Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Nie, bohužiaľ neišlo. Do 48 hodín od straty brány prebehne systémová kontrola a ak bola chyba na strane BP, tak ti bude brána vrátená, no ak bola chyba u teba , alebo v internetovej sieti, tak ti bránu nikto nevráti.
     
  2. Matysek®

    Matysek® User

    Zdravim, mam problem (uz delsi cas) se dostat na svuj ucet z Desktop PC s WinXP, problem neni ani v internetu, ani v BP serverech, protoze se bezne muzu pripojit pres notebook s Win7, spis bude nejakej problem s Javou a systemem XP, nejsem moc zdatnej pres PC, ale nejde mi nainstalovat nova Java, ktera je asi uz delana jen na Win 7 a vyssi. Mate s tim nejaky zkusenosti a poradi nekdo??
    Predem dekuji a pokud to pisu jinam, nez mam, tak se omlouvam.
     
  3. Korben

    Korben User

    Matysek® XP už nemá podporu od Windowsu, no aj tak by si sa mal do hry dostať. Čo presne ti to robí ?
     
  4. Děkuji.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

  6. Matysek®

    Matysek® User

    Na hlavni strance kterou mam uz roky ulozenou se mi automaticky vyplni udaje a ja dam jen prihlasit, jenze to nenabiha a po delsi dobe napise server nenalezen, zkousel sem to i pres FB prihlaseni a to samy, pouzivam aktualni Firefox mozzilu a aktualni flash, nekolikrat promazano CC cleanerem. Problem neni ani v routeru, pac notebook z nej jede v pohode. Napada me uz jen preinstalace Win. ale zas jen XP. Na jinejch hrach problem nemam, jen na DO.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Matysek® Tak sa skus prihlasit napr. cez operu a normalne vypln meno a heslo, nechod cez ulozene udaje.
    Skus premazat Advanced system Care, je trochu lepsi nez ccleaner.

    Pozri s XP bude cim dalej tym viac problemov. odporucam 8, ked tak aspon 7.
    Aj ta neaktualna java moze robit neskor problemy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Matysek®

    treba ísť do nastavení, bezpečnosť, správca hesiel, vyhľadať stránku a pozrieť aké heslo a nick máš na konkrétnej stránke uložené. Následne vpísať ručne. Nepoužívaš náhodou proxy? Treba overiť a vypnúť. Ak to z 1 routra na 1 PC ide a na druhom nie, nie je rovnaká cesta, t.j. proxy, blok vo firewall-e a podobne.
     
  9. Ahoj. Po 14 dnech bezchybneho chodu opet pada hl.stranka. Server cz2. Prestalo to padat prichodem noveho roku. Aspon muj postrech. ma cenu zas dodavat nove vysledky testu nebo cekat az se to opet opravi samo? Podle me to ma souvyslosti s nejakou akci. Co probehla mezi svatky a i ted,ale otazkou je jaka to je. Po novem roce zkoncilo obdobi zimnich akci a hl.stranka slapala normalne az do dnes. Vcera jsem tu nebyl,ale ve ctrvrtek to slo jeste normalne.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL]

    skúšal si pripojiť sa z iného miesta ako domu?

    Hlavnú stránku myslíš ako prihlasovaciu stránku cz2.darkorbit.bigpoint.com alebo ako menu hry, kt. sa ti otvorí po prihlásení. Resp. napíš, z akej stránky sa prihlasuješ.
     
  11. Hlavni stranku myslim tu co naskoci po prihlaseni. Kdyz kliknu treba na skylab nebo jiny okno naskoci misto toho,nelze se pripojit k webu. A musim opakovat nacteni stranky i nekolikrat nez se to znova nacte. Zlobilo to cely prosinec,ted od noveho roku 14 dobry a opet to zacalo. Nacitani hlavni stranky se tu resilo v prosinci nekolikrat,jiz jsem pred tim dodal i vysledky testu.
    Nelze se připojit k webu

    Ujistěte se:

    – Zda jste zadali správnou adresu.
    – Zda jste připojeni k Internetu.
    – Zda máte správně nastaven firewall.
    – Zda tyto stránky nemají zrovna výpadek nebo technické potíže.
    Kód chyby 7 (net::ERR_TIMED_OUT)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL]

    v tom prípade by som sa zameral na môj post smerovanému hráčovi Matysek (nad tvojím dotazom) a prekontroloval to. Ja viem, že problém bol aj pred tým a bol spôsobený servermi po trase, ja sa však na daný server v pohode pripojím a momentálne to nehlási tak veľký počet hráčov ako tomu bolo v decembri/prosinci.
     
