Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    no ja mam problem sa prihlasit vcera mi to islo dnes kajn šanc
     
  2. chattt

    chattt User

    zdravím
    jen hlásím asi chybu v kalendáři - vidím tam dnes zeus den, ale bedny jsou zelené...
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Nedíváš se náhodou o týden dopředu?
     
  4. pecko

    pecko User

    ahoj, log in mi ide az po niekolko nasobnom napojeni na server a ten port problem, neviem ci je to mnou, ale 10 sekund cez port je moc, mate to nahlasene?
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Samozřejmě, nejsi z mála kterým se tohle děje. Údajně už developeři hledají možná řešení na tento problém, tak snad se brzy dočkáme.
     
  6. pecko

    pecko User

  7. chattt

    chattt User

    JE TO ZAJÍMAVÝ :) NEDÍVAL JSEM SE NA DATUM, ALE NA TO POLE CO JE ZVÝRAZNĚNÝ A V TOMZVÝRAZNĚNÝM POLI JSEM MĚL ZEUS - TEĎ TO TAM JE DOBŘE ... TAKŽE VYŘEŠENÝ... :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    a ty si myslíš že na fóru to někdo opraví nebo urychlí? Jen pár postů nad tebou jsem psal že na tom pracují, tak to asi znamená že na problém upozorněni byli a řeší to. Jenže to chce i číst než se začne psát. No když jsi takový frajer, běž jim to ukázat, zřejmě bys to do hodiny opravil. A do práce moderátorů fóra se laskavě nenavážej, my za problémy ve hře nemůžeme, naše oblast je jen a pouze fórum a pořádek na něm, tak si natluč do hlavy že kopáním tu ničeho nedocílíš.
     
  9. Chtěl bych nahlásit problém. Brána Krupier - konkrétně poslední vlna je zabugovaná dost..
    Z původní hodiny jsem ji dělal 2 hodiny, nevadí, ale ztratil jsem zbytečně životy..

    Prostě je buglá..:eek::confused:

    Děkuji za posunutí dál tohoto problému...

    Mimo to, místy hra běží plynule, místy je nehratelná na mapách... nevím co s tím..

    Ale hrát buglou hru se mi fakt nechce..

    Už ted padá chat, nové spojení apod..
     
  10. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, přečti si prosím příspěvky výše. O problému se ví a je v řešení, budeme muset vydržet než dojde k opravě.
     
  11. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    Brána Low nefunguje.dočtu se někde že je oficialně nefunkční a kdy se to dá do pořádku?abych nemusel pokaždé zakladat skupinu,skočit na Low a být hned vyhozen.děkuji
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= User

    Oficiální vyjádření o nefunkční není, aspoň prozatím, ale problémy s ní byly nahlášeny.
     
  13. Marrek

    Marrek User

    Zdravím.. dnes mi padla hra na 4-5 (40 minut do zadu) tak som to vypol a nalogoval sa 10 minut s5, na moje prekvapenie sa mi uplne vynuloval počet zabitých uber sibelonov v misii "Podrývanie základov" kde treba zničit 750 sibov, 250 boss a uber, znižil sa mi počet aj sibov aj boss sibov a z 77/250 uber sibov mam teraz 0/250... v chate mi hned napísal týpek ktorý písal na podporu (s rovnakým problémom) a odpoved ? v skratke - máme smolu. To ako vážne žiadne oficialne vyjadrenie na Lagovanie serverov a problémami s nim spojené ? Ale ešte mi kvoli blbosti BP padne hra a po nalogovani mam "resetnutý" progress a mám proste smolu? Tak toto je moc.. výsmech hráčom doslova.. no som fakt zvedavý ako na BP zachová na tento problém.. žiande vyjadrenie, žiadna kompenzacia, a v pripade že resetne progres proste smola..:) nabuduce mi rovno možete resetnut učet a napisat že proste smola.. pretože "nečakane" problémy po spojení.. ani 10 ročne decko by nespojilo znova tie servery ked by už pri predošlom spojení boli problémy už som fakt vytočený.. Moja otázka - môžem vôbec očakávať nejake vyriešenie môjho problému ? By som chcel vidiet čo by robil hráč keby sa mu resetne 10 000 hračov progres niekde pri konci keby je.. :)
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Marrek, né oni za to nenesou vůbec žádnou odpovědnost, dokonce to stojí i v jejich VOP.

