Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. _Modify_

    _Modify_ User

    Pardon tedy :)
     
  2. silentoman

    silentoman User

    ak ukazete na tlacitko v chate tak nieje prelozene. reconnect to the chatserver. this will clear your chat history!
     
  3. -linci-

    -linci- User

    Zdravím,
    zmizelo mi tlačítko výpovědi u předplatného a dnes se mi automaticky, aniž bych to mohla jakkoliv ovlivnit, prodloužili týdenní balíčky zdvojnásobovač a sleva. Jak je toto možné?? Platím kreditní kartou
     
  4. Odin

    Odin Guest

    -linci-
    A strhlo ti aj peniaze? Skontroluj si denník či to nebola kompenzácia ktorá bola pripisovaná.
     
  5. -linci-

    -linci- User

    Odine, v deníčku je zmínka z 12.7 že předplatné skončilo a dnes 14.7. 13:39 byly zakoupeny, k tomu ještě booster bonusových boxů (500)?? žádné EE nemám, to nechápu. Nicméně i kdyby to byla nějaká kompenzace, stále mi nejde dát výpověď
     
  6. Odin

    Odin Guest

    Dneska boli pripisované kompenzácie tak, že ak tam nemáš vypovedať tak jednoducho odstráň údaje platobnej karty a určite sa ti nič nepredĺži.
     
  7. -linci-

    -linci- User

    A nenachází oni se v té výpovědi? :-D (nemůžu to najít) Ty já mažu totiž pokaždé, tím by se možná vysvětlilo proč se mi výpověď neobjevuje nyní. Není co vypovědět jelikož nejsou známy údaje.... a pokud toto byla opravdu kompenzace, tak je to jen shoda náhod a vše bude ok :) Děkuji za radu Odine
     
  8. Odin

    Odin Guest

    Pokial údaje s karty vymazávaš tak sa ti nemá ako balíček sám predĺžiť a to čo si obdržala je kompenzácia.
    Nemáš za čo od toho sme tu aby sme poradili :)
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Odine to je právě mylná představa a už jsem se pár let nazpět i hádal kvůli tomu s podporou a je to prakticky napadnutelné soudně... Jelikož pravda je taková, že balíčky se prodlužují automaticky i přes to, že nemáš uložené údaje karty. Prostě Bigpoint si je stejně nechává a balíček prodlouží, banka to normálně scvhálí. No je to na žalobu, divím se, že to ještě někdo nenapadnul za ty roky. ;)

    Jinak výpověď pokud nejde dát, tak se nic neprodlouží. Stejně jakože tlačítko výpovědi nemáš u některých druhů plateb, jelikož u nich je nemožné strhnout peníze opakovaně, jako je tomu u kreditní karty.




    No podle mě není moc co popisovat. :) Aktualizovat nový Flash, vymazat cache a dočasné soubory. Já na to nemám žádný program, který navíc to nemusí promazat pro všechny prohlížeče - mažu to ručně v historii prohlížeče, případně temp si můžeš vymazat i ručně celou složku (to jsem dělat nemusel). Jinak reinstalace prohlížeče často nefunguje, protože soubory stejně zůstanou a nic se reinstalací nezmění, možná by pomohla odinstalace a znovu nainstalovat, pokud se při odinstalaci smažou všechny soubory a historie prohlížeče (ale to je zbytečnost, když to stačí lehce smazat).
    Prakticky ohledně tohohle co jsem zjistil od jiných jak mi to popisovali, bylo to tou vyrovnávací pamětí, takže bordel dělaly nějaké uložené soubory asi.

    Mimochodem, například včera v noci byla chyba opravdu serveru, kdy padala hra všem a ve stejnou chvli, a to je něco jiného, než když má hráč problémy s připojením sám, i kdyby tenhle problém mělo 90% lidí,a le pokaždé jindy. :)




    Jo a ještě zpětně se vrátím ke ssvému problému, na který se mi nikdo neozval a to je ohledně těch TOP žebříčků v časech. Vís e o tom? Pracuje se na tom? Je to nahlášené výš? Nějaké info by se hodilo, jestli se prostě mám na oto vydlábnout, nebo brány budou zpět připsány a můžu v klidu dělat brány na čas i ted... Díky.
     
  10. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu nejsem si jistý kam t fláknout,tak to napíšu sem:-D
    Připsala se mi nějaká kompenzace,je v tom aj dvojnásobek na boxy,ale nějak nefunguje:)) Tak jen se chci zeptat co s tím?:))
     
  11. Co myslíš tím, že nefunguje? Nedostáváš dvojnásobnou odměnu z boxů nebo co?
     
  12. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Tak jak funguje dvojnásobek na boxy? násobí ti to zkušenosti ne?
    Ne nedostávám:) zkusil jsem boxíky na PVP a max. to hodilo 150 urka:) (s dvojnásobkem to má být 300) a k tomu protokoly v petce (které asi též stále nefungují)
    Takže bych řekl,kompenzace nekompenzace:)
     
  13. Alespoň u mě došlo k opravě v množství zeus, už mám jen jeden a bohatě mi stačí :D.
     
  14. Zdravím, chci se zeptat proč mi nejde chat ?? {chat.dochat.chat.authenticationFailed} Tohle mi píše když se naloguju do hry..
    Dekují předen za odpověď
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    GoliathvsVru Ide o problem chatu, tiahne sa to uz dlhsie s hrou.

    V tejto teme na konci mas napisane ako dalej postupovat. Nefunkčný chat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. _Modify_

    _Modify_ User

    Dobrý den, vyřešil se už někdo problém s padáním hry ? Myslím tím to že mě to po portnu odloguje a musím znova nalogovat a to jak v branách tak na normálních mapách. Někdy to udělá a jindy zase ne ale na 100% vím že mi to dělá jen na CZ1
     
  17. Ospravedlňujem sa za spam ale túto diskusiu som si všimol neskôr. Neviem či to tu niekto už písal ale určite ste si všimli že pusat s dizajnom strieľa iba so stredných diel a neviem či to má ak dopad na efektivitu laserov pri fightoch. Ďakujem za pochopenie a nech sa darí.
     
  18. Ahoj , chtěl bych nahlásit chybu u formace KUPOLE - na Citadel Elite a Citadel Veteran jsem měl přes 1.3 M štítů , formace by měla dodávat každou sekundu 0,5% štítů , není omezena výše doplňování , ale doplňovalo to pouze stejnou hodnotu jako u diamantu , tj 5000 , při těchto štítech bych měl dostávat 6500 a výš
     
  19. mam problem s update. pomocou sepromu sa mi nič neda updatovat a mam ho 7960 . ked ho pri update presuniem na laseri a dam 7960 tak sa nič nedeje - seprom mi ostane a nič mi neubudne. nemožem nič zbierat atď. už som to pisal pred dvoma tiždnami na podporu aj tu ale nik mi nepomohol. moje id je 100970056
     
    Naposledy upraveno: 30/7/16
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).