Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ďakujem za odpoveď
     
  2. ID 164937035 zhruba od 12:00 ma to neustále odloguje z hlavnej stránky a musím znovu zadávať heslo....predpokladám, že už začala akcia na odstraňovanie chýb v hre...
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To samé u mňa. ID: 166151686. server GE5
    Osobne ma to poriadne zlostí. Pretože ako natruc nielenže zakaždým úmyselne vyhadzuje,
    ale aj vedome mení jazyk z českého na slovenský. Čo je viac, než trestuhodné.

    "Zmazané". Nabudúce skús si viac zistiť a nevyhrážat sa políciou. Aj tak by si neuspel tam.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/17
  4. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Tady je diskuze a ne ohlašovna a pokud máš nějaký problém a chceš se soudit, tak v tiráži na hlavní stránce máš kontakt na právní oddělení BP.
    A to, že padá hlavní stránka, tak to bude zase DDos útok nebo máme zase špatnou latenci sítě?
    Takže vydržte v klidu, než to opraví ranní restart nebo běžte ven.
     
  5. unudenej

    unudenej User

    Ziadne veci na carovne dmg a ani na prezitie s milimetrom HP nie su, treba to brat objektivne. Len preto, ze vas niekto pukne za 5 sekund este nemusi byt podvodnik.
    co se stavit na mapě a tu objektivitu si prohlédnout. všichni to vidí a všichni jsou hlupáci? je velikej rozdíl mezi šikovností a uměním něco vygooglit protože když deset lodí žene jednu a on prostě ty HP nestrácí,něco bude asi v nepořádku. mě HP letěj dolů takovím fofrem že jsem nejspíš uplný jelito.za druhé jeden a ten samý hráč je v jednu chvilku uplně levej a když se vrátí,je zalitej betonem a popuká pul klanu sám protože nejde sundat.kdo lítá vlastnoručně a pro zabavu,ten ví o čem mluvím.
     
  6. unudenej- naprosto souhlasím, pět nás střílí jednoho a on letí přes půl mapy a proskočí. Nezdá se mi to normální.
     
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak dnes se mi v zetě stalo že sem měl nakliklé npc,a střílel sem uplně jiné npc než bylo nakliklé,stalo se to jen mě nebo někomu taky.
     
  8. Borat

    Borat User

    To sa mi už stálo tiež, ale možno tak 3-4 krát za celý čas to tu hru hrám takže bral by som to ako anomáliu.
     
  9. 1980milan

    1980milan User

    je to chybička mne sa to stáva pri dvojkliku v bráne keď sú NPC na hromade
     
  10. josef402

    josef402 User

    me tez a dost často tak sundam prvne jiné a hned dodelam to nakl.
     
  11. Brej den přiji chtěl bych nahlasit problém vře jedná se o platební udaje vložil sem své udaje do hry a při dokončovaní mě tam píše Transakci nelze bohužel provést.
    Použijte prosím jiný způsob platby. skoušel mám kartu VISA česká spořitelna skoušel sem i MASTERCARD a psalo to isté skuste to opravit byl bych moc rád :) přědem dík za odpověd :)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/17
  12. Korben

    Korben User

    Máš zobrazenú platbu v CZ korunách? Nemáš ta náhodou €ura?
     
  13. ne ne v českých :)
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    To občas vyhazuje i mě. Není to měnou. Druhý den je to zas v pořádku. A myslím, že je to spíš bankou, protože mi nešel ani převod z banky v ten den.
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    ★EL__MATADOR★: Jen možná zbytečná otázka. Máš povoleny platby kartou přes internet? Zkontroloval jsi nastavení denní/týdenní částky případně počet plateb, které můžeš za toto období provést?
     
  16. Chuck

    Chuck Guest

    ★EL__MATADOR★ práve sme preverili tvoj problém, napíš si prosím ťa na podporu a tam to vyriešime :)
     
  17. Borat

    Borat User

  18. zdravim id 169029866 server cz2 tak děláte si ze mě srandu už? ani forum ani podpora nevyřeší můj problém?
    Velice vám děkuji za váš dotaz. Balíček, který jste si objednali, byl připsán na váš účet okamžitě po objednání. Zkontrolujte, prosím, svůj účet pro položky, které jsou součástí balení.
    Pokud jste neobdrželi vše, co je uvedeno v popisu balení, zkontrolujte, zda jste nesprávně objednali nesprávný obal. Máte-li další dotazy ohledně vaší objednávky, použijte kontaktní formulář, abyste se dostali do kontaktu s týmem technické podpory.
    Vaše vstupenka byla uzavřena. btw žadný premko jsem nedostal -_- tak co mi podpora mele takovy nesmysli?
     
  19. Warden

    Warden User

    ИΞЯΘXSШK: Bohužel, já nemám možnost zkotrolovat tvůj účet. Ale zkus se podívat do deníku (odkaz najdeš na hlavní stránce pod informacemi o pilotovi) a najít tam čas, kdy jsi nákup provedel. Měl by tam být záznam o tom, co jsi koupil. Např.:

    20.05.2017 - 10:03[​IMG]Bonusový balíček "Sleva" předplacen

    Pokud jsi koupil prémium, měl by tam být záznam o prémku. Pokud jsi omylem koupil něco jiného, měl by jsi to tam uvidět. Zkus se prosím podívat a dát vědět, co tam k danému času máš napsáno.
     
  20. ne nekoupil protoze to byla akce premko na mesic za 50kc toto mi prislo na email a kupoval jsem jeste double boxy a ty jsem dostal vpoho
    DatumID transakceZbožíPlatební metodaČástka
    19.05.20171075576770Prémium super dohodapaysafecard1,49 €
    ale premium na uctu proste nemam prachy mi to sebralo to mam tez ulozeny na paysafecard uctu a toto mam v deniku
    19.05.2017 - 20:34[​IMG]Prodloužení prémiového členství o 1 měsíc.
    ale premium proste nemam ani nemam napsany v hangaru premium jak byva napsano odlog mam 20sekund proste ho vazne nemam klidne napiste email poslu screenshot aj dokumentace ze jsem si to koupil a nedostal blbost aby mesic utekl za jeden den
     
    Naposledy upraveno: 22/5/17