Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Belgam

    Belgam Guest

    siux pokud strilis pet cizi firmy ,tak za ne minus nemas. To ze jsi beztrestne strilel pet spratelenych lodi, tak tomu je konec. Vzdy za pet bylo minus a ted je to jako za lod.
     
  2. siux

    siux User

    Pane Belgame: Nevím zdali si to uvědomujete, ale s tímto krokem jste neskutečně pomohli hráčům, co létají na makru, protože tam litá 50% hráčů s tímto programem a ten zbytek 50% hráčů střílel P.E.T.Y těm programátorům, sám mam plno videii, jak si tam ty makráči poletují a vydělávají... Znám se s jedním hráčem z TEAMSPEAKU co na tom litá a řekl mi , že za noc poletování vydělá 160 000 U s dvojnásobkem. za 10 dní to už máte 1 600 000 U. Až budu mít čas , chtěl bych zkompletovat návrh, aby se hráči museli pravidelně ohlašovat, tedy pokud by byly v pohybu několik minut. Už to mam tak nějak načrtnuté ve wordu.

    Třeba nechápu, proč banujete hráče za sdílení učtu, když byste spíše měli řešit tento problém, poněvadž tento program co máte, ty makráče nějak nelokalizuje ;-))

    Pane Belgame: nechci vám tu nějak radit, bych si nedovolil, ale zkuste si založit účet na CZ1 a prolítnout PVP mapy, uvidíte, jak loďky přelítávaj ze strany na stranu z rohu do rohu a když je nastřelíte, tak nereagují ;-).

    Předem děkuji za přečtení Siux. ;-)


    DODATEK pro KUBINA: Kubíno, tož tak to mě nanapadlo, to se omlouvám, nevěděl sem, že tohoto lidi takto zneužívaj, mě bylo divné, že dělám brány a RANKY jdou furt na horu, hm už to vím :-DDD Ale tak at se dostávaj, ale né dejme tomu -10 000 cti , ale -200 cti. To střílení už by se jim neoplácelo :)
     
  3. Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli nějak řešíte problém s trasovaním spojením nebo co je to za problém. už mi to docela leze na nervy. dva měsíce to nejede.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    INDEPENDENT keď sme sa pýtali od BP prišlo vysvetlenie prečo k tomu dochádza (to sme s kolegami písali aj my, jednoducho po trase je viacero uzlov a nie vždy to ide najkratším) a že sa snažia veci riešiť i keď to je zdĺhavý proces a nedá sa to vyriešiť za deň. Takže ti tlmočím čo povedali, svoju spokojnosť či nespokojnosť na mňa nesmeruj ja som to ani nevymyslel a ani nespôsobil :)
     
  5. Haans

    Haans User

    Ahoj,

    Pár minutek jsem si zalítal na test serveru a zdá se, že klient je plynulejší.

    Velice mě překvapil malý obdélníček v minimapě, který označoval dohled lodi (za to palec nahoru). Nejsem si jist, ale také pravděpodobně jiné označení cizích PET.

    ale i pár chyb, na které jsem při testování narazil
    - chybějící indikátor nepřátel vedle minimapky
    - nefunkční tlačítko "F"
    - docela časté výpadky, občas se nenačetly obrázky lodí takže jsem viděl jen létajicí přezdívky
    - PET sbírá bonus boxy s dosti velkým odstupem


    EDIT: Ještě jedna super věc, na minimapu se už nemusí klikat pokaždé když chceme změnit směr, ale stačí jen přejíždět myší.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/15
    oops.eu tohle ocenil(a).
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Haans dekujeme a doufam ze se ozvou i dalsi hraci, aby jsme vse zpetne predali na BP.
     
  7. Souhlasím s tím co napsal Haans.
    Klient je asi plynulejší, ale je to jenom pocit. Respektive na portu cca. 15lodí vše střílelo vše se hýbalo, a nepocítil jsem žádné lagy nebo zasekávání.

    - malý obdélník na minimapě také chválím, přejiždění myší po minimapě se mi zdá také dobré, ještě mě zaujalo, že je vidět i malý kříž v tom čtverci(obdélníku) na minimapě...takže celkově tento bod super
    - sice se přepínají formace, ale není to zobrazeno, resp. já mám perma zobrazenou formaci srdce ačkoliv přepínám na diamant nebo motýl, ovšem pokud se proskočí portem nebo se mění konfa, tak se zobrazení přepne.
    - sem tam se to "kousne" a lítají loďky bez nicků a nicky stojí někde jinde... vypadá to dost komicky..:)
    - zdají se mi pomalejší odezvy v klientovi, ale tomu nepřisuzuji velkou váhu, i když na běžném serveru mi to běží rychleji.
    - při proskakování portem hra často ohlásí navazuji spojení..
    - efekt při proskoku portem je zajímavý, ale dle mého názoru zbytečný
    - nevím, jestli to byl záměr, ale pokud hodí někdo emp + mask, tak chvíli je na mapě vidět bublina a tak se dá super nakliknout

