akciu ktoru DOTIAHLI do upneho konca bez akejkolvek chyby len akurat ze je nehratelna
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  19. *brutus*

    *brutus* User

    wulfric666boos co si přečíst předešlé posty kde se třeba Tess omlouvá za celý tým a celkem jasně píše že hra bude nehratelná nejspíš celý víkend,běž se věnovat něčemu jinému dej si od hry voraz a ber to sportovně,protože tady opravdu žádný pláč nepomůže
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Absolutně nehratelná hra :eek::eek:. Už se nedostanu nikde, takže taková akce je úplně k ničemu.
    Tess ok, ale nedá se dostat nikde o_O.
    To se skvěle podařilo zničit hru. Korunu na dortu tomu dala výborná nehratelná akce :rolleyes::eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).