Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. V tom případě když jsou čím dál větší útoky tak by BP mělo dát kompenzaci ale nějakou extra velkou za to co se děje :D
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  2. dobrý mam jiný problém,když chci spustit hru tak se mi objeví kalendář nahraje se to ale na mapu už se nedostanu...díky za odpověd
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  3. Presne to mám aj ja... ide stránka aj prihlásenie, ale na mapu sa nejde dostať ani za svet. Som zvedavý, či bude nejaká kompenzácia, pretože som mal mať v kampani navrátilcov asi 500 EE :rolleyes:
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  4. Sygauras

    Sygauras User

    Nebojte, že to měsíc nejde je sice blbý ale my vám to vynahradíme.
    Dostaneme 50 EE, 1 wiz raketku a bůstr na kameny na 3 hodiny.
    Taky vám nemusíme dávat nic, podepsaly jste souhlas s našimy pravidly (dokonce 94 456x) a tam je na straně 3 785 napsaný že za nic neneseme odpovědnost.
    A kdo přišel o týden premium výhod, nebojte, už chystáme super akci "kup na měsíc premium a dostaneš klíčenku"

    BP tým
     
    Kazy tohle ocenil(a).
  5. Já nejsem žádný závislák ani my nejde o kompenzaci jen si chci prostě zalítat když mam volný čas...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  7. To mi je teda novinka... vôbec som si nevšimol :eek:
     
    -baghira2-, Kazy a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. Je pravda že oni tady s tím nic neudělají takže já bych se na ně nerozčiloval...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. pro Punishera: za této Situace a Stavu,přetrvávající problémy by bylo jedinou adekvátvní Kompenzací a Náhradou Lodě Plus,Full Upgrady a Roční Prémium.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    1. nemyslím
    2. jde o to, jestli je to vůbec nahlášeno?
    To, kdy se k tomu dostanou, je materiál pro velkou diskusi ne?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ak je nejaka chyba, nahlasi sa to, lenze konkretne toto je oproti problemom, ktore dnes suzuju hru uplne zanedbatelne a ma to nizku prioritu proste.
     
  12. Tato hra v oblíbeností pomalu upadá :D k bodu mrazu :D úspěšnost této hry aby hrálo dostatek hráčů a další se přidaly je moc moc mizivá podle všeho. Když se furt výmyšlí "ptákoviny" místo toho aby se opravily chyby
    Opravují se chyby chybami a tak dále dokola kde to nebere konce :D :D
     
    -baghira2- a Kazy tohle ocenili.
  13. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    jao je parada,že se človek prihlasi aspon do klienta,ale je napr,když se nedostane na mapu,když se nacitani zastavi na nějkých 99ti%...
     
    -baghira2- a Už_horod tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    A je to nahlášeno, nebo ne? Tady nejde o prioritu, ale o princip ne?
    Nerad bych se za půl roku dozvěděl : proč jste to nehlásili?
    Opravit tuto chybu nebude profesionálnímu týmu odborníků trvat více než měsíc do další bezchybné akce.
     
    Kazy tohle ocenil(a).
  15. BLAMÁŽ !!!!!!!
     
  16. Ahojte no zmizol mi cerberos vymazal som aj gola plus aj citadelu plus no cerberus nikde ani som ho nepredal a nechce sa mi objaviť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Už_horod

    Už_horod User

    Ahoj,a jak bude kompenzace za zesonní body??? když si je nevyzvednu tak zmiznou((( jak toto kompenzujete???
     
  18. *brutus*

    *brutus* User

    КłŁŁΞЯ-Đ€MON nemůže ti zmizet,máš ho někde v lodi v jedné konfiguraci,koukni do celkovího invenáře,Už_horod pročpak kompenzace když je sezonní permanentka prodloužena do října?Nejdřív čtu!
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  19. Kazy

    Kazy User

    Zohane, být Tebou, zkusil bych napsat přímo na podporu, protože na zahraničním foru jsem nenašel ani tečku o Tvým problému. Taky jsem musel jít jinam se svým problémem. Tady se vlastně nic nového nedozvíš, píšeš si tu s lidmi, kteří s tím stejně nic neudělají, resp. udělat nemohou a lidé, kteří mají nějakou páku, tak sem nechodí. Jediná zábavná činnost je hledání svých příspěvků, pokud na Tebe není moderátor hodný a nenapíše Ti, že je smazaný.

    Dokonce jsem i našel informaci o tom, že by privacy settings mělo být...Nebo teda alespoň jsem to tak pochopil...Opravené. Což byl celkem hezkej meme, když jsem se tím nemohl proklikat, než jsem se zase nemohl ani přihlásit :D:D:D[​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Od odpoledne se všechno tváří, že funguje (hlavní stránka, hangár - lodě můžu přepínat), ale herní okno mi zůstane viset na kalendáři. Dělá to ještě někomu?

    A vlastně to ani nesebere odměnu za 25 den...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
    -baghira2- a Kazy tohle ocenili.