Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    nezobrazuje sa mi beta na mape, neviete kde je problem?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. Clypsso

    Clypsso User

    v Glaktickych branach máš take tlačitko Priprava skoku ..potom by sa ti už mala zobrazovat
    [​IMG]
     
  3. pecko

    pecko User

    ale no tak uz som ju presiel, zo zaciatku sa mi tam neobjavila po poriadnom relogu uz som bol v nej. clypso dakujem za informaciu :)
     
    pomstačernéhopantera a Clypsso tohle ocenili.
  4. Warden

    Warden User

    pecko: Příště pokud dáš bránu na mapu ve chvíli, kdy jsi přihlášen a ona se ti neobjeví, je potřeba se odhlásit z mapy a znovu přihlásit. Často se to stává, když hráči dělají jednu Hadesku za druhou.
     
  5. 4045517 server GE1
    Asi dva dny po kliknutí na start se objeví pouze černá obrazovka a nic se neděje. Párkrát dám restart celé hry a jde to. Moje chyba, i když jsem všechno vyčistil atd.?
     
  6. Pochybujem teraz ma len tak vyhodila hra letím a zrazu strata pripojenia dal som znovu pripojiť a nešlo tak som vypol a zapol a nič.
    Vymazal som vyrovnávaciu pamäť a je to ok :D
     
  7. pecko

    pecko User

    no vies kolko krat mi lagla hra v nedelu, len co som prepol obrazovku ja stojim a npc vedla mna len ich bolo pocut, takze som sa vkuse odhlasoval a prihlasoval, takze ked uz sme pri tom, neviem ci je to mojou chybou, ale vkuse mi to vcera robilo, nemohol som hrat a pouzivat uridium na brany.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    pecko: Problém s tím, že nevidíš právě postavenou bránu na mapě, když jsi byl ve hře, tu byl i dříve. Nijak to nesouvisí s tím, jak se hra v neděli lagovala. Osobně jsem v neděli žádné zásadní problémy neměl, jen s tím zobrazením bran.
     
  9. pecko

    pecko User

    tak mne to vkuse zastalo ked som bol v brane alebo niekde inde a som klikal do brán a vkuse mi pisalo ze restart, restart aj dnes mam taky problem
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Warden

    Warden User

    pecko: Okno s restartem se objevuje všem, je to jiný problém, než že se brána neobjeví na mapě. Chyba při klikání bran je již hlášená a musíme počkat na vyjádření a opravu.
     
  11. [​IMG]162468676 GE7

    Zdravím, myslel som si že to po čase prejde nejako samo, no nestalo sa. Od dňa čo mi skončilo prémium (odhadom týždeň dozadu) mi nefungujú klávesové skratky, nedokážem prepínať medzi muníciou, formáciami, atď. inak ako myškou. V boji je jedna z najrozhodujúcich vecí rýchlosť, no pokým ja myškou nájdem ISH či EMP tak letím expresom na základňu.

    Poznámka: prepínanie konfigurácii, skákanie cez mapy či aktivácia peta funguje tak ako má.

    Dokedy som mal prémium mi všetko fungovalo úplne normálne. Myslel som si že chyba bude určite v mojom počítači, no klávesové skratky mi nefungovali dokonca ani na inom PC.

    Za akékoľvek rady ďakujem.
     
  12. ΞΙÐΛМΙ$® keď ti nefungujú čísla tak skús vypať v nastavení prémiovú a sekundárnu lištu možno to pomôže
     
    -baghira2- a ΞΙÐΛМΙ$® tohle ocenili.
  13. [​IMG]56250550
    Ako začali pirati neda sa spustit štart hry na žiadnom prehliadači najprv to šlo aspon na chrome už to nejde na žiadnom
     
    Naposledy upraveno: 12/9/17
  14. [​IMG]47985010
    ahoj nejde mě spustit hrací okno ! GE4 i po pročištění PC !
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    [​IMG] 163715728

    Zaujímalo by ma, dokedy budú blokovať Nahrávání herního okna serveru GE4?
    Že to koluje dookola a nenačíta to zhola nič. Prečo s tým ešte vôbec nepohli.

    S tak brutálnou a fatálnou chybou na GE4, som sa zatiaľ ani jediný raz nestretol.
    A to nehovorím o hráčoch, ktorí tam hrajú. Určite nenachádzajú slova od zúrivosti,
    že ich tam na mapy vôbec nepustí. :mad::mad:

    PC čistím denne. Ale tento stav je aj po 18:26h nemenný a to už je takmer polnoc!
    Že je veľa hráčov z GE4 nahnevaných, to im zrejme nevadí; hlavne že s tak fatálnou
    chybou; ešte zatiaľ vôbec nepohli
    . To už vie rozzúriť aj mňa, čo som väčšinou pokojný.

    Jediné čoho fakt dosiahli je taký stav, ktorý je pre väčšinu hráčov GE4 neúnosný a ku zlosti.
    Takého programátora ktorý to nepriamo spôsobil, by mali exemplárne potrestať. A prepustiť!
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
  16. Ďakujem veľmi pekne, pomohlo mi to a čísla mi fungujú opäť tak ako majú.
     
  17. Zdravím dnes mi nejde cely den zvuk vie mi niekto povedať čo je s tím?
     
  18. coroner

    coroner User

    ahoj, co zvuk, já se asi hodinu snažím přihlásit.....ještě, že jsem poslal prachy jen sms
    ----------------------------------------------------------
    na vyšší mapy jen premium a platiči....hanba
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/9/17
  19. Korben

    Korben User

    Eρεβος*SK, Skontroluj si nastavenia.

    coroner, keby si si radšej vyčistil PC. Bez problémov som sa dostal na mapu.
     
  20. coroner

    coroner User

    no čistil jsem, ba i restartoval, každopádně děkuji za rychlou odpověď. Také mám mizerného zaměstnavatele.....