Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Zdravym chcem sa informovat kazdemu chat funguje lebo mne nie a na podporu som pisal a odpisal ze vsetko je v poriadku
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. zdravím také mám problém s chatem ve hře... při spuštění hry mě to vždy napíše (spojení se servrem přerušeno) a chat nejde.... relog nastavení vše sem zkoušel a bez úspěchu byl bych rád za pomoc... Díky
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. -Neptun-

    -Neptun- User

    Dnes jsem delal v refrakci ukol Idealni cas.Pri sestrelu se odecte jedna lod (mel jsem 7/20 po sestrelu 6/20) a cele to lagne takze musim vyskocit na x1.Pri navratu mam porad 6/20 a jak sejmu lodku tak naskoci 1/20.Zkouseno 2x pokazde to same.O smrti tam neni ani zminka tak nevim jestli je to chyba nebo jsem neco prehledl.
     
  6. Proč když sestřelím dřív hráče, pak mě sestřelí ostatní na r-zoně se sestřel nepřipíše do úkolu? V deníku mám setřel zapsaný,už poněkolíkáté.
     
  7. **GOLI*PETR** a není tam náhodou upřesněno, že máš třeba střílet hráče EIC, ale ty místo toho střílíš buď VRU nebo MMO? Jsou tam i úkoly specifikované na jednotlivé firmy.
     
  8. Ty strejdo mě není pět.Je to úkol na 20 x mmo ,osm jich sundám a připíše se jich 6.
     
  9. 05.01.2017 - 15:17[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    05.01.2017 - 15:16[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    05.01.2017 - 15:15[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    05.01.2017 - 15:15[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    05.01.2017 - 15:15[​IMG]Kosmická loď opravena.
    [​IMG]
    05.01.2017 - 15:13[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem ÐЯÜИKΣÑ★SŤYŁΣ(Globální Evropa 6) (MMO).
    [​IMG]
    05.01.2017 - 15:13[​IMG]Kosmická loď opravena.
    Sundal mě tento hráč,v pořádku nic proti,ale neustále když se chci opravit mě to napíše byl jsi zničen............ kliknu na bezplatně opravit a zase tabulka byl jsi zničen uživatelem ÐЯÜИKΣÑ★SŤYŁΣ(Globální Evropa 6) (MMO) a zatím jsem se toho nezbavil abych se mohl normálně nalogovat a opravit.
    Po dvaceti minutách na 3-1.
    05.01.2017 - 16:12[​IMG]Sestřelil jsi astronauta Anattik©™Pally©™☼Ҝع☼ (MMO).

    zase se napřipsal
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    **GOLI*PETR** Ak som spravne pochopil ide o cross server zonu?

    Tam je chybne pripisovanie hracov uz nahlasene a aj potvrdene ako chyba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Děkuji.
     
  12. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Zdravím,už druhý den se my hra strašně seká a nedá se to hrát,pročistil sem notas,skusil i jiný prohlížeč ale nic nepomohlo :(.
    Zjistil sem že mám nějaké problémy se stabilitou,muže my někdo poradit jak to opravit aby hra běžela normalně,budu rád za každou radu,díky.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Problémů ve hře je pořád dost. Když něco opraví, vrátí se jiná chyba, která už byla kdysi opravená. V poslední době se vyskytují chyby, které snad předtím nebyly - stojím na 3-1 základně a jdu do hangáru a ejhle prý musím být na základně :D, takže asi je neviditelná - a šup odlogovat hru, protože jinak to nejde. V GG to zase už dost často najednou při klikání vypustí hlášku, že nemám uridium na klikání - takže to hodím třeba na skylab a pak zpátky do GG - a to mi tohle udělá udělá třeba 3x při klikání 1 celé brány. Je toho víc, až mi zase nějaká chyba naskočí, napíšu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Používaš CCleaner a čistíš pravidelně komp? Nepomáha ani defragmentace?
    - Ak si myslíš že je chyba u nich, skús napísať na podporu. Snáď to tam vyriešia.

    Odoslať Ťa tam môže len moderátor. Od toho tu nie som.

    P.S.: Posledná možnosť, skús odinštalovať prehliadač ktorý používaš a po reštarte kompu ho znovu nainštaluj.
    Snáď potom tie problémy zmiznú na istý čas. A keby sa náhodou vrátili, tak zopakovať to samé.

    Potiažne začať používať úplne iný web. prehliadač. Momentálne bezproblémové by mali byť: Maxthon alebo Opera.
    Bez zistenia asi ťažko na to prídeš, pokým to neskúsiš.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/17
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. -*Domo*-

    -*Domo*- User

    Zdravím, ochvíľu to bude mesiac čo mi nejde v hre chat, neviem čím to je spôsobené a preto sa chcem obrátiť na Vás, či mi s tým neviete pomôcť. Skúšal som sa v škole prihlásiť a tam mi bez rpoblémov funguje ale akonáhle som doma tak mi chat vôbec nefunguje a píše mi že Spojenie so serverom bolo prerušené.
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Vypadá to na problém s tvojí IP adresou. Taky se mi občas sekne chat a řeším to přes podporu, během pár min. obdržíš odpověď a chat je funkční.
     
  17. -Neptun-

    -Neptun- User

    Nevim jestli to jeste nekomu dela, ale kdyz je vetsi skupina lodi (refrakce, ted SB) tak pri pouziti EMP to hodi asi 20 oznameni, jinak je to v pohode kdyz je par lodi... viz obrazek.
    [​IMG]
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Včera na mě v Refrakci 2x použil Venom singularitu a emp byl nefunkční, přežil jsem jen díky mému vysokému HP.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    *Firefox1* EMP nemusi zrusit singularitu na 100% je tam len sanca na zrusenie, to nie je chyba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    |Oromë| on nešel vůbec použít, prostě byl nefunkční. Zkoušl jsem ho v obou případech několikrát po sobě a nic.
    Zatím se mi ještě nestalo, že bych jí empem nezrušil, když fungoval.