Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ani jedno. Pochop, pořádně to právě otřáslo vodami na zdejší cz/sk komunitě. A rozhodně nic dobrého z toho nekouká.
    Nic špatného sem tím doufám nenapsal.

    Sentiero máš pravdu. Opravdu o pulnoci jdu spát.
     
  2. -baghira2-, kolego, rád čtu tvé příspěvky, většinou mají hlavu i patu, je znát, že nejsi rozmazlené děcko :D. Každopádně, někdy tady taky beru léky na tlak. Pokud tě hra rozčiluje natolik, že bereš prášky na uklidnění, jako psycholog ti doporučuji, dej si pár dní pauzu, přemýšlej, jestli pozitiva, které z hraní máš, převyšují negativa. Klidně si dej i delší pauzu, však ta hra není život.
    Možná pozoruješ, že už i málo přispívám. I pro mě to znamená pomalý odchod, nebo pauzu, ještě nejsem rozhodnut. Každopádně v sobotu odjíždím jako vedoucí tábora do oblasti "mrtvé zóny" GSM, možná se naloguji s ufonem, když budu chtít. Pak jedu na ryby v Černém moři v Bulharsku a tam mi hra určitě chybět nebude. V srpnu mě čekají důležité profesní zkoušky, v mém případě si dokážu srovnat priority, hra jde stranou.
    Pamatuj, zdraví je vždy důležitější než hra a mysli na to.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dík. Svatá pravda. Přes červenec a srpen budu se také zabývat jinakší činností. Studuji zoologii a má mi přijít kniha ze zahraničí na studování. Speciální o kočkovitých šelmách. Můj osobní studijní obor zájmu. Také v pátek 1 července odjíždím do Nowy Sącz v Polsku.
    Snad nějaké dni s normálním počasím na cestování se také najdou. Doufám, že tím příjdu alespoň na jiné myšlenky.
    Furt lepší nežli vkuse brát prášky kvůli DO. Pak z toho treští v hlavě. A ten tlak opravdu dlouhodobě nesnesu.
    Lepší bude se na dnešní den vypnout. Mnohem dík za dobře podané rady.

    Btw. i když to někdy vyzní tady jako paranoia, v skutečnosti pak vidím věštěckou předpověd budoucnosti ohlédně DO a pak mi je z toho zle. Proto Ti prášky aby mi nedunělo v hlavě. Kdyby to někdo zažil na vlastní kůži;
    jistě by ho to samotného pořádně vystrašilo. Už sem takové stavy u sebe zažil a nebylo to jen u DO od společnosti BP. Takový stav mávam nepravidelně 3x do roka. Za patričné OT se osobně omlouvám. Viděl sem budocnost DO na vlastní oči. Je to něco jako prorocká vize. A vydesilo mě to natolik, že sem musel šáhnout na Ti prášky ke uklidnění. Chápu že to není normální, to co se děje se mnou za poslední dobu. Poslední varování rudého stupně, přestante stupnovat tyhle věci o kterých sem začal psát včera! Viděl sem osudní prst & DO v úplném rozkladu. Všychny užívatelé měli svá ID čísla na čele, a byli přikování, nesměli se hnout od PC a od DO. Bránil jim v tom elektrický impuls. A všychny poslouchali hlas svého mistra, který je zo základně BP scela jasně ovládal. Byl to ďábel sám. Z hráču byli připoutaní ochrnutí nesvojprávní lidé 24h ouzce závislí od PC a DO. Opakuji naposled, jde to špatným směrem.
    Kdo má alespoň špetku zdravého rozumu, přestane DO hrát do několik týdnů.
    Pak se toho zmocní Ti nejhorší síly zla & nik nebude schopen tomu čelit. Zdravý rozum a zdravý úsudek bude najednou za všech hráču pryč. Proti tomu nelze obstát. Varuji naposled: dopadně to špatně. Tohle to, je len začátek konce DO!

    - Tyto moudré prorocké slová nemějí být umlčeni, neboť hrozivá předtucha toho,
    co sem včera uviděl se brzo naplní. Možná to přídě mnohem pozdeji. O rok, o dva.
    Ale nakonec se to objeví v té nejstrašlivější formě! Opustite DO pokud Vám je Váš zdravý rozum a úsudek milejší!
    Prosím, táto apokalyptická vize se nesmí vyplnit!
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Cruenta†Ultionem to s tím Ufonem si jistě myslel ironicky :) já mám dvě mobilní připojení přes SIM-USB Modem pro jistotu, ale na Ufona
    jsem se v terénu zatím ještě nepřipojil a to je Ufonův fofr internet (ale modem má hezký zelený)
     
  5. .fedajkin.

