Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    svi1 ďakujem za odkaz. OT premazané.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Zdravím,neustále mi ve hře padá spojení,spadne to někdy i 3x během 10 min a dost mi to kazí hru,tak se chci zeptat zda to dělá někomu taky a nebo to dělá jen mě a je tedy chyba u mě :cool:.
    Prohlížeč Chrom
    Server CZ3
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. mam lišku a nepada mi to server cz2
     
  4. Selendix

    Selendix User

    Mám taky Chrome a spojení mě nepadá.
    Pročisti si cache atd. je tu na fóru na to návod, třeba ti to pomůže.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Nuže , po nějaké té chvíle hraní na serveru kde frčí jen formace motýl jsem si začal všímat jedné zajmavé věci , i přes formaci krab jsem dostávál nějak moc hp dolů . Dnes jsem se k tomu teda konečně dostal a šel to otestovat , výsledek byl jak jsem již podezříval , formace krab nefunguje správně proti motýlu. Je to celkem logický že ano , systém započítá prvně krab (100% hustota , 112 % neexistuje) a až poté započítá motýla - 80% do štítů. Teď se ptám , ví o tomto problému bp ? Je to takto zamyšlené od začátku ? Celkem mi to vrtá hlavou , pak by tam mohli napsat při full profilu na hustotu jen 8% štítů místo 20% :D .
    Btw. Dal jsem to sem protože mi to jako technickej problém příjde (Netuším či to tak bylo zamýšleno).
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak sem pročistil pc a padá to stále :(.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. Zdravím opravil som si pet a vkládam výpis z deníka naraz mínus 1750 uridia naraz co stim?
    • 30.11. 23:11 PET bol opravený. - 350 U.
    • 30.11. 23:11 PET bol opravený. - 350 U.
    • 30.11. 23:11 PET bol opravený. - 350 U.
    • 30.11. 23:11 PET bol opravený. - 350 U.
    • 30.11. 23:11 PET bol opravený. - 350 U.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. Tak přesně tohle se mi stává dost často a už dlouho!
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *SATKO*, *Irenka49•™* Taky se mi to dějě, tvláště v Mozille od poslední aktualizace, dlouho se přihlašuji a když nakonec naloguji, tak nic nefunguje (prodej, zušlechťování a pod.,) jen "někam letím". Na mapě nezáleží, prostě kam momentálně naloguju. Loď se sice pohybuje, ale někde mimo realitu. Po chvíli hláška-ztráta připojení-obnovit a objevím se na původním místě, kde jsem nalogoval. Takže stojím, čekám, obnovuji připojení, kollem prolétají hráči, npc ..... a čekám až se dostanu do reality. Pak začne vše fungovat jak má i hra je plynulá. Vše se pak opakuje, cca po hodině hraní nebo proskoku portem. Poslední 3 dny pozoruji, že už to nedělá a přetrvává problém s přihlášením k účtu v době herní špičky(19-22h). A tak přejdu na Operu a jsem tam během 3-5s. vše funkční, jen odmítá spustit režim 3D ?!
    A tak občas hraji, čekám a věřím, že se to jednou konečně zas rozjede :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK Na podporu s problemom.

    *Firefox1* Osobne pouzivam len Maxthon a obcas Operu, vynimocke Chrome. Vsade mi to ide, 3D na opere ide tiez.

    *Irenka49•™* a *SATKO* To co popisujete je obycajny lag. Obraz na chvilu zmrzne lebo sa prerusi spojenie a potom jak to nabehne lod poskoci. To sa deje casto pri zlom pripojeni.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  11. Vždycky když dokončím úkol ze sekce Mise akce, tak musím relognout nebo aktualizovat stránku, jinak nemůžu vzít další úkol. Děje se to už poslední 2 akce.
     
  12. Dnes od Restartu serveru se mi nezobrazuje lodová stopa u lodě ARCTIC VENOM, jak jsem už viděl, u arctic sentinel a asrtic spectrum ledové stopy jsou... navíc se u designu výrazně změnila textura lodě v masku, což tedy bude ,,odebráním,, stopy...
     
  13. Asi 3 roky jsem to moc nehrál a od té doby se fórum změnilo. Můžete mi poradit, kam mám nahlásit, že se mi nezapočítávají sestřelené lodě do úkolu?
    Mám úkol Montáž a demontáž a sestřelený Goli se mi do něj nezapočetl. Jiný úkol na stejný typ lodí, nebo na počet lodí nemám, jen na Vengeance...
    Za radu, kam to poslat, díky.
     
  14. Borat

    Borat User

    SNÎPΞЯS_KÎŁŁΞЯ(ĈsŁђ) to hlásiť ani netreba. Táto chyba je od zavedenia nového hangáru kde sa dizajny lodi zmenili na samostatné lode a BP nato pozabudlo a neaplikovalo to na úlohy. Jediné lode, ktoré sa ti započítajú budú základné takže základný golo, vega, citadela atp... Diminisher, Solace atp... sa ti nezapočítajú. Táto chyba je už asi polroka, ale k náprave dúfam, že dôjde v novom roku a najlepšie ak to bude už v Januári.
     
  15. Aha. To je docela hloupá chyba. Zvlášť, když designů na lodě je asi milion :(
    každopádně díky za odpověď. Úkol tedy ruším a vezmu něco na npc.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Celkom to tak nie je. Sú aj dizajny, ktoré zostali základnému golíkovi:
    Amber, Crimson, Iron, Jade, Razer a Sapphire.

    To však neplatí u vegy: Adept, Avenger, Corsair a Revenge sú už od zavedenia hangáru samostatnými loďami.

    To isté aegis, spearhed a citadell: ich typy Veteran a Elite sú samostatné lode taktiež.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. Dobrý den , mám problém s misemi kompletně , promazávání atd nepomohlo , nevidím absolutně žádné úkoly , ani zamčené nebo dokončené , čekal jsem asi od 22.12 zda se to vyřeší ale jiní piloti říkali že mise mají v pořádku , kde může být problém?
    [​IMG]

    Server : CZ1
    ID : 33116806
     
    Naposledy upraveno: 29/12/16
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj •»Śøŋºº«•

    pozrel som ti na to a budeme to musieť nahlásim to do systému asi kedže netuším o čo môže ísť. ešte sa spýtam pár ľudí a keď nič tak to nahásim.
     
  19. děkuji za odpověď, počkám na další info :)

    --------------------------------------------------------------------------

    Zřejmě na účtu nějaký admin byl a vyřešil problém , dnes jsem se přihlásil a vidím že jsem na 2-1 + obří minimapu - toť dedukce cizího zásahu na mém účtu....
    okamžitě jsem skočil do řídícího centra a mise jsou tam :)
    jen škoda těch propásnutých denních spec misí :)


    Áno riešil to jeden vývojar po nahláseni, som rád, že sa to spojazdnilo. Peknú hru prajem. Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/17
    Jessie tohle ocenil(a).
  20. maisu1970

    maisu1970 User

    Potřeboval bych nějakou adresu na GA2 kvuli nefunkčnímu chatu.jde to?