Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Sandy_Rivers to už je veľmi dlho takto ešte za čias keď som hrával aktívne to takto fungovalo.
     
  2. Patres

    Patres User

  3. Borat

    Borat User

    Treba si napísať na podporu hry a dodať im svoju IP adresu a oni ti chat spojazdnia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Dobrý den, nefunguje mi booster na duble bonus boxy.

    ID: 168768768
    Server: CZ1
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
  5. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    V jiném vlákně odkazujete hráče, ať dodávají testy, píšou a hlásí chyby a v tomto vláknu jsou příspěvky s hlášením třeba z datumu 26.2. nebo např. 13.2. bez jediné reakce admina či moda?
    Jak máme tedy vědět, co je bug či chyba , když to dodneška nevíme?
    Nebo má tato věc takhle fungovat?
    Nejvíc mě rozsekala odpověď moderátora, že problém s damage lodi po warpu a nuceném restartu je hlášeno, ale nemá to přiřazenou nejvyšší prioritu? A údajně byla tato chyba opravena?
     
  6. Netuším co BP poslední dobou dělá, ale asi tak poslední týden nejen mi, ale i ostatním hráčům vypadává spojení a začíná to být už dost otravné.
     
  7. Ct_3oJIomKA - tak já myslel, že je to jen u mě, koupil jsem nový modem ale furt to vypadává. No aspoň nejsem jediný.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ct_3oJIomKA a MuadDib85[CZ] Tento problem s vypadavanim spojenia bol dnes nahlaseny a potvrdeny, tak uvidime co s tym spravia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rovnaký problém, vypadávanie spojenia.
    ID 101752083 server: cz1
    A zrovna na nepriateľskom území z 2-2 na 2-1.
    Čas: zhruba okolo 15:30h.

    |Oromë| Vďaka za nahlásenie tohto problému.

    P.S.: Zaujmavé, pripojenie v poriadku, router nabíjaný aj zapnutý,
    spojenie funkčné, Swan 100 GB na mesiac. A aj tak, to celé padne.
    Omg. ;):D
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. [​IMG]36233479 EU2
    Zdravym neviete preco nejde lokalizator na npc lebo len boss mi ukazuje a ostane npc nic dik za info
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. nefunguje od začiatku, tejto novej premakanej akcie, ktorá priniesla akurát to, že už nefunguje takmer nič....ozaj neviete niekto kedy sa objavia lode v montážnej linke....mne to príde, že nás ma BP za úplných blbcov, ani oznam ani nič....
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    ”ČęrvęnýĐraķ„ Programy su, no nie na vsetko. Aktualne funguju hlavne na boxikovanie, na tocenie bran a velmi ojedinele sa najde nejaka naklikavacka + nejake makra na mixovanie rsb a podobny odpad.

    Ziadne veci na carovne dmg a ani na prezitie s milimetrom HP nie su, treba to brat objektivne. Len preto, ze vas niekto pukne za 5 sekund este nemusi byt podvodnik.

    Ked som ja kedysi lovil na mapach, tak som mal furt nejaky sept, ze som taky a onaky podvodnik, pritom som bol akurat sikovny, oni nie.. Programy su, no treba sa na to pozerat objektivne.

    Rasputinn13 Ziadny novy oznam k lodiam nemame.
     
    -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  13. Ja na jednej strane moderátorov chápem, zo svojej pozície nemôžu ísť proti BP, ale na druhej strane väčšina ich príspevkov je o tom aby sme nič nekritizovali, trpezlivo čakali a ešte, že nemajú žiadne informácie...mimo Korbena, ten vie úplne všetko....
    No ja vám poviem na ich mieste by som sa na takú robotu....šak viete čo....
     
  14. Borat

    Borat User

    Info čo máme tak vám hneď dáme. Sme viac informovaný ako sme niekedy boli, ale asi aj tak to nestačí ako vidím. A ohľadom *** hráčov to BP ani neviem ako rieši a či to rieši. Raz za čas je kontrola aj keď veľa hráčov nezabanuje.

    A prosím jedno. Toto je diskusia úplne o niečom inom tak to aj dodržujte.
     
  15. Borat už viac ako pred týždňom začala nová akcia a jej top ťahákom mali byť nové lode...tie sa objavili na dve hodiny, odvtedy prešlo asi osem dní a lode nie su, nevieme nič a ty napíšeš že ste dobre informovaní...to nemyslíš určite vážne....
     
  16. Borat

    Borat User

    NIKTO nemá info o tých lodiach. BP stále mlčí aj keď sa každý pýta či to už je hráč alebo mod.

    A myslím to smrteľne vážne, že sme lepšie informovaný ako sme boli, ale bohužiaľ ten kto do toho nevidí tak tvrdí opak ;)
     
  17. Borat ja naozaj nespochybňujem Vašu prácu moderátorov, viem, že pre nás robíte maximum...ale prístup BP k nám slušným hráčom a nakoniec aj k vám modom je znakom neúcty, nafúkanosti a arogancie o opaku ma nepresvedčíš....
     
  18. Borat

    Borat User

    Na fóre je zakázané diskutovať o BOToch.
    Táto diskusia slúži úplne na niečo iné tak odíď ty ;)
     
  19. Mám technickú otázku na moderátorov. Pri poslednej akcii na obsidianové boxy som dal vyrobiť 9 obsidiánových mikročípov. Výroba sa zasekla a opravili mi to až v utorok dva dni po skončení akcie. Teraz mám mikročípy ktoré sú mi na nič. Prišiel som o kopu surovín, mrzia ma hlavne kryštály rozvratu, ktoré som poctivo nazbieral v bránach. Takže moja otázka...bude ešte akcia na obsidiánové boxy? Alebo sa budú dať tieto mikročípy využiť aj pri tých nových typoch boxov o ktorých sa hovorí....ďakujem za odpoveď
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Rasputinn13 Ano, akcia sa bude pravidelne opakovat. Kluce budes moct vyuzit nabuduce.

    Nie, na tie nove nie, tie nahradia MASQUE boxy, ofiko uz spracuvame.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).