Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    lukasCZ75
    Píšu ručně.:) Možná to stačí kopírovat, to je pravda. :D Tak hlavní stránka funguje, jen do hry je nemožné se dostat.

    Delta-7925H
    Možná měl v tu chvíli štěstí a dostal se na na mapu. o_O Asi kouzelník. Nemám k tomu co dál napsat.:(

    rampolnik
    Až budeme mít informace o vyřešení problému, bude to oznámeno. :)

    .bandita___JR.
    necituj příspěvky na které hned reaguješ. Jak správně přispívat na forum Fórum - návody a rady

    555stein555 pokud se nechceš vyjadřovat slušným způsobem, tak ti na to nemám co říct.:cool:
    Dokud se nevyřeší problémy s připojením, nemá smysl kompenzaci řešit.
    Děkuji.

    Problémy s připojením se opětovně nahlásily. Zatím nemáme nové informace.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  2. maronon nie každému to pomôže. Mne napríklad nie.

    Čo sa týka chodu hry tak BP nechápem. Nevedia zabezpečiť ani len plynulý chod hry ale veselo pridávajú nové a nové veci do hry.
    Nehovoriac od ďalších veciach čo by v hre nemali byť ale nechcem to v tomto vlákne písať. Osobne by som si chcel vypočuť vedenie BP čo má na starosti DarkOrbit, lebo z môjho pohľadu sú to neschopní ľudia. Samozrejme je to len môj pohľad a nevidím im do toho, ale tak prečo sa s nami nepodelia a lepšie neinformujú s čím majú problémy, smerovaní hry, možných riešeniach a podobne.

    Hra je doslova v (nemôžem napísať v čom). Tu sa buď niečo zmení alebo akonáhle klesne BP zisk, tak stým snáď niečo bude Yoozoo (materská spoločnosť) robiť. Akože ale fakt by ma zaujímalo zmýšľanie, ciele a stratégie tých múdrych hláv v BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess,To jsem zvědav na ekonomický přínos dnešního MHH při takovém zvýšeném zájmu provozovatele o opravu hry, když tu vidím tolik spokojených hráčů.
    A o nějaké omluvě, nebo o případné kompenzaci jak se tomu děje běžně v jiných hrách budou zase několik měsíců zase jen přemýšlet a modlit se, aby na to už hráči konečně zapomněli.
    P.S. Ale je mi jasné, že se nejedná o ''globální'' problém hry, protože hráči co používají mozek, tak létají na určitých mapách a aspoň zobou vejce.:cool:
    To že by hráči si konečně užili NOVA víkend, když je konečně volno a uridia mraky, tak to kupodivu nejde? Proč asi.:rolleyes:
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    opět jsem po celém dni dorazil domu a do hry nemůžu,rozumím tomu správně že jsou ve hře pouze sběrači vajec kteří okupují své mapy 24/7?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus* však jasné, že tam jsou. Myslíš, že hru vypínají, když tam jsou 24/7. Asi ne.
    Prostě hra dnes nefunguje, škoda, měl jsem náladu dnes.
    Ach jo.

    *brutus* říkej tomu robo sběrač o_Oo_Oo_Oo_O

    Takže to svedli na útoky, což jim nevěří ani malé dítě už zdaleka. Prostě není zajištěna stabilita hry, ale novinky se sypou jak z loterie. Skončí jedna akce, začne druhá :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Helix běží dnes, to spíš je neschopnost, ale jednodušší to svést na útoky :oops::oops::oops:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Mňa by zaujímalo ako to, že botom hrá ide? A ako viete, že botom hrá ide keď sa neviete nalogovať na mapu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN došel překvapivě email s informacemi Hra je pod útokom DDoS
    Tak MMH je spuštěná systémem. Nevím co ti k tomu mám napsat. Nesedím tam v kanceláři marketingu a nebo na poradách s manažery. Nevím o nic víc než ty. Můžeme o tom jen spekulovat a stejně si myslím, že nepřijdeme na to kde je problém.
     
  8. Hra stále nejde, druhý den sem nestihl denní úkoly apod., nemůžu dělat brány nic, hlavně že si člověk za to platí, doufám že za to bude nějaká kompenzace...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. DDoS útok? No, mám své pochybnosti...

    Když byl DO skutečně v létě pod DDoS, tak to šlo hned poznat i na přihlašovací stránce a v hlavním herním okně. Buď se nic nenačetlo a vyhodilo to hlášku o nedostupnosti serveru, nebo se sice jednotlivé části načítaly, ale velmi pomalu a bez složitější grafiky. Lezlo to ze shora dolů jako stránka ze staré tiskárny. Na vlastní mapu se ani nedalo dostat, nahrávání nefungovalo, a když už se člověk zázrakem na mapu dostal, tak opět jako na hlavní stránce vše v jednoduché grafice a reakce na klikání byly asi z minutovým zpožděním.