  13. heslo ulozene nemam,prihlasuju se rucne. Co je proxy nevim. Tak daleko me vedomosti nesahaji.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL]

    druhá časť príspevku je tá, na kt. si sa mal zamerať, prepáč, mal som to napísať. Proxy je zjednodušene povedané pripojenie cez zdialený server, ľudovo povedané (obkluka). Treba ísť (Mozilla) do možností, vpravo "spresnenie", záložka "sieť", prvé tlačítko "nastavenia" a tam pozrieť či je zapnuté proxy. Firewall nájdeš v ovládacích paneloch.

    Ešte je potrebné uviesť, či nemáš zapnuté programy ako sú odmeňovače či rôzne programy na zaznamenávanie tebou navštevovaných stránok či programov na prieskum, toto všetko ide cez proxy a môže viesť k dlhému načítaniu či blokovaniu spojenia.
     
  15. Mam tam zaskrtnute,pouzivat nastaveni proxy servru v systemu,vic tam neni. Firewall jsem nasel,ale nevim co tam mam hledat.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to odškrtni, žiadne proxy nepotrebuješ používať, resp. zaškrtni "NEpoužívať proxy" a MFF pripojenie cez proxy nedovolí.

    Čo sa týka firewall, aký používaš antivírus? OS máš win 8 podľa testu.
     
  17. u firewall mam napsano,toto nastaveni spravuje aplikace Norton internet Security. Jinak ted jsem zkusil hodit na global. chat otazku komu pada hl.stranka. To sem se zas pobavil.Pada to skoro vsem. Na otazku proc teda nejdou na forum a nedodaji k danemu problemu testy? Protoze tam se nic nevyresi maximalne dostanu ban.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/15
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL]

    ban? Komunita CZ&SK zase nesklamala, riadia sa pravidlom "som hlupák, nechápem fóre, tak naň nadávam" :) Ja nehovorím, že sa tu niečo vyrieši ak je problém u BP, ale osobne sa aspoň snažím pomôcť. Sám vidíš, že máš napr. zapnuté proxy, čo by si mať nemal. Osobne sa riadim pravidlom, že ak mám problém spravim maximum pre to, aby problém nebol u mňa, čo 99% hráčov na tom chate nemá/nevie.

    Odkedy si to napísal sa prihlasujem na daný server a žiadny problém neregistrujem, okrem včera cca 22:15 čo som sa nedostal na žiaden server pár minút.
     
  19. Nechci to zakriknout,ale po vypnuti proxy zatim stranka nespadla(jo jeste jsem v tom Nortnu dal reset firewallu). No jo no,ono je snazsi nadavat a lamentovat nez neco udelat pro zlepseni. To uz je ta ceskoslovenska povaha. Uvidim jeste na vecer,to to vetsinou zlobilo nejvic. Asi podle poctu prihlasenych hracu a nebo vytizeni internetu jako takoveho.
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Daj prosím vedieť, nedivil by som sa, ak to bolo spôsobované presmerovaním cez iný server (proxy). Osobne som určitý čas robil prieskum (program na pozadí = proxy) a stránky mi načítavali zdĺhavo, občas nenačitalo, hra ani nehovorím. Vypol som to a nastal citeľný rozdiel, odvtedy som ten program ani nezapol, kašlem na prieskum ak ma to má ovplyvniť pri práci/zábave na PC. Kamarát, kt. sa prieskum týkal, to musel pochopiť. Okrem nekalostí som neprišiel na žiadne prospešné využitie proxy servera.