Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj, nemohu se přihlásit na můj účet na serveru cz3. Pokaždé když zadám přihlašovací údaje, pokouší se mě to spojit s testserverem5.
     
  2. Arya

    Arya User

    {_•»Λѕѕaѕsίй™«•_}1, Ahoj, napiš na podporu a požádej o přehození na server cz3. Na účet se nedostaneš, takže podporu kontaktuješ přes tento formulář.
    A příště už se na tyto testovací servry nepřihlašuj. Tyto testovací servry zatím nejsou určeny pro hráče z cz servrů.
     
  3. Byl jsem na něm přihlášen, protože mám účet i na serveru Německém.
     
  4. Arya

    Arya User

    {_•»Λѕѕaѕsίй™«•_}1, Jestliže ses přihlašoval z německého serveru, tak sis pravděpodobně účet nechal na test servru 5 a protože teď tyto servery nejsou dostupné, nemůžeš se na účet přihlásit.
    V každém případě napiš na podporu. Ta má více možností než my na fóru, takže je potřeba tento problém řešit tam.;)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. Jasný, už jsem napsal, děkuji.
     
  6. chattt

    chattt User

    [​IMG]56473292
    chattt



    zdravím
    spíš otázka, než problém - pukl jsem po proskočení bránou i když v realitě pokud se dostanu za bránu tak už bych měl vydržet a už bych neměl puknout ...???
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. chattt Občas se to stane. Např. když tě hráč zabije výstřelem z raketometu, který obdržíš těsně, než proskočíš :D
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    chattt, vždycky pukneš pokud máš minimum bodů života a trefí tě již letící rakety. Pravděpodobně došlo k tomu, že tě hráč střílel, ty ses sice portl, ale měl jsi tak málo životů, že jsi zároveň bouchl.
    Několikrát jsem se setkala i s tím, že při vs, jsme s hráčem bouchli téměř zároveň. Oba dva jsme měli málo hp a rakety udělají svoje a jestliže není volný ish, tak je to konečná :).
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya souhlas. Pokud je raketomet na 16 úrovni, pak jsou Ti rakety ještě nebezpečnější zbraní.
    Právě proto, si neumím představit útok na nepřítele bez nich.

    Když má nepřítel minimum bodů života a je jedno, jestli vůbec stihnul portnout u portu, čeká ho mrzký a neblahý konec.
    Týmto spůsobem, sem již zložil nejednoho nepřítele. I když se domníval, že se včas portnul.
    Ovšem za předpokladu, že se právě načetli všech 5 raket z raketometu najednou. Pak je dotyčný nepřítel sražen.

    Tenhle spůsob lovu, mnou zvaný jako poslední úder; hodně používám jak u npc, tak i u nepřátelských hráčů.
    A vždy vítězí, někdy i nad mnohem silnějšími loděmi nepřátel, než je má samotná. O npc nemluvě.
    - Doporučuji těmto spůsobem dát nepříteli, nejednou za vyučenou. Pak si to rozmyslí, jestli má zmysel na Tebe útočit.

    Pokud ovšem ho vymákneš samotného a nepřipraveného. Být ve psychické výhodě nad zaskočeným protivníkem, je omnoho důležitejší.
    Jestli nevynikáš silou svých laserů, jenom svojí větší vychytralostí a mazaností, než je Tvůj protihráč. S využitím momentu překvapení. ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/4/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Belzebuba

    Belzebuba User

    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či nenastala nejaká chyba v odmene za dokončenie brány hades. Dokončil som bránu a neodostal som žiadny schyzmatický kryštál. Stala sa nejaká chyba ?
     
  11. Arya

    Arya User

    Belzebuba, Ahoj, z Hádes obdržíš schyzmatický krystal pouze pokud jsou na mapě akční bedničky (Modré, Červené, Apokalyptické, Obsidiánské). Dnes žádná akce na bedny s kořistí není a proto jsi krystal rozvratu nedostal. Je to tedy v pořádku a o chybu se nejedná.

    Brány, ze kterých obdržíš krystal rozvratu i v případě, že akce neprobíhá, jsou pouze: Delta, Kronos a Kuiper.
    Podívej se na FAQ: Schyzmatický krystal.
     
  12. Belzebuba

    Belzebuba User

    Ďakujem za odpoveď.
     
  13. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ahoj.mam dotaz.chci ukol a vidim zustan na 4-4 neni problem ale kde najdu vysvetlení co jechaotický box?poradí někdo? dík
     
    • Po každém úspěšném dotažení spaceballu se objeví 10 chaotických boxů viditelných všem pilotům (přídavkem ke standardnímu spaceballovému nákladu).
     
  14. petsu

    petsu User

    Sranda je že ja som tam trčal hodinu a žiadne boxi som nevidel :D Neviem ako možno je to množstvom lodí alebo alebo ich rýchlosťou ale nezdá sa mi žeby hodinu to tam hľadám a ani raz nezazrem ani jeden :D Poprosím o dodanie nádeje a priloženie fotky že fakt niečo z nich padá lebo ja som tie boxi akurat videl na YT ale v DO ešte nie :D A to som chodil aj na spaceball... Dodatok - môže to byť nastaveniami ? (boxi mám povolené...)
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud hraješ na nějakém globálním serveru, kde je plno hráčů, používáš 3D režim a máš špatnou odezvu, tak ten box neuvidíš. Je docela maličký a žlutý. Zkus vzít rychlou lodičku, pusť peta, 2 d režim a vypnout některé nastavení(jména hráčů, letouny a jejich zobrazení, výbuchy atd.) a zapnout nízké nastavení.
    Když jsem viděl a sebral takový box i já, tak to musí už občas sebrat každý.
    [​IMG]
    15.06.2018 - 20:59[​IMG]Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (720)
     
  16. FRMKY

    FRMKY User

    mam presne taky isty problem ako tento typek dam start nacitava nacitava a potom ukaže že nejaky connection lost niečo toho typu nieviem čo stym poradte prosim nemožem hrat
     
  17. Skúšal si iný prehliadač?
     
  18. FRMKY

    FRMKY User

    chrom a operu nič viac stale to nejde
     
  19. Chaoticky box_ pada z lopticky pri spacebolu, alebo sa vyskytuje nahodne ma mape pocad spacebolu?