    .fedajkin. User

    Mé ID: 71869620

    Také se přidám k ohlášení nefunkčnosti chatu. Stejný problém jako mnoho hráčů, kteří to tu už psali.Trpělivě čekám na nápravu, ale jelikož už mi chat nefunguje téměř měsíc, rozhodl jsem se tuto informaci zde
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    .fedajkin. nepřidals na jakém hraješ serveru, tak nevím. Zřejmě nefunguje jen na některých, jak tady zjišťuji, pokud v tom nebude také v něktrých případech ban.
    Mě osobně na CZ2 jde bez nějakých vážných problémů již delší dobu.
     
  7. Nemyslel, Praha 10 (Hostivař, Malešice, Měcholupy jdou dobře, na ufonovi létám i brány) http://www.speedtest.net/my-result/5441941713
    a tam co jedu, nejde nikomu mobil, ufon jediný jede, je to pomalé, ale funguje. Kdo nemá trpělivost na načtení hry, většinou ji nemá ani na hru samotnou :D. O2 tam je mrtvé i ostatní modemy.

    I když je to technická diskuze, je to OT a omlouvám se.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
  8. asi si to ty zle vykladáš ale tam nehovori len o bugu konkrétne z prometia ale všetky bugy ktoré nastanú neočakavane ve hre
     
  9. Prosím Vás ako je to s tým promérkom v pohonoch? Je tam nejaké obmedzenie? Lietam na Pussate a používam ho...robím niečo zlé?
     
  10. Rasputinn13 nikde sa napise o tom ze nemozes lietat na promerku, to by museli zabanovat vsetky lode.Pise sa tam len o zneuzivani bugu na ziskavanie nadmerneho poctu kreditov.Nikde sa nepise nic o pohonoch.
     
  11. Ano aj ja som to tak pochopil....presne ako píšeš na promérku lietajú všetci....vďaka
     
  12. Nemas zaco, v kazdom pripade sa tu riesilo vobec neviem co vlastne o pohonoch, myslim ze je to tam jasne napisane za co sa budte trestat.A ja som sa nic nedozvedela na moju otazku :D tak mi ostava len cakat co bude.. :rolleyes:
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK Nie, nikto ta nebere ako podvodnika. Predsa problem nezneuzivas a ako vidis ani trest si ziadny nedostala.

    Promerko mas stale zaseknute?

    Ak ano, tak na tvojom mieste by som docasne to promerko proste hadzal do pohonu. Ak by sa v pohone casom objavila uz daka neprimerana hodnota, tak by som tam supol duranium a tu hodnotu vynulovat. Nic tym nezneuzivas a aspon sa toho zbavis.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. |Oromë| no bola som v tom ze sa trestat len bude,tym padom sa ospravedlnujem.Ano promerko mam zasekute stale.Dik za radu nevedela som ze to mozem davat do pohonu ze to tym nebudem zneuzivat, ked budem potrebovat trochu nakl.priestoru uz viem kam snim ;), ale aj tak to nechcem moc prehanat.Na podporu som pisala takze snad ked doriesia ine veci mi to opravia.Dik za odpoved.:)
     
  15. jakes99

    jakes99 User

  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    No prepáč, ale udávaš člena vlastnej firmy. Preto sa pýtam, či taktiež udávaš kolegov z práce?
    Tie 3 apisy mohol kľudne získať z kľúčov koristi. Akurát ešte si nenašiel čas, aby to tu nahlásil.
    Tá možnosť je pre všetkých, rovnako. Mal si mu nechať nejaký ten čas, na vyjadrenie.
    Pretože takto, to môže vnímať ako úder pod pás. A za to sa v hre strieľa aj po vlastných.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
  17. Lucker*

    Lucker* User

    trvá to už asi týždeň čo si poriadne nemôžem zahrať, pretože dôvod je taký, že ako náhle sa prihlásim na orbit tak ma stále možno asi 8 alebo 9x vypýta ,,obnoviť spojenie,, prosím Vás spravte s tým niečo, už mi to lezie na nervy. Ďakujem za odpoveď.
     
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Lucker* - neskusal si aj zmenu prehliadaca?Ja som to zo srandy skusil na mozzile,ale to sa proste nedalo,nie raz mi vyskocilo obnovit spojenie a na chrome som viac nez spokojny :)
     

  19. Ten hráč vie o tom, že je nahlaseny na fóre. Včera na tsku som mu to povedal a vieš čo mi povedal? Thanks bro.
    Ešte som mu povedal aby ich nechal prázdne a len jednu vybavil aby nemal s toho postih tak prosím zdržuj sa takýchto príspevkov :)
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Keď si z toho dotyčný fakt nerobí ťažkú hlavu, veľmi rád sa v budúcnu zdržím od takýchto príspevkov.