Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Pivní_víla: Možná stačilo mít druhou prémiovou lištu zavřenu, obsadit první prémiovou lištu a pak teprve tu druhou.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Toto nie je novy problem. Mne vzdy pomohlo prehodit hangar a restartovat klienta + cleaner.. Potom listy naskocili.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. listy byly naskoceny vsechny 3, problem byl ze se jedna zdvojovala, takze ve vysledku byly pouzitelny jenom dve, restart serveru , kterej byl pred chvili to vyresil
     
  4. Ahoj prde :D Stačí restart herního okna, pak zase obsazování lišt funguje normálně.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Dnes po warpnutí na Tartatus a zpátky na aegis se mi navyšuje rychlost. Relog nepomáhá, mám právě speed 1.800 na aegis.. Psal sem i na podporu. ldyž mě někdo bude střílet zastavím se. Nevím co mám dělat. Klidně to rozepíšu, ale jdu za chvíli do práce a příjdu domů kolem páté.
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  6. TRIXT

    TRIXT User

    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. Ano je zpět, zruší se to jen když umřu.
     
  8. Borat

    Borat User

    Tak kolega to testoval a ako vidno asi po polnoci chyba nastala znova. Ďakujeme za upozornenie a chybu sme znova nahlásili tak dúfam, že ju čoskoro opravia a poriadne fixnu.
     
  9. Ahojte tak isto vypadáva Speed boost včera po restarte ok, dnes znova
     
  10. sak aj cezomna tak letel tartarus jak nic a to mam speed 566 mali by ho potrestat za znuzitie bugu
    adufam ze to opravite do vikendu bo planujem ist lov hracov ale zial neda sa to hrat ked kazdy ide 1000 rychlostou ne ze vam to bude trvat pol roka jak s tym pripisovanim lodi do uloh lebo us to nie je sranda toto nic neopravuje ten bp len same nove somariny tam dava do tej hry
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
  11. Mám problém se zobrazováním klíčů ke kořisti. Myslím si, že bych měl mít 17 červených klíčů a taky v přehledu hangáru mi svítí 87 zelených a 17 červených klíčů. Na mapě seberu červenou bednu a píše mi to, že nemám klíč potřebný k sebrání bedny. Vím, že jsem modré i červené klíče nakoupil a několik červených klíčů při poslední akci jsem nestihnul dosbírat. Modré klíče jsem použil všechny. Když se podívám do hangáru, do inventáře - uživatel, tak tam mám plno prázdných míst a mám tam 17 klíčů Masque, jen netuším, kde bych tolik klíčů vzal? Nejsem si jistý, ale při akci Masque mi taky nešly tyto růžové bedny sbírat a čekal jsem na akci na červené bedny a taky to nejde. Tak netuším co s tím?
    [​IMG]54791853 server cz1
     
  12. to je sranda skočím s pusatkou na vru a ten isti hráč co ma odstrelil pred 4 min na eic ma dobehol s tou novou lodou ešte aj predbehol a pukol som a to som mal bicykel bude to tak stále?ved tomu sa nedá ujst!
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK Tartarus ma spravne rychlost na maxe 644, co je viac nez pusat. Cize ano, neujdes tomu ani na pusatke.

    O problemoch okolo lode Tartarus sa vseobecne vie, treba cakat na opravu.

    ****Lachmed24**** Pockaj, ale ak mas v inventari 17 Masque klucov.. To nie su cervene bedne. Masque kluce su karnevalove bednicky. Cervenu bednicku neotvoris Masque klucom. Nepoplietol si iba tieto dva druhy bedni?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. dik za odpoved a ešte kedy opravia tie lasery na pusat sandstorm teraz som si ju dal a strieľa mi iba stredný laser jeden
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK Je to len mala vizualna chyba a tie maju u BP nizku prioritu. Moze to trvat aj mesiace.

    Ako sam vidis, v hre je milion vaznejsich chyb a tie budu mat prednost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ok dik
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. [flav]

    [flav] User

    Mohol bi som vediet ci sa naozaj vratia moduli kbs alebo vylevevovat nove? dakujem
     
  18. Borat

    Borat User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Mam problem srilim cubu a neubívaji mne stity jen zivot volal jsem admina nebo moda ale nic. Zde je zaznam komunikace ze si nic nevimýslim diky za Odpoved Masinka

    Systém: Mluvíš teď v místnosti Globální
    Bourakys šeptá: neubývá xD
    [Akc] «Mašinka-Húú»: a zas ne dal jsem restart
    [Akc] «Mašinka-Húú»: ADMINE MODE dulezite prosim ste tu
    Bourakys šeptá: tak a můžeš jít lovit xD
    Šeptáš uživateli Bourakys: nejdu to by nebylo fer
    Bourakys šeptá: já vím, nelíbylo by se jim to
    Šeptáš uživateli Bourakys: nevim co mam delat asi to radsi vypnu
    Bourakys šeptá: no asi, po restartu v 6 by to mělo být normální
    Bourakys šeptá: tak na npc si myslím to problém není
    Šeptáš uživateli Bourakys: nerad bych neco po
    Bourakys šeptá: jj rozumím
    Šeptáš uživateli Bourakys: ale divim se ze i po restartu to dela
    Bourakys šeptá: njn, mají tam chyby, tohle jsem ale taky neviděl
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    «Mašinka-Húú» Doniesli sa ku mne iste informacie o nejakom bugu na stitoch ked neubuda ani napr. na formaci motyl a bicykel. Skontrolujeme ci je to nahlasene.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).