Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  2. Zdravím, neviem či som sám, no pri lodi Aegis Elite mi nezobrazuje obrázok schopnosti "Oprava BZ". Schopnosť však funguje po kliknutí na prázdne políčko.
    [​IMG]
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Ahoj, jdou vám protokoli v PET? mě nefungují protokoli zachrany.
     
  4. Ne nefungují.

    Zjistil jsem další poměrně podstatnou chybku a to že se nepřipisují sestřelené lodě do úkolů spuštěný mám na goli a vegetky jen jeden takže možnost že by se připisovali do jiného je tím vyloučena a stejný problém mají všichni z našeho klanu.Doufám že to bude brzy opravené.

    Hmm tak nevím co se změnilo či nezměnilo,ale někteří lidé tvrdí že už se jim lodě do úkolů připisují a někteří,že stejně jako mě stále ne,proto se chci zeptat ostatních hráčů jak je to u nich a moderátorů jestli se už ohledně tohoto problému něco řešilo jestli o tom něco vědí?

    o dva příspěvky níže mě admin peskuje,že mám používat upravu příspěvku,ale když to tak dělám už na to nikdo nereaguje a začínám pochybovat i tom,že to vůbec pak ještě někdo čte.
    Problém s nepřipisováním lodí do úkolů trvá už téměř měsíc a mám pocit,že se nejedná o nějakou banalitku která má moře času na vyřešení i když je mi jasné,že bugpointu hrozně vyhovuje,že si neustále kupuji boostery sleváky a dvojnásobky a je jim fuk že to nemaká a je to k ničemu hlavně že se sypou prachy.
    Tak se ptám kdy bude opravena chyba s nepřipisováním lodí do úkolů?Ptám se kdy BP dá hráčům adekvátní náhradu za ztráty způsobené nefungujícími protokoli záchrany?Kdy BP vrátí hráčům moduli které zmizeli kamsi a nikdo z adminů ani nenapsal varování pro ostatní hráče ani tady ani v chatu.

    Jsem zvědavej na ty zázračné odpovědi a jestli vůbec nějaké budou.
     
    Naposledy upraveno: 25/6/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. [​IMG] 164910572 servr GA5 ahojte mě zas nejde vubec hangar. ale na cz2 se mi jde dostat do hangaru no pockam do restartu ted asi stejnak nikdo nic neudela
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    nie, je to chyba už nejakú tú dobu...

    prosím necitovať predošle príspevky a na dodatočnú úpravu používať tlačítko Upraviť, a nemať 2 posty za sebou vďaka. Na problém sa pozrieme, vďaka

    premáš počítač... keď vám niečo nejde tak základna a automatická vec čo urobím je, že vyskúšam absolútne všetko čo viem u seba aby som to opravil, premazať počítač, vypnúť antivirus na chvíľku, premazať cache a cookies, zmeniť prehliadač, vyskúšať niekoľko prehlidačov a pod... a nie, že hneď napíšete, že vám to nejde, a čo ja s tým spravim, že vám to nejde? Nemáme žiadne informácie ohľadom toho ako ti mám teda pomôcť??
     
  7. Jessie vcera v noci teda dnes rano jsem vsechno delal pro to abych se pokusil neco stím udelat a zajimave je ze na tomtez pc mi jde na cz2 hangar atd a na GA5 mi to pise kdyz chci hangar No valid Loot-ID given! jedine co jsem nezkoušel si zahrat na jinem prohližeči jdu na to pak písnu jak to dopadlo. Jessie nedělej si starosti jen se chci zeptat jestli to nema tez tu chybu jak ja
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  9. -FETTY-

    -FETTY- User

    čuste.
    Opravil sem letouny na pátý level a už tak zůstaly..nejde je dostat na šestý level..
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    -FETTY-: O problému se ví a chyba již byla hlášena. Musíme počkat na opravu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. [​IMG] 164910572 GA5 tak Jessie tohle mi pořád skáče když chci do hangáru po vyčištění atd problém pořád je posilam to foto co jsi chtěl:
    http://prnt.sc/b9qn51
     
  12. kefke

    kefke User

    Přeji dobry den,je to muj první přispěvek tak prosim o schovivavost,oběvil se mi problem dražil sem dizajn a po změne(updatu)hangaru ma nabidka v dražbě zmizela a ja nedostal ani dizajn ani kredity na zpět,řeši se to nebo je po kredu?děkuji předem za vyřizení
     
  13. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj, tento problém se již řeší, nejsi sám, zkus to napsat ZDE Je to sekce vyloženě na hlášení problému po novém updatu hangárového systému.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. Karlosray

    Karlosray User

    jen se chci zeptat delate neco stemy formacemi letounu , už sem to tu jednou psal že pokažde když proletím branou nebo skokem tak mam tu standartní formaci misto te kterou mam mít
     
  15. Po opravení stíhačiek nepripočítava body na stíhačky takže nemôžem na nich spraviť level...
     
  16. dragitek

    dragitek User

    zdravim poradi m nekdo jak mam virešit problem ze sem dal ubgradle moduly do stanice a zmizely mi i z hangaru a stanici sem ani nepostavil
     
  17. jisap123

    jisap123 User

    Naposledy upraveno: 1/6/16
  18. Bambino

    Bambino User

    Ahoj,zmienovany problem s nezapočítavaním zostrelených hračov.Už tu je zmienovany len dodam presnejšie info.Uloha:Zadostučinení-na 4-4 mape sa do ulohy započítavaju zastreleny hračí,ale na 4-5 goli a aegisky už nie.Uloha:Evakuace civilistu-nezaratava citadely ostatne som už stihol do teraz spravit,takže je možné najskor že ani ostatne lode s tejto ulohy nebude započítavat.Uloha:Bez bolesti není cti-nezapočítavaju sa hrači-goliky.Uloha:Černá listina-tak isto vegetky sa nezapočítavaju.To je k uloham z mojej strany všetko,iba čo by som chcel podotknut k tím letunom ako je tam chyba z nezapočítavaním bodou po oprave tak by to mohli aspom nateraz dot bez poškodzovania kím to neopravia.
     
  19. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj děje se vám toto také?

    I když jsem žádnou pozvánku tomuto hráči 100% neposílal, zobrazuje se mi v externím profilu toto
    [​IMG]
    Chtěl jsem si totiž jednoho pilota přidat a musel jsem zkopírovat jméno a vložit jej do hry a poté do kontaktů atd..
    Toto se mi zobrazuje u každého hráče, kterého jsem zatím navštívil.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. Sentiero

    Sentiero User

    A odeslal jsi dneska někomu žádost o přátelství? (je jedno komu)