Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TVL ja jsem se na DOčko vykašlal. stoji to za houby :D promarněný čas a nervy, streamuju fortnite a jine hry na twichu, dejte follow jsem firstclasscze :)
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Shooter_92 v Chrome a Opera to šlape, ale mě jen ve 2D nevíš v čem je probl. Nastavení mám stejné i h.akceleraci ale 3D nevydoluju.
     
  3. Shooter_92

    Shooter_92 User

    fuha to nvm mne to ide v 3d ale tiez mam problem ze mi napr zakladne nechce nacitat a niektore npc vyzeraju zdeformovane
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Na mozille se to již celkem srovnalo a dá se nalogovat, včera to vypadálo jak přes ní útok - grafika se úplně rozpadla
     
  5. zdravim neviem ako Vam ale u mna ked otvorim hviezdny system sa zle zobrazuju postavene zakladne, ukazuje mi ju ze tam je a ked sa portnem na mapu nie je tam a taktiez zle zobrazovanie nabitych boostrov na baze realne je tam napriklad nabite 5% a ukazuje tam nezmyselne velke cislo 62000% a take blbinky.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Shooter_92

    Shooter_92 User

    jj tiez som mal raz bug s bostrami mne pomohlo sa portnut na inu mapu
     
  7. mne to nepomaha nic aj kolegovia z klanu to tak maju
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. pecko

    pecko User

    ked ukazuje je to dobre ine by bolo keby to aj tak fungovalo :)
     
  9. Kazachsky

    Kazachsky User

    Chtěl jsem se zeptat...Funguje vám správně CPU výzkumu? Mě totiž funguje jenom občasně (řekněme jednou za hodinu a půl) A žádný oficiální changelog,který by tomu odpovídal,jsem nenašel. Díky
     
  10. stefan.sv

    stefan.sv User

    chcem sa opytat preco nejde dat seprom do laserov?server ge1
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. jaritko

    jaritko User

  12. Kazachsky

    Kazachsky User

    Ani v raketách a ani v laserech nemám ani půl mega,tak to asi tímto nebude.
     
  13. jaritko

    jaritko User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kazachsky?? Taky je třeba napsat o jaké cpu se jedná a jestli ho máš v nastavení povolené?
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To stále ještě platí 20% životy ?
    [​IMG]
    Já tam teda nic nevidím že by se mě zvyšovalo :eek:
     
  16. Shooter_92

    Shooter_92 User

    To bude tym ze na druhom mas srdce ktore tiez pridava 20% do zivota
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Máš pravdu navyšuje se to ze základu :rolleyes:
     
  18. Kazachsky

    Kazachsky User

    Zohane,všechno mám povolené. Teprve nedávno mi to přestalo řádně fungovat. Nefunguje mi správně ani jeden typ,tak jsem napsal CPU výzkumu. Zajímalo by mě,jestli tenhle problém taky někdo registruje.

    BTW. Bavil jsem se o tom s více lidmi,takže problém teda není jenom u mě. Tak bych spíše směřoval na dotaz,zda je to hlášené nebo v jakém stádiu to je.
     
  19. 123812

    123812 User

    Ahoj... mám menší problém. Teď při přidání té nové akce cca jednou za půl hodiny dostanu nové spojení. (Předtím se to stávalo taky, ale ne tak často.)

    Nějaké rady, jak to vyřešit? Zapl jsem ping na darkorbit, žádný paket se neztratil, spojení se přesto přerušilo... Čím to je?
     
  20. Arya

    Arya User

    123812, osobně jsem se s tímto nesetkala. Sem tam teda lag, jak se k tomu majáku nahrnou všichni, ale jinak hra běží. Zkoušel jsi i jiné připojení? Případně pokud hraješ na více servrech tam to pozoruješ také?
     
    pomstačernéhopantera a 123812 tohle ocenili.