Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    josef402 postupne časom si našetri dostatok Ur. na formáciu dvojité kolo - bicykel; potom Ťa hocikto len tak nedobehne.
    Ak mieniš nepriateľom väčšinou uniknúť. Zatiaľ skús kúpu rýchlejšej lode: vega alebo spearhed. Neustále sleduj minimapu.
    Npc sa totiž pohybujú úplne ináč ako samotní hráči. Nepriateľa poznáš podľa žltej bodky a vyššej rýchlosti ako u npc.
    A na záver, mať promérium v rýchlosti; je vždy základ prežitia. Malá drobnosť, na tú istú mapu 2x po sebe nechoď.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Chcel by som sa spýtať za 1 deň mi padne hra asi tak 8-krát .. neviem čím to môže byť takže ďakujem za rady .. ak nejaké budete mať a niesom sám komu to padá (napr. pri porte na inú mapu .. neukazuje porty a po 10-tich sekundách sa to vypne..) a z mojim internetom problém nieje určite pretože na žiadnej inej hre mi toto nerobí..;)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    nič v zlom .. odpisujem neskoro ..ale toto čo sa robí v poslednom čase s touto hrou .. si nezaslúžite za to aby sa niekto slušne vyjadroval pretože ak sa niekto slušne vyjadruje o týchto problémoch date itak aj tak ban .. takže neviem čo tu riešiť a pritom ešte rozdávate bany za pravdu .. niekedy mám pocit že sa v tom vyžívate keď niekto napíše pravdu a hneď ban na chat a neviem kde všade
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/16
  3. Malcolm

    Malcolm Guest

    S chybami v hre neurobí nič ani Korben, ani nikto z týmu. Pokiaľ sa cítiš byť ukrivdený môžeš si na dotyčného člena týmu podať sťažnosť na podpore hry. Nadalej však platí že na chate a tak isto aj na fore sa budeš vyjadrovať slušne.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    (*_Alfa_*_ABG_*), K tvojmu multipostu len toľko. Plačeš síce pekne, ale na nesprávnom hrobe. My nemáme nič spoločné s vývojom a ani chodom hry. No máme na starosti okrem iných vecí, aj starostlivosť o vyjadrovaní sa na chate a aj na fóre a čo z duše neznášam, tak to je nevhodné vyjadrovanie sa vo verejnom chate , alebo tu na fóre. Tak aj ak by si bol prezident, tak za nevhodné vyjadrovanie ti šupnem ban.
    No nikdy som nedal ban za pravdu, vždy hráč dostane ban za vlastnú hlúposť.

    Prečítaj si ako máš správne prispievať na fórum. Odkaz je v mojom podpise.
     
  5. siux

    siux User

    Mohu prosím vědět, co se bude dít s tou UBOU, nebo jaké kroky budou další ?
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    siux Uprimne? Problemy a bugy v UBE boli uz davno hlasene a doteraz sa neriesili. My to len preposleme dalej a opravy su uz na BP a ak opravy neprichadzaju, potom to v UBE vyzera ako to vyzera.
     
  7. siux

    siux User

    OROME: Aha, to chápu ;-) Děkuji Ti za informaci ;-) Moc si vaší aktivity vážím ;-) Děkuji ;-)
     
  8. akurad som si poslal za uri do lode 7980 sepromu a 10 promeria zrazu som seprom nemal a v skylabe ho tiež nemam
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    •‡•ŁΣΘИΛЯĐΘ•‡• Malo by stačiť prelogovanie, pochybujem, že by sa ti len tak vyparilo, ak hej tak opíš problém kedy si to posielal, do akej lode, a okolnosti a skúsim to replikovať.
     
  10. siux

    siux User

    Jak píše JESSIE, stačí relognout, popřípadě zkus vymazat CASH a COKIES, hold se občas taková chyba stane. A pokud by se ti to opakovalo, svůj problém co nejpodrobněji sepiš a zašli sem. Náš adminteam ti rád pomůže, zatím s nimi mám dobré zkušenosti ;-)
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  11. Já bych si úplně prvně zkontroloval CPU automatického vylepšování generátorů/laserů.
     
    pomstačernéhopantera, Jessie a TRIXT tohle ocenili.
  12. Foяmi

    Foяmi User

    Dnes jsem se přihlásil na citadelu, se kterou nelítám, mám ji jen na prodej zdrojů, a zjistil jsem, že mám pouze 204 400 nano pláště. Přitom jsem ho měl včera plně nabitý.
    CZ3
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Foяmi Si si isty, ze sa ti niekde neminul alebo to je iny hangar? Lebo tiez mam milion lodi a na viacerych full nano, no uprimne, teraz by som nevedel vymenovat kde ho mam a kde nie. Nepomylil si sa len? Alebo si nahodou neskrtol o radiacnu zonu? Ta ubera rychlo nano.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Foяmi: Pokud jsi si jistý, že jsi ji měl plně nabitou, co se týče nano pláště, pak si skontroluj v deníku, zda se ti někdo nedostal na účet, když jsi nebyl u PC. Třeba sourozenec. Osobně se mi nano plášť sám od sebe nikdy neztratil.
     
  15. Foяmi

    Foяmi User

    Mám tu loď poze na prodej zdrojů, ani s ní nepohnu. Je tam přesná hodnota 204 400, to by byla náhoda, aby mi někdo způsobil takové dmg, aby to bylo takovéhle kulaté číslo. Stojí stále na 5-2, není ani vybavená. Je to stále ta samá loď. Nikdo se mi na účet nedostal. Ten nano ať si technici z BP klidně strčej za klobouk, jen jsem chtěl nahásit chybu.
     
  16. jednatel

    jednatel User

    co se teď děje s CZ3 ? Zaboha se tam teď navečer nemohu přihlásit. Nemyslím tímo přímo hru (lítání), ale vůbec to základní přihlášení.
    Neustále to píše "Odpověď webu cz3.darkorbit.bigpoint.com trvala příliš dlouho.".
    Přitom na Global Evropu 1 není žádný problém se přihlásit, tam mi to funguje bleskurychle. Net jsem měřil, ten je v pořádku (jen pro info dělám v IT, tak vím co kontrolovat). PC restartováno a CCleanererm pročištěno.
    Ping na int1 (178.132.240.100) jede v pohodě cca 18 msec,
    ping na cz3 (178.132.240.125) mi dá vždy odpověď že Vypršel časový limit žádosti.

    Dnes mi končí 50% booster zk., a tímto jej nemohu využít.
    Máte dnes večer s CZ3 problém i někdo další ?
    Zkusil jsem pro jistotu i pingy na CZ1 a CZ2 a ty fungují OK, mezi 19 a 20 ms.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/16
  17. Korben

    Korben User

    CZ3 ide bez problémov.
     
  18. Lepší než pingtest, by bylo trasování spojení. Z pingtestu nepoznáš, jestli nějaký uzel na trase nemá problém, kvůli kterému se nejde připojit k cílovému serveru.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. jednatel

    jednatel User

    Ahoj Korbene a Čolku,

    tak na CZ3 se mi podařilo lognout až cca ve 22:30. Opravdu mě to od 17 hodiny nešlo, zkoušeno mnohokrát. Ostatní DO servery přitom byly bez problému. Více jsem napsal sem (+výsledky měření včetně tracert na CZ3, pingy jak na (pro mne) nefungující CZ3 tak i pro ukázku na CZ2 a CZ1):
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/ohlasovani-technickych-problemu-ve-hre.97130/page-5
    ještě doplním moje ID na CZ3: 91285357
     
    Naposledy upraveno: 12/8/16
  20. Zkus sem dát i tracert na server který ti funguje bez problému. Podle testu na který jsi sem vložil odkaz, to podle mne vypadá že přístup k serveru je blokován DDoS ochranou.
    Nejsem sice expert, ale prolexic by měla být právě ochrana proti DDoS útokům, a vzhledem k prázdným odpovědím v pingtestu a tracert, si myslím že se domnívám dobře.

    Asi by bylo dobré kdyby moderátoři vznesli požadavek na BP (myslím tím na ICM který o tom může zjistit více, nebo přímo na vývojáře, když k těmto metodám údajně jistí moderátoři mají přístup) a žádali o přezkoumání/vysvětlení/radu co s tím.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).