Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dobrý den,

    toto je nehratelné, nefunguje nic. Přepínaní konfigurace, schopnosti, transporty na mapu. Sekání na mapách u NPC.

    Doporučuji vůbec nedělat brány, postavit a odložit..

    Uklidněte se všichni, vypněte hru.. a zapněte až někdy to bude bez lagů.. Můžete jít k řece, nakoupit, nikdo Vás nenutí hrát hru..

    Admini s tím nic neudělají nejsou vyvojáři hry.. doporučuji nehrát dnes..

    Myslím že je lepší zahrát maria .. Přece nemáte jedinou hru, máte další hry.. či jít s partnerkou někam.

    Ne ztrácet nervy... a plakat tu..
     
    Naposledy upraveno: 23/9/18
  2. Vasil35

    Vasil35 User

     
  3. Korben

    Korben User

    •ŞĦΘCK▪, pochop konečne, že spojenie serverov, bol najväčší zásah do hry, tak že ešte potrvá, kým vychytajú v hre chyby, ktoré vznikli.
     
  4. Korben já to chápu plně, proto až to bude ok, dejte tu nějaké oficiální oznámení prosím Vás.
    At vím, kdy třeba můžu hrát hru bez lagů
    Mě brány počkají na základně, nevadí.

    Víš co mě ale štve nejvíc, že tu není žádné ofíko o tom, že je hra zabugovaná po spojení..
    To mě mrzí nejvíc, pak by hráči na chatu hry nenádavali. a nechodili do bran, když se nedají dělat bez lagů.
    Vlastně je to podobné pochybění jako jste hlásili spojení cz1 k dalším serverům, pár hodin předem..
    Je jasné, že se na hru kašle z vysoka pak to dopadá.
    Chápu, že za to nemůžeš.. ale předešlo by se nadávkám na chatu hry.

    Já to chápu nechci nadávat nějak, jen mě mrzí že dost, že se na hru vykašlou všichni hráči tímto způsobem. Pak na 4 serverech bude to samé co na CZ2..
    Když to spojím tak proč to neotestovali předem to stabilitu, tak bud je to amatérismus nebo nevím ...

    Děkuji moc.
     
  5. Korben

    Korben User

    Tak myslím že ofiko je zbytočné. Problémy sú všade, nie len na jednom servery. Nateraz neostáva nič iné, ako počkať, kým odstránia najväčšie problémy s hrou.
     
  6. pecko

    pecko User

    a nasiel som dalsi problem, bug v hre. uz druhy krat mi moju rychlu listu slotov poprehadzovalo, neviem ako sa to stalo, ale stalo sa
     
  7. Almáreon

    Almáreon User

    Ahoj kromě již hlášených problémů jsem zaregistroval při změně lodi ztrátu maskovaní např.lod.na 5-2 v masku.Odhlásím se-přihlásím na jinou loď na jiné mapě a při stejném postupu a návrat k původní lodi na 5-2 již nemá maskování.Není pokaždé,ale nepravidelně.cca 10x změna a 4 ztráta maskování.
     
  8. j0hny03

    j0hny03 User

    zdravim prosim o pomoc nemohu se jiz tri dny prihlasit vubec do hdy stale to pisey :
    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server


    zaclo to po restartu nevim co mam delat dekuji za odpovedi
     
  9. j0hny03 uvízl si v meziprostoru. Napiš na podporu hry, oni tě z toho dostanou, a pomůžou ti..
    Dej jim ID, server kde hraješ...
     
  10. pecko

    pecko User

    nejde uz ani aukcia a zajtra sa to bude spajat s as1 :) otazka bude to fungovat? aspon na tych 65% co teraz? lebo ked som na jednej mape tak da sa to. ale zaco tu davam peniaze to fakt neviem.
     
  11. to mi hovor dnes sa mi 3x stalo ze som zacal strielat na npc ktore tesne před zostrelenim z nicoho nic zmizol nezostreleny a odhlásilo ma z mapy krasa naozaj
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ja chodim do Low a tak ze 3 bran mě to vzdy v 1 vyhodi a nedá se dělat.v gg mne to v kazde aspon jednou spadne a jsem na základně.k čemu je pak na 7 dní 2x odměna z bran když se spíš nedají jak dají dělat.člověk pak raději nebude riskovat život a celou bránu.opravdu zlata hra před 5 - 8 lety.samé vylepšení a úspěch nic moc.ještě že chodim do práce a nemusim se jako školák u toho trápit.nedá se hrát-vypnu a jdu dělat něco duchapnějšího.taže nebudu tu plakat a jdu mejt nádobí :)
     
  13. Korben

    Korben User

    Tak to áno, neraz som čakal aj mesiac, kým som skočil do brány. :D
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    A pointa Tvého příspěvku? Technické problémy, nebo časové?
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak to bych raděj hrál i s těmi lagy, než se patlat v nádobí :D
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  16. Mezisupy

    Mezisupy User

    Dnes 26.9.2018 cca od 22.00 se nemúžu vůbec přihlásit na mapu.
    moje ID 100070608 a nick ***Mezisupy*** prosím o pomoc
    Děkuji
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    Mezisupy pokud je to v důsledku připojení k serveru tak bohužel nikdo nepomůže, leda to zkoušet než to naběhne. Pokud by to byl problém účtu, tak je nutno psát na podporu.
     
  18. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim hraju tak a ničim bose sajmon a koukam že on ma stejnou schopnost jako bos streuner že misto doleva letite dobrava a naopak, stalo se mi to u každeho zatim , je to chyba ve hře nebo novinka
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= User

  20. pecko

    pecko User

    vsimol som si ze NPC nereaguju na od ako niekedy, neviem ci je to len moj problem