Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mám Peta, který má 37M BZ, ale po aktivaci se mu zobrazí lvl 15. Chybička? Díky za info.
    server GE1, [​IMG]4045517
     
  2. MuadDib85[CZ] Jakej level by jsi tam chtěl? :D
    LevelPET EP
    1639,000,000
    1750,000,000
    1870,000,000
    19100,000,000
    20150,000,000
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    On je na odstraňování nabugovaných falconů v bráně LoW spuštěn nějaký script, nebo to hlídá neprůstřelný systém, nebo to někdo dělá ručně na základě upozornění přez podporu nějakého slušného poctivě závistivého hráče??
     
  4. Warden

    Warden User

  5. Tak asi chyba na židli, čtu špatně:D
    Už jste někdo zkoušel ten kód DONEWYEAR? Platí do 2.1., ale mě to stále píše, že kód je neplatný.:(
    Napsal mi to Miloš, už jsem se omluvil.
     
  6. Warden

    Warden User

  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    OT smazané. Stížnosti na moderátory směřujte na podporu hry, fórum slouží na jiné věci. Děkuji za pochopení.
     
  8. Dobrý den mám problém s lodi v hangaru je lod ale když dam start tak je tam uplne jina, blblo me to i včera. mohlo by se to opravit. Dekujji
     
  9. Callisto

    Callisto User

    Ahoj truEDevil[SwAT],

    v hangáru můžeš mít více lodí, které nakoupíš a nebo získáš jiným způsobem. Tu kterou máš aktivní poznáš tak, že má modrou fajfku pod lodí a když na ní jednou klikneš, píše ti to v pravém okně dole AKTIVNÍ. Když daná loď aktivní není, píše ti to AKTIVOVAT.

    Callisto :)
     
  10. dobrý den mam problem s odhlasovaním z CPU skokmi to znamena dám sa odlogovať a napíše že odhlasovanie bolo zrušene a nie nepohybujem sa možem portovať možem strielať NPC.
    CPU skoky snažím sa skočiť na ??? mapu dam sa na mapu 1-2 počkaám 10 sekund a nič sa nedeje a nie nenachádzam sa v boji nič pomne.
    Skúšal som aj na podporu písať ale zasa mi tam vyskakuje že to mam opísať čo najpresnejšie minimalne 140 znakmi .
    Ďakujem za skorú odpoveď
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Sentiero

    Sentiero User

    lewtli12345 Zkus nejdřív proskočit portem a pak se odhlásit. U CPU skoků,pokud je máš na liště, tak mrkni jestli máš definovaný zkratky.;)
     
    Naposledy upraveno: 18/1/18
  12. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    truEDevil[SwAT] já když změním loď šipkama nahoře ve výběru na hlavní stránce a potvrdím, tak loď se změní, ale na obrázku nad zústane ta původní. Teprve po obnovení stránky se obrázek lodě změní na tu novou. Pokud změnu uděláš přímo v hangáru tak poznáš která je aktivní, je zvýrazněná v žlutém rámečku.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Callisto

    Callisto User

    Ahoj lewtli12345,

    vyzkoušej co ti píše Sentiero.
    Potom se podívej, když používáš CPU skoku 2 ... zda máš ještě skoky (jejich pouze 20 na každé CPU).
    Nebo když používáš CPU pokročilého skoku podívej se, zda máš kupony se skoku.
    Dále si zkontroluj, zda máš dané CPU v obou konfiguracích své lodě, když to budeš mít pouze v jedné, nebude to fungovat.

    Někdy je potřeba dát F5 ... aktualizovat stránku. Vyčisti si pro jistotu i PC, údržba by měla být pravidelná :)

    Callisto :)
     
  14. Zdar .... Som zo Slovenska, aj v nadstaveniach mám Slovenskú národnosť, no v obchode s uridiom mám českú menu ..... Ako je to možné ??
     
  15. pomoc od reštartu mi nejde menit konfiguracie GE4 ID 56250550 prosim o napravu neda sa hrat len z jednou konfou
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tým vývojářů o problému ví. Problém je způsobený Havoky. Pokud má hráč havoky vybavené na aktivní konfiguraci, nelze se vůbec přihlásit do klienta. Pokud je má na neaktivní konfiguraci, tak nepůjde konfu přepnout.
    Dočasné řešení, do doby než přijde hotfix, je vyházet z lodi havoky, pak půjde hra normálně.
     
  17. fastdanek

    fastdanek User

    takže bude náhrada za premiove balicky ?
     
  18. Marvin, zdravím, problém je ten, že vypisuje, že nie som na základni, takže sa tie havoky nedajú vybrať... čo teraz ?
     
  19. fastdanek

    fastdanek User

    havoky nelze vyhodit kdyz nestoji lod na zakladne a do okna se neda nalogovat
     
  20. 123812

    123812 User

    Jak již někteří psali, havoky nejde "vyhodit" - píše to, že nejsem na základně. Nejde ani přehodit hangár, z téhož důvodu.

    Jsem zvědavý, jak to BP pořeší a jestli přijde nějaká menší kompenzace/omluva.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).