Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Macin

    Macin User

    Zkusím děkuji :) protože na ostatní lodích mi to jde a jen na téhle ne :/ a právě mám nákladový prostor 4.000 a základ ta lod má jen 2000 ne ? a nemam ani premium ani zadny extra , zkusím a napíšu jestli to zabralo děkuji :)
    -------------------
    Funguje to :) MOCKRÁT DĚKUJI :)!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/16
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Macin není zač, rádo se stalo. :) Jen pro příště prosím nepiš více příspěvků pod sebe, ale použij tlačítko Upravit pokud chceš něco doplnit.

    Přeji příjemnou hru.
     
  3. Cibi®

    Cibi® User

    Zdravím, dúfam že som na správnom mieste.
    Včera som si pridával body do Profilu Pilota a mám menšie tušenie že sa mi prvé HP-čka (Sváření 1) nepripočítava.
    Keď som si to počítal aj viac krát tak mi na lodi uniká 10k HP.
    Na screenu mám profil + 281k HP kde by malo byť podľa mňa 291k.

    Odpovede typu "Reštartni to" nepotrebujem .. aj keď je to len necelých 1k Urka je to predsa niečo :)
    Budem rád za odpovede popr. vyriešenie záhady.

    (Pokiaľ je chyba v mojej a v spolu hráčskych matematikách .. omlúvam sa predom)

    [​IMG]166937694

    [​IMG]

    Edit: Rád by som bol aj pre skontrolovanie "Kvantová optika I" ktorú som prideľoval v rovnaký čas či nejaká chyba nenastala aj tam. Neviem si to sám zistiť, DMG som pred tým nekontroloval.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Cibi® - kolko je 256 000 + 25 000? Ako pocitam tak pocitam,vychadza mi stale 281 000.Tam je dokonca aj poznamka ´´Takže schopností sváření I + sváření II získáme dohromady 50.000HP´´
    Dostavas navysenie HP o 5 000 a to celkovo 3 krat...potom o 10 000 raz a posledny bod ti zvysi HP o 25 000.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Chyba je jen v poctech, HP ve hre je spravne. Maximalni HP ktere pri Svareni je 50.000. Tobe chybi posledni bod, ktery pridava poslednich 25.000 HP.
    Muzes si to na overeni znovu spocitat podle tohoto tematu:Profil Pilota
     
  6. Cibi®

    Cibi® User

    Už to chápem, díky :)
     
  7. Patres

    Patres User

    chcem sa spytat preco mi nedalo zvyhodneny balik-zlava? dnes som si kupil tych 30 tisic uridia dalo mi premium ale ten zlavak nie... preco?
     
  8. svi1

    svi1 User

    Patres být tebou, tak bych dodal i ID účtu. Když jdeš do obchodu, tak máš vše za původní cenu? Kolik Tě například stojí Venom design, pro kontrolu...
     
  9. Patres

    Patres User

    237 500 uridia ano mam vsetko za povodnu cenu iba 5% zlava ale to je premium... neviem ani kam mam napisat to ID som tu skoro prvy krat :D ID 163774611
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
  10. svi1

    svi1 User

    Patres ID napiš do svého příspěvku. Nebo ve svém příspěvku na tímto mým dej upravit a vepiš tam ID. Snad se Ti na to kluci adminký podívají až sem příjdou.
    EDIT: teď koukám, že tam je napsáno, že to začne platit od půlnoci. Otázka je, jak je to myšleno, ale páteční půlnoc ještě nebyla.
     
  11. Patres

    Patres User

    dakujem za radu... ano je to tam napisane ale preco mi potom dalo premium?
     
  12. svi1

    svi1 User

    To je právě to, co mi přijde divné. Jsi si jist, že premium máš z toho koupeného uridia a není to premium pořízené dříve?
     
  13. Patres

    Patres User

    ano lebo premium som pred tym nemal
     
  14. svi1

    svi1 User

    OK, nezbývá než počkat na kluky, co se na to můžou podívat. Snad mají dost informací. Přeji Ti, ať se to dobře vyřeší.
    Pěknou hru.
     
  15. Patres

    Patres User

    dakujem.. :) aj tebe
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Patres Skopiruj mi presne balicky co si kupil, nie sumu ucka ale balicky. kupil si 30.000 balicek U? Alebo si kupil 2x 15.000u alebo to inak kombinoval?

    Staci skopirovat pripisane sumy U z bilancie.

    Bonus totiz dostanes za balicek a nie za konkretnu sumu U.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Patres

    Patres User

    cez happy hour som si kupil 30 tisic uridia nie po casitiach ale pripisalo mi to po castiach to nechapem preco ... lebo ked som to kupoval tak som kupoval za celu sumu za 3.99€ a bolo tam napisane ze 30 tisic uridia kupujem
     
  18. Tomas91

    Tomas91 User

    ZA 3.99€ je 15.000 u,balíček na 30.000 u stoji 7,49 € takže si dostal všetko čo si mal.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    Ty si nekúpil 30k uridka , ale len 15K uridka a 15 bolo HH bónus a vtom je ten problém. :)
     
  20. ZdenyT

    ZdenyT User

    Takže neuběhl ani jeden týden ze dvou na které sem měl koupené dabl boxy a ono se mi to zrušilo, tož kde jsme, platím si tak nechci aby mě někdo okrádal tak prosím o vrácení dabl boxů