    Citace:
    "Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent). Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu společnosti Bigpoint (vyšší moc, zavinění třetích stran atd.) a období, ve kterých se provádějí běžné údržbářské práce. Odpovědnost společnosti Bigpoint za nedostupnost her a služeb zůstává v případě záměru a hrubé nedbalosti nedotčena. Společnost Bigpoint může omezit přístup ke službám, pokud je to nezbytné pro zachování bezpečnosti síťového provozu a integrity sítě, především zabránění závažným poruchám sítě, softwaru nebo uložených údajů."

    A s tým, si bohužiaľ súhlasil, keď si vstupoval a prvýkrát sa prihlasoval do tejto hry.
    To sú ich podmienky, aby si mohol hrať, práve túto hru. Bez akejkoľvek náhrady škody, ako to tu citujú.
    - Úprimne, ani mne sa to nepáči. Ani jeden z nás, s tým nič neurobí.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/18
    pomstačernéhopantera a Marrek tohle ocenili.
  15. jaritko

    jaritko User

    Marrek, na to čo napísal niekto na chate by som sa moc nespoliehal a skúsil by som sa na to spýtať na patričných miestach sám.
     
    -baghira2- a Marrek tohle ocenili.
  16. Stanleeey

    Stanleeey User

    Zdravím dnes asi před 15 minutami jsem kupoval balíček Sleva..nic se nepřičetlo tak jsem nebyl jistý jestli platba proběhla. Tak jsem koupil před chvilkou znovu..mam vyfocené že platba proběhla úspěšně a furt nic..Co s tím.???
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Honzin

    Honzin User

    Marek zkus jsi u úkolu pořizovat fotky a máš po problému v minulosti už tady takový byl.
    Řešil se typem nahlášení odhadem npc a posláním na podporu.
     
  18. Marrek

    Marrek User

    No screenshot nemám takže som nahraný ? Pamätám si to číslo čo som si len tak z nudy prehliadal ako na tom som, boss a normal sibov si nepamätám ale viem že ich počet tiež klesol ale nevynuloval sa ale to mi nevadí, hlavne ide o tých uber sibov čo je neprijemne robit.. už len kvoli mizernej odmene, neviem či mam napísať na podporu ked nemám ani screen.

    tak to potom si robia dobré meno teda ak nechcu s tým nič robiť, čo poznám hry tak dokonca aj pri updatovaní klienta predlžuju napríklad premium účet (v tomto prípade všetky časovo obmedzené balíčky, a boostre ktoré niesu in game time) minimálne by sa mali vyjadriť oficialne k takému problému a nesprávať sa tak že my to máme kryte VOP. tak nemusíme nič.. takýmto prístupom od seba odhánaju nových hráčov a to iste pre mna ako už hráča, čo hrá ich hru to je popud prestať platiť. Príde mi to dost ignorantský spôsob až sa mi nechce veriť..
     
  19. majkl15

    majkl15 User

    Zdravím, dneska dopoledne jsem chtěl skočit do zety, ale poté co jsem se teleportoval se mi to seklo a od té doby se mi nejde přihlásit, stále se to jen načítá a vůbec to nejde. Už je to více, jak hodinu a stále nic. Rozhodně to není problém připojení. Brácha může normálně hrát, dokonce byl i v bráně a dodělal ji, takže připojením to nebude. Zkoušel jsem restartovat počítač, jiný prohlížeč i počítač a nic nepomohlo.
    Nevím vůbec co s tím dělat. Budu vděčný za pomoc.
    Díky
     
  20. Limitované místa na serveru... XDD Koupil jsem boostery, premko slevak, jen kvuli hadesce, udelal jsem jich se strasnyma lagama 10, a ted jsem dodelal prvni vlnu a pri teleportu "Nemuzes skocit, jelikou tva skupina jiz branu hades dodelala" takze jsem v prvni vlne hadesky, slevak nevyuziju, boostery bezej, a co z toho budu mít??? NIC......