Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobre ale aj tak by to mohli opraviť :D
     
  2. Ahojte chcem nahlásiť chybu ohľadom NANO Projektu.
    Z brán Alfa, Beta a Gamma padá sandstorm dizajn na stíhačku a na loď pusat. V popise je dané 100% šanca na dizajn stíhačky a 10% šanca na dizajn lode.
    Dnes po dokončení brán som stále obdržal aj dizajn lode pusat. Myslím že to nahoda nieje keďže som robil 1x gamma, 2x beta a 1x alfa. Pred sebou mám ešte jednu alfu a verím že zase to padne.

    http://prnt.sc/bzpx7o - gamma
    http://prnt.sc/bzramz - beta
    http://prnt.sc/bzravm - alfa

    Ps. Je to fotene cez mobil ale čo už :D

    Takže opravené je zas neopravene.

     
  3. Však na těch screenech je Desing stiháčky Pusat ne Sandstorm Pusat.. Dostal si design na stíhačku, ne na loď.
     
  4. Takže že dajme tomu že za gammu je 70k U?

    Pokiaľ už dizajn/loď vlastnis tak dostaneš kompenzáciu 10k U takže 10 + 60 je 70.
     
  5. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    JJ o tom se zde již psalo že to mají špatně, ale co naděláš, buďme rádi za 10 K U navíc.
     
  6. Tak vraj to malo byť opravené a bolo to aj oficiálne napísané, ale ako vidím zas ta istá chyba.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ono to opravené bylo, ale jen pro ty co ji ještě nemají. ;)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ako keby kazdemu kto ma tu lod automaticky hadzalo vzdy 10K U.

    Posuniem chybu dalej.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    No nevim, mě teda osobně ano, a to i po údajné opravě. Po neděli už jsem to nezkoušel, mám co chci a těch 10k U mě nevytrhne a ještě navíc riskovat že jde o zneužití bugu.
     
  10. Tak zase nemôžem to brať ako zneužívanie bugu. Niekto točí A,B,G v kuse a nemôže zato, že keď už ma ten dizajn tak v kuse o 10k viac uri.
     
  11. siux

    siux User

    Dobrý den,
    po diskuzi na chatu jsem usoudil, že se zeptám odborně vzdělaných lidí. Mám otázku
    na danou věc. Na chatu byla diskuze, zda-ly je daný problém BUG a nebo jestli je
    to béžné.

    Jedná se o UBA. Daní lidé si na své lodi odstraní jednu konfiguraci a přepnou si
    na formaci např DIMANT, nebot s ní má člověk málo HP > poté si daný hráč
    vylosuje v UBE o dost slabšího hráče,(musí se do UBA hlásit s prázdnou konfou) než
    je on sám. Myslím si, že je to o proti nám poctivím hráčům netaktní a snižuje to
    potenciál hry a díky tomuhle se dá v UBĚ vydělat i dost urek [​IMG]
    Dále, všichni dostanou za první místo super odměnu viz screen:

    https://postimg.org/image/4j1yhqxtd/




    Děkuji,
     
  12. -Neptun-

    -Neptun- User

    To s tim urkem v ABG by me tez zajimalo jak je to brane.V pondeli jsem take udelal par bran a vzdy to padlo.Pokud by byla o vikendu sleva tak at vime ci muzem v klidu tocit nebo to radsi nechat tak aby nebyl nejaky postih.
     
  13. Korben

    Korben User

    Nebolo by od veci napísať aj server.

    Takýmto tempom sa dosiahne jediná vec a to zrušenie arény, ak nie zrušenie celej hry.
     
  14. siux

    siux User

    Korben:
    Pardon, nečekal jsem takto rychle tvou odpověď :-D

    Server: CZ1
    Všici hráči jsou z FIRMY EIC z jednoho klanu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    siux Ono samo o sebe to nie je proti pravidla, obcas sa stretnu hraci v rebricku a delia si niektore miesta.

    No toto co si sem dal je uz vyslovene podvod a kludne by som to zaradil do kategorie pushing. Proste hraci vsetko v hre zneuzivaju a potom to smeruje tam kam to smeruje, ze uz vlastne jedina komunita je komunita podvodnikov...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. siux

    siux User

    Orome: Já chápu jednu věc, chtěl si zkusit zabojovat s malou lodkou, též jsem zkoušel jít do UBY s YAMATEM, abych vyzkoušel, jak je na tom ta lodka bojově, ale abych si tam nějak mazal konfigurace atd.. To se mi už nelíbí. Já celý roky hraju poctivě a nic z toho nemám. Doufám, že hráči budou potrestáni alespoň diskvalifikací.

    Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem,
    Siux.

    PS: děkuji, že se věnujete mému problému ;-) Moc si toho vážím ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak ale na druhou stranu máš proti sobě hráče co nemá celou jjednu konfu. :D Teorweticky pokud bys bral půlku toho co on, tak ho furt můžeš dát i jako jenom obyčejnej FEG.
    Ale to s tím dělením míst mě taky docela štve. Nejradši bych seděl ted den co den na UBA a pak je preskocil vsechny. :))
     
  18. josef402

    josef402 User

    sim o radu zniceho nic ma lod nejak nechce dormalne lytat tahne se jak snek pomalu, vse sem vyčistil v pc a nic nepomohlo , a ktomu sem zjistil když sem mel v 1 konfu mask a prepl na 2 konfu bez masku tak sem z masku byl vydet na2 konf. a nyní z 1 masku dam 2 bez masku tak su furt zamaskovany i když nemam v 2 nainstalo. mask ma někdo takovy prodlem jak ja dik za info
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Malcolm

    Malcolm Guest

    Mask si daj do oboch konfigurácii, nakoľko je v CPU momentálne chyba, aby si predišiel jej zneužitiu. Do pohonov skús dať promérium ;-). Mne to pomáha .
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. siux

    siux User

    A kté UBĚ, je ještě jeden BUG, dva hráči se domluví, jeden si skočí na malý učet a společně odkliknou arénu tudíž se stane, že tam skočí proti sobě. Takže zkontrolovat deníky a huráá banovat :)