    Co vidíme ve hře poslední dobou, hlavně o víkendech, rozhodně jako takovýto DDoS nevypadá. Spíš to vypadá, že servery s herními mapami nejsou stavěny na takový nápor, pod kterým teď díky b*tkám jsou (i díky momentálně probíhající akci zaměřené na sbírání bonusových boxů). Teoreticky vzato, je to trochu podobné jako DDoS = přetížené servery, ale lodě na herní mapě plní svou danou funkci a další hráče už to tam jako by nechtělo pouštět. Pro zajímavost - některé ty DDoS jsou docela "hezké" i na pohled, když si najdete na YT některá videa, tak vidíte jednu loď okolo které létá v kruhu obrovské množství jiných lodí a efektivně tak přetěžují konkrétní mapu (např. 2-5), ale ne celý vesmír. Na to je potřeba, aby takových "točen" bylo více a na různých mapách, aby se těžko hledaly...

    Tohle je jen můj osobní názor na aktuální stav hry, každý si udělejte obrázek sám. Pokud je to ale podle toho hlášení, co jsme dnes dostali, již dlouhodobý problém, tak je hezky vidět, jak vývojářům záleží na stavu hry, když stále jen zkouší záplatovat místo toho, aby udělali něco pořádného (o unity už asi nemá cenu se bavit...). Hlavně, že to zobrazí probíhající slevy na nákupy - a hlavně Helix!

    Nedávám tomu naději, že to budou opravovat přes víkend, nebo že to vůbec stihnou do konce svátků, takže budu opět čekat nějakou hezkou kompenzaci a raději si užiji Velikonoce s rodinou ;)
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  11. *brutus*

    *brutus* User

    DDos mě nezajímá,jsem hodinu ve hře,voják se stará voják hraje:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. No a ako vyriesim problem celý den čo to hram lietma na 2-8 a zberam vajca lebo ine nejde robit a teraz tu na mna skoci uloha specialna ci jaka to a mam ta strienera zabi a na x1 sa nedostanem a odpocet beží :DD čo teraz ?
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Brutus,co si myslel tym vojak sa stara atd ,to akoze tym co hra nejde su blbý ? Klinem start a hra sa bud spusti ,alebo nie tak naco tie zbytocne narazky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Huri[23SP]

    Huri[23SP] User

    zkoušel jsem jine servery Mexiko jede česko2 ne malo platime
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *brutus*

    *brutus* User

    *SATKO* žádné narážky,ale hra už mě naučila a já ten start zmáčknu kde to jde a tam hraju když to nejde jinde na mapách,toť celý zázrak
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  16. hra furt nefunguje :rolleyes::rolleyes::rolleyes:, co si o tom myslet.
    Zřejmě se slaví velikonoce a na hru se nějak zapomnělo :eek::eek::eek:.
    Takže milí zlatí, to je na stávku :D:D:D:D.

    Goblixx™SvK no nic dostaneš asi banána holt to je život :D:D:D

    123zelenina žádné útoky nejsou, jen se musí najít výmluvy no. Stará známá písnička..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chápu, že ty jako pověřený pracovník provozovatele takto poničené hry musíš být loajální je mi zcela jasné.
    Múžeme pouze polemizovat o nějaké fiktivní kanceláři marketingu, nebo nějaké poradě manažerů?
    Kdyby si kdokoliv z nich přečetl komunikaci hráčů na discordu třeba jen za dnešek, tak by v normální firmě v úterý začaly padat hlavy.
    Po vyčíslení úspěšnosti spuštěných MHH o víkendu by měly padat i hlavy v ekonomickém úseku a místo toho údajně padají servery pod ''náporem'' DDoS útoků? Ty servery nejsou v Německu a německá policie má asi taky nějaké útoky na databáze?
    Nebo nic neví? Proč asi....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    A teď vážený technický týme BP, dejte ještě tu o té karkulce.

    P.S. Pokud pilot nemá zaseklou lodičku, nebo zničenou lodičku, tak pokud používá všechny možnosti této hry, tak se na určité mapy dostane, jen nesmí potom proskočit portem, cpu skokem, nebo umřít a ani raději relogovat.
     
  18. ZOHAN polemizovat můžeme :eek::eek::eek:. Ale co mi nejde do hlavy je to, že když už jsem dostal na mapu, všude byli auta :oops::oops::oops::oops:.
    Takže mají asi privátní přístup co my nemáme asi.
    Žasnu nad tím, jak to je vše lehkovážně bráno, vlastně nic se neděje furt.
    Zítra nahodíme další event o_Oo_Oo_O.

    Jo ale v jiné firmě by vyhodili všechny to je pravda. To je strašný přístup. Přitom tak fajn hra, ale lajdacký přístup o_Oo_Oo_O
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  19. neneman321

    neneman321 User

    Bohužel ani po půlnoci se stav nezměnil a stále nejde nalogovat na herní mapu, ani po vyčistění mezipaměti a když naposledy byly Dd'os útoky nešlo se dostat ani na stránky DOčka, což nyní jde, psalo to vždy 503 nebo 504 ,mám pochyby, jestli útoky vůbec jsou a nebo spíše jestli jim to opet nějakou chybou nespadlo a oni neví jen kde ta chyba je, každopádně doufám že prodlouží akci a dají kompenzaci za ušlý dably co sem si koupil na slabsim.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. To s tým DDoS útokom si dúfam že robia srandu :D prvák na strednej vidí že toto je iba maximálne nezvladnutie vývojarov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).