    - vadí mi to pohoupnutí cargo nebo bonus boxů...to není dle mého názoru povedené
     
  8. Překvapila mě plynulost hry, přes to, že takhle plné mapy na národních serverech nenajdete. Jinak stejné chyby jako kolegové z předchozích postů. (na 2-2 jsem teploměr měl, když se na mapu dostal cizinec)
    Až doladí ty nedostatky, těším se na plynulou hru.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/15
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Ano, hra opravdu jela bez lagů, ale trochu mě překvapilo, že se ustavičně zasekávala hlavní stránka,která reagovala až po několikaminutovým zpožední, ale zřejmě to bylo způsobeno návalem hráčů na servru.

    Asi nejlepší ze všech těch změn je možnost vypnutí pozadí na minimapě.

    Co mi ale neskutečně vadilo bylo bílé pozadí v poli chatu, kdy člověk nevidí co píše, to je s prominutím úplná blbost. Nevidím v tom žádný +
     
  10. Zdravím, chcel som sa len opýtať dnes mal byť spustený test server ale ja ho nemám v ponuke serverov ... všetci tu píšu o novom klientovi dosť by ma to zaujímalo :)
     
  11. aha :) zle som si to prečítal myslel som, že má byť spustený 18 hod.
     
  12. "Úspěšně jsi splnil úkol "Mimozemské zařízení" - Tak tahle hláška mi vyskakuje každý den, když přijímám úkoly. Je nás víc?
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    ∙◦●мîѕѕ»»ΛŁΣХ««²¹●◦∙ Zaujimave, mne zas vyskakuje splnena misia skylab. :)

    Je to len nepatrna chyba, vyskakuje to asi viacerym pri prijati ulohy. Hru to neovplyvnuje, takze by som sa tym moc nezaoberal, take chybky casom opravia.
     
  14. Zdravim , skoncilo mi premium a vsiml jsem si ze opravim peta za 350 U zhodim obrazovku krizkem naloguju se a zase to chce 350 U za opravu peta pritom jsem ho ani nezapl pouze opravil a takhle dokolecka :( Ma to vicero hracu ?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. HOPTime (ms)IPHostnameISPLocation
    16213.239.245.218core1.hetzner.deAS24940
    Hetzner Online AG
    Germany (DE) [​IMG]
    26213.239.245.5juniper1.ffm.hetzner.deAS24940
    Hetzner Online AG
    Germany (DE) [​IMG]
    3**
    46149.126.77.252149.126.77.252.ip.incapdns.netAS19551
    Incapsula Inc
    United Kingdom (GB) [​IMG]
    Trace completed

    Traceroute pro: 178.132.240.125

    Provádím IPv4 traceroute ... (to může trvat až tři minuty)
    HOPTime (ms)IPHostnameISPUmístění
    16213.239.245.177core1.hetzner.deAS24940
    HETZNER Online AG
    Německo (DE) [​IMG]
    26213.239.245.5juniper1.ffm.hetzner.deAS24940
    HETZNER Online AG
    Německo (DE) [​IMG]
    3680.81.193.70blackhole.prolexic.comAS24940
    HETZNER Online AG
    Frankfurt nad Mohanem, Hessen, Německo (DE) [​IMG]
    4672.52.48.35unknown.prolexic.comAS32787
    Prolexic Technologies, Inc.
    Hollywood, Florida, Spojené státy americké (USA) [​IMG]
    5**
    620209.200.159.154unknown.prolexic.comAS32787
    Prolexic Technologies, Inc.
    Hollywood, Florida, Spojené státy americké (USA) [​IMG]
    719178.132.240.125darkorbit-881-www.nuev2.bigpoint.netAS28902
    Bigpoint GmbH
    Německo (DE) [​IMG]
    Dokončena Trace

    Nemáte informace o nějaké poruše? Od cca 22:00 včera jsem nenačetl klienta, ani na cz 1-2-3 a ani na GA5. Dávám trasování nejprve na GA5 a pak na CZ3, ráno jsem s bídou prodal šutry a teď zas nenačítá klient. Vyčištěno, nejde v chrome ani opeře, aktualizace FP a java jsem dělal ráno. Už jsem se smířil, že to nejde v Linuxu, ale i windows? Na večer program je :D, ale rád bych aspoň ty šutry prodal .
     
  16. Korben

    Korben User

    Nie , žiadny problém nieje, na CZ3 som sa bez problémov nalogoval, a to mám momentálne k dispozícii dosť pomalý net.
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Zadne problemy nejsou hlaseny a pokud jsou problemy na trase nebo pripojenim internetu, tak problem neni u BP.
     
  18. Chlapi, děkuji za odpovědi. S trasou neuděláme nic, ani BP, ale poslední dobou mi aspoň GA5 šlapala, když nešly národní servery, dneska mi nejde nic. Ještě jednou děkuji.
     
  19. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano