Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jednatel

    jednatel User

    tracert na CZ3 nyní jejiž OK, odezvy na všechny meziservery jsou nyní v pořádku, což po 17 hodině rozhodně nebylo, viz ta první měření na výše uvedeném odkazu.
    aktuálně:
    C:\Users\General ntb>tracert cz3.darkorbit.bigpoint.com
    Výpis trasy k cz3.darkorbit.bigpoint.com [178.132.240.125]
    s nejvýše 30 směrováními:
    1 1 ms < 1 ms < 1 ms router.asus.com [192.168.2.100]
    2 3 ms 2 ms 2 ms 192.168.14.1
    3 3 ms 2 ms 2 ms POP0.fastportnet.cz [93.190.63.237]
    4 8 ms 7 ms 7 ms 194.108.103.177
    5 13 ms 13 ms 13 ms ae-2.fra2027-ex1.gtsce.net [193.85.195.94]
    6 14 ms 14 ms 13 ms blackhole.prolexic.com [80.81.193.70]
    7 13 ms 13 ms 14 ms unknown.prolexic.com [72.52.48.200]
    8 15 ms 15 ms 13 ms unknown.prolexic.com [72.52.48.205]
    9 20 ms 17 ms 17 ms unknown.prolexic.com [72.52.53.156]
    10 18 ms 19 ms 18 ms darkorbit-881-www.nuev2.bigpoint.net [178.132.24
    0.125]
     
  2. ahoj dokončil som branu zetu dostal som odmenu ako som mal ale po prepotovani sa mi stratilo 50 klučov koristi

    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Nazbieraných 50 zelených kľúčov koristi.
    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Získaná jedna časť galaktickej brány Kronos.
    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Zvládol si galaktickú bránu Zeta.
    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Získaný predmet: Design stíhačky - Havoc (2)
    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Dostal si 13200000 BS
    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Dostal si 400000 cti
    [​IMG]
    13.08.2016 - 12:16[​IMG]Zozbierané logdisky: 100
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    jednatel Skutocne som tento problem zaznamenaval a tiez len na malom ucte na cz3.

    No mam malu radu ako to hned nahodit. Ked ti vypise tu bielu stranku, klikni cca 10x rychlo za sebou na obnovit, vzdy mi potom cz3 naskoci.


    KARADEK♥wan♥[снаσs] Relog, cleaner, restarty nepomohli? Ak nie, potom si napis na podporu a poziadaj o preverenie. Kontaktní formulář na support
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. jednatel

    jednatel User

    OK Ororme, zkusím tvůj tip jestli se to bude ještě někdy opakovat.
    (Doufám že ne, neboť včera mně to fakt naštvalo - měl jsem na hru vyhrazený večer a domluvenou spolupráci na dokončování rozdělaných úkolů (distribuční bonusy kolegů z klanu jsou také vítány).
    A nebylo z toho nic, 50% booster zkušenosti mi utekl bez užitku, neb hra pro mně nefungovala.
     
  5. mne nenačita mapu stále vypisuje ze sa vytvára spojenie
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Mě taky, myslím že to bude u víc lidí. Asi do toho zase vrtali
     
  7. Absolutne nehratelné...do Zety som ani nešiel, nejde ani boxikovať, neviem sa dostať z mapy 4-3, podľa info z TS..nejde to nikomu...
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nezvyknem sa stažovat,ale ide to naozaj hrozne,ledva som dokončil Alfu.Do ostatných ani nejdem,prerobil by som na životoch
     
  9. Server GE1 je tak ako včera absolutne nehrateľný!!!! Nakúpil som uridium, postavil brány, ktoré sa nedajú prejsť, nedá sa ani boxikovať, totálne zalagované...som zvedavý, ako sa k tomu postaví DO a prosím reakciu moderátorov...len mi nenapíšte, že mám poslať testy, alebo, že je to môj problém...na TS je nás 20 a všetci to majú rovnako....ďakujem za odpoveď
     
  10. 1980milan

    1980milan User

    je to tak táto akcia celá zle :D keby aspoň tie boostre neboli v real čase myslím tie 50% a nemíňali sa aspoň keď je to nehratelne veľa ľudí ich nakúpilo a ani sa k nim nedostali nakoľko je problém sa aj prihlásiť cele zle škoda
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Rasputinn13

    neviem akú reakciu očakávaš, kedže sa jedná pravdepodobne o chybu u BP alebo u ich dodávateľa internetu, nemáme s tým čo urobiť. Vyjadrenie ti taktiež nedáme, kedže je víkend a ako iste všetci vieme v nemecku málo kto v cez víkend pracuje.

    Dostala sa ku mne informácia, že takéto problémy majú aj iné hry od BP preto predpokladám, že sa jedná o ďalší DDoS útok alebo problém s pripojením serverov.

    Neostáva nám nič iné než si počkať čo na to povie BP.

    Taktiež ak by už niekto chcel kompenzácie a pod. upoizorním, že my na fóre vám žiadné nedáme, je len na BP a ich rozhodnutí.

    Edit 1: Ako iste môžete vidieť, daný problém majú aj iné národnosti a vie o tom každý takže sa nemusíte bať, že nikto nič nevie
    [​IMG]
     
  12. zas sa neviem prihlasit na mapu a potrebujem dokončit gammu čo je zase stím?
     
    Naposledy upraveno: 14/8/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. To samý, chci si udělat kappu a nemůžu. Včera jsem dělal zetu a to byl fakt porod, každý 3 vteřiny to zamrzlo, strávil jsem tím mnohem víc času než jsem chtěl.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK Aktualne mi mapa naskakuje uplne normalne. Server? relog a cistenie nepomohlo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Mně tedy ne, ale já hraju na GE1, podle toho co vidím na discordu je ta situace celkem beznadějná.

    Edit: Podařilo se mi přihlásit, ovšem situace je jak včera, hra je absolutně nehratelná, zamrzá každých pár sekund.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/16
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ No vyzera to, ze GE1 ma problem. Kolega to uz pisal predo mnou, bohuzial je vikend a teraz vecer sa riesenia urcite nedockame.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Chlapci moderátori...naše sťažnosti neberte osobne, len treba z vašej pozície bušiť na DO. Je zaujimavé, že vedia dať každý deň HELIX, ale hru opraviť nevedia, písal som aj na podporu a tam mi napísali, že im mám poslať test, úplne od veci, je jasné, že problém má celý server...
    Pekný večer...želať príjemnú hru je asi blbosť
     
  18. Korben

    Korben User

    Rasputinn13, Si to predstavuješ veľmi jednoducho. Pokiaľ nevidím test v téme ktorá je na to určená, tak bušiť nikde nemôžeme. Tak že podpora ti od veci nepísala, ak tam niečo požadujú, tak určite na to maju dôvod. To že ty máš iný dojem, je len neznalosť v postupe riešení a hlásení problémov. ;)
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Též se na GE1 nedostanu mapu. Vytváří se spojení a dál nic. Včera večer jsem měl stejný problém, ale CZ1 funguje naprosto bez problému. Asi je to osud, který se snaží mě odradit od další kapy na GE1, neb ty tři multibustry za sebou, co jsem dostal v sobotu, jou trochu deprimující. :)

    P.S.: Testy viz. #92
     
    Naposledy upraveno: 14/8/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. mne to tiež nešlo včera a ani dnes
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).