Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobré ráno, mám problém s aukciou. Predvčerom som dražil aegis veteran dal som tam 40 mil a niekto ma predražil. Na druhý deň, keď som zistil, že som aukciu nevyhral, tak som aj zistil že mi nepripísalo naspäť kredity. :eek::eek:
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pokud ho skutečně nemáš v inventáři tak sem hoď časový screen z bilance z doby aukce.
     
  3. Ok ja som spravil chybu keď som sa prihlásil mal som 29 mega teraz ako som pozrel tu bilanciu (zabudol som že to existuje) tak som zistil že som tam nedal 40 mega ale tých 29, ktoré mi vrátilo. Pomýlil som sa lebo za 40 mega som dražil iba aegis. Ďakujem za pomoc :oops:
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    chcem sa len opýtať:ten druhý fix už bol spustený?Nechcem spamovať,ale kopa rozrobených misií je stale v ťahu,kopa munície a tiež času je v ťahu,no som dosť sklamaný.Síce sa dajú prijať,ale odznovu takže kašlem na ne,toto nebolo fér
     
    pomstačernéhopantera a -Neptun- tohle ocenili.
  5. Borat

    Borat User

    Ahoj *SATKO*,

    Ten druhý fix ešte nieje spusteny. Pravdepodobne ho pustia zajtra, ale ja sa ešte opýtam zajtra ráno kedy to presne plánujú pustiť keďže dnes by som sa odpoveď už asi nedozvedel.
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Borat dík,reagujem neskôr nebol som doma,nuž hádam sa to utrasie a bude to o.k.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. no tak dneska jsem se dočetl, že pokrok v misích se nepodaří vrátit. Kompenzace ze strany BP prý bude, ale znovu dělat 400 UMK a 362 UVK? No to už je i na mě moc, na munici nezáleží, ale toho času:eek:
     
  8. Borat

    Borat User

    MuadDib85[CZ] bohužiaľ mrzí ma to. Tiež ma táto odpoveď nepotešila, ale tak verím, že aspoň ta kompenzácia bude stáť zato.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ne. Nebude.
    Badmaniak napísal v inom vlákne #337 právě tohle.

    Cituji:
    "Takže paráda. Někdo si nastřílel 150 xitadel nebo mu chybělo 10 lodí na 5-1 a teď aby jel znova 150 až 200 lodí?
    A možná že dostane kompenzaci nějakej pitomej booster?
    No tak to pěkně děkuju!!

    Dřív se dělaly běžně resety ze zálohy třeba 3 dny zpět. Teď se na nás vykašlou a omluví se boosterem nehledě na to,
    že nás to stálo třeba 4 roky sbírání těch lodí!"

    Kompenzace - booster? :mad: To již kde sme se, Prosím teď dostali? :eek:o_O
    Badmaniak zrejmě tuší mnohem víc, než sme si vůbec mohli myslet. :rolleyes:
    - Napokon uvidíte, že bude mít a dáte mu to za pravdu! Podle mě, to ví.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    -baghira2- tie vaše konspiracne teórie :D BP ešte samo nevie akú da kompenzáciu, ale určite nebude malá.
     
  11. Borat mám jednu otázku..BP oznámil, že kompenzácia sa bude týkať len hráčov, ktorí misie stratili....dokážu to zistiť, alebo to treba niekde nahlasovať...tiež som stratil takmer hotové misie 20LV, ale písať to sem mi prišlo zbytočné, lebo postihnutých je určite veľa...
     
  12. Borat

    Borat User

    Rasputinn13 tak je pravda, že hráčov je veľa a čo som čítal vyjadrenie tak sa to pokusia nájsť aj keď im to nebude trvať jeden deň. Keby náhodou potrebovali ID tak radšej si edituj príspevok a dopln tam ID :)
     
    Rasputinn13 tohle ocenil(a).
  13. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ach jo tak toto jsem presne cekal. Je to sice pekne, ze daji kompenzaci, ale ten cas zadna kompenzace nenahradi. Hlavne ukoly na lode, ktere jsem mel snad od sameho zacatku. A kvuli mrtvem serveru to ani neudelam. NPC vem cert ty jsou porad. Jinak ohledne kompenzace, nevite jestli bude pro vsechny stejna nebo rozdilna? Ono kdyz nekdo ztrati 1 ukol na NPC a nekdo 4 ukoly na hromadu lodi je docela rozdil.
     
  14. Borat

    Borat User

    -Neptun- na toto ti neviem dať odpoveď, ale opýtam sa to v pondelok a dúfam, že dostanem aj odpoveď :D
     
    -Neptun- tohle ocenil(a).
  15. No já to vidím takto, hráč s úkolem na NPC dostane 10K bílé a hráč s úkolem na lodě dostane boostery na čest a BZ. Ne, byl to jen pokus o vtip. Nechme se překvapit, ale pokud se to BP nepovede dohledat kdo a co ztratil, tak už vidím, jak to dopadne. Všichni budou lhát, BP se vztekne a nedostane nikdo nic. No a těch pár postižených poctivých má smůlu. Nepřipomíná Vám to něco?:(
     
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    Klud chlapi v uvidí sa ako to bude.Ja ako zvlášnost vidím napr. to že manželka mala tie iste úlohy,aby sme ich mohli plniť spoločne a jej aj ostaly-nestratili sa.Je jasné že dohladať tolko účtov bude fuška,kedže majú aj iné veci na pláne.Je to pre nás určite strata ale čo už ide sa daľej
     
  17. Lukman88

    Lukman88 User

    To čo sa deje s tou hrou najprv zmiznú misie a teraz mi pukne apis napriek tomu že mám CPU na opravu stíhačiek? čo s tým mám robiť prosím?
     
    Naposledy upraveno: 10/6/17
  18. Warden

    Warden User

    Lukman88: Pokud jsi si jistý, že jsi měl CPU v obou konfiguracích lodě a bylo na něm dost zbývajících oprav a dále jsi měl dostatek urídia či kupónů na opravu, pak napiš na podporu.

    P.S: Jen pro jistotu, newarpoval jsi na jinou loď?
     
  19. Lukman88 - tohle se stávalo, protože někomu CPU funguje bezvadně, mě osobně ne, proto ho nepoužívám. Ale mě se stala včera humorná příhoda. Dělal jsem Epsilonku a 2x nádherný lag a snad poprvé v životě jsem musel dokoupit život.:cool:
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím. Ve FAQu k akci se píše :
    Každý den akce bude k dispozici nová mise, která musí být dokončena ještě v tentýž den. Počínaje prvním dnem akce bude navíc k dispozici jedna epická mise, která musí být dokončena před koncem akce.Mise najdete v kategorii akce.
    Mise akce se budou také opakovat.

    A proto se ptám?
    Včera mi zmizel přijatý úkol na zničení 5-ti hráčů na 4-4 a od té doby mi nenaskočil žádný nový úkol a dokonce mi zmizela jedna mise akce, kterou jsem ještě nedělal - je to ta epická. A dále mi zmizel přijatý úkol týdenní mise - dokonči bránu delta.
    Může se na to prosím někdo z kompetentních podívat nebo pozeptat výše?

    Děkuji. server cz1
    ID 62978493