Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. a bum zase
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. MedrinCZ

    MedrinCZ User

    hra stále nefunguje, dalo by říci že jsem hral 1hod udelal jsem 1alfu a šel na mapu a na jednou relog hry. co myslite že nastalo ? no nefunguje ge2 -cz2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. rampolnik

    rampolnik User

    nabral jsem si deni ukoly chci se pres branu dostat na urcitou mapu a dropne to :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. maronon

    maronon User

    Výborne bostre stále v seknutí plynú SUPER
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Boostre,premka a ine vyhody papa :D v nejaku rozumnu a funkčnu kompenzaciu ani dufat nemusime :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Nefunkční hra už 2 dny, děkujeme za zničené velikonoce :mad::mad::mad:.
    Fakt šašci, kterým je hra totálně jedno.
    Hlavně už banujte ty auta, není možné už. Ty jsou online.
    Jsou to normální lidi na BP. Ne.
    Zničili úplně vše :mad::mad::mad::mad:.

    Neumí ani vyhovit důsledky nic :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Hlavně tam nahodte další event, nemám slušných slov.
    V normální firmě by padali hlavy už dávno :mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Spayro22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. kokis-007

    kokis-007 User

    To to to to to nie je možné každý víkend je hra v poruche. Už nemám pekných slov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Brisingr*

    *Brisingr* User

    no a v sezonní permošce jich má být 15 haha
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. rampolnik

    rampolnik User

    chtel bych se jen zeptat jsem jediny komu to stale nejde ? uz asi od 2 hodiny? popripade pokud je tu nejaky clen A tymu online jestli by me prosim mohl napsat vice o tom proc to nejde kdy to pujde a tak dale protoze nejake boostry jsem tam mel a jelikoz to nejak nejde tak jestli je moznost o nejakou kompenzaci ?


    Edit: ted me to po x tem neuspesnem pokusu o pripojeni pripojilo napsalo mi to ze ma lod byla znicena dal jsem bezplatne opravit a opet to padlo
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  10. rampolnik nejsi jediný, mě nefunguje hra 2 dny už v kuse.
    S tím, že, když je jim to je jedno, tak nevím.
    Zítra to taky asi nebude fungovat.
    Takže zničené velikonoce.
    Nemám už slušných slov :mad::mad::mad:.

    Hlavně hádes jsem hrál před měsícem díky tomu, že pustí do hry auta jen. Ty jsou online vždy.
    Já už nic nechápu a ani chápat nechci.

    Absolutní nezájem o kdysi skvělou hru.
     
    Spayro22, -baghira2- a rampolnik tohle ocenili.
  11. rampolnik

    rampolnik User

    ŞĦΘCK▪ ja jakoze doufam ze se to nejakym stylem da dohromady a ze zablokuji ty auta protoze uz kdyz jsem to hral v roce 2013 tak tam byli ted tu jsou budiz ok no ale at to nejak zabezpeci moznosti je vela treba si z teto zpetne vazby co tu ctu tak neco vezmou neverim tomu ze nedelaji nic ale nemyslim si ze by delali maximum je to z me strany asi trosku netaktni bo mi to jiz byllo naznaceno, omlouvam se. ale znovu hraji tu hru od ctvrtka a jestli jsem nahral par hodin tak treba se to nejak zlepsi verim tomu
     
    maronon a -baghira2- tohle ocenili.
  12. 1:29, nejde nalogovat ani ge1 a ani ge2 :D žeby prvy april od bp? alebo kruta realita :D
     
  13. velice dobra hra clovece nezlob se:D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  14. neneman321

    neneman321 User

    Zajímavé je, že do mého hlavního účtu na PVE se nemohu nalogovat na mapu už 2 dny, ale slabší účet na x-2 mapě na tom samém serveru funguje nyní, tudíž ať mě BP nechodí s tím, že za tím jsou Ddos útoky, když jeden účet jde a druhý nejde na mapách :D:D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  15. Hra zatím běží uvidíme jak dlouho...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. @C€RV€NKA10 tým že nieje už víkend a nieje zvýšený počet hráčov tak sa nepredpoklada že by to padalo ako prave cez víkend :D už pár rokov čakáme kým bp zadováži funkčné servery ktoré zvládnu nápor jednej menšej dedinky na ich hre :)

    EDIT: další den za nami a kompenzácia nikde. Ak vobec nejaka bude,tipneme si čo to bude? Za mna double day v stredu alebo poukažka na prime kupony :D

    EDIT EDITSKY EDITOVACI: 20:30 GE1 dole.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/24
  17. Tak jsme došli...
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  18. zas to nefunguje ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *brutus*

    *brutus* User

    nefunguje a nikdy už fungovat nebude
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Klucí, vy to nechápete! BP dělá co může pro spokojenost hráčů, veškeré chyby se snaží odstranit ihned, komunikace s hráči je na vysoké úrovni, vaše problémy jsou i naše problémy. Proč to takhle nefunguje? No protože si na nás zasedli oškliví hackeři, kteří hatí jejich obrovské úsilí.
    No a pak se probudím a zjistím, že apríl byl včera:D